12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

Tak tedy znovu ČSSD

Do desátého příštího měsíce bude Babiš vyjednávat o vládě se sociálními demokraty, v pozadí budou komunisté, takový je momentální stav poté, kdy jednání s okamurovci odehrál do autu. Zůstává zde mnoho neznámých. Začalo se sice snad jednat i o rozdělení křesel, nicméně výsledky jsou ukryty ani ne v mlhách: samo jednání je ukryto v mlhách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vobr 16.3.2018 16:37

BRATŘE TAJNÝ OPATE

... jsi s Psíkem na misi ???

:-)))

R. John 16.3.2018 16:52

Na moč se vybodni....

... ale vlákno drž ! To je alfa a omega diškutéra... :-)

J. Vobr 16.3.2018 16:59

TO KONSPIRUJU !!!

Nechci mít z tebe Skripala !!!

:-)))

L. Němec 16.3.2018 16:01

TRAVIČ Z MOSKVY

Volal mi nevlastní prastrejc z Moskvy, že toho Skřípala s holkou vopravdu votrávil Putin.

J. Anděl 16.3.2018 16:03

Re: TRAVIČ Z MOSKVY

No jo, to je potřeba hlásit, prastrejc má přehled.

A jinak chudák holka, i ten její táta.

J. Jelínek 16.3.2018 16:16

Re: TRAVIČ Z MOSKVY

Mě zase volala prachbába z Buenos Aires, že bude huř.

A. Trick 16.3.2018 16:42

Bude

Co nevidět budou vyhlášeny sankce proti tchyním.

J. Jelínek 16.3.2018 16:46

Re: Bude

Veškeré tchyně přijdou ke zkasírování, to jináč nejde.

J. Václavíková 16.3.2018 15:58

Fakt dost dobrý:

https://archiv.ihned.cz/c1-66079810-hawk-king-osvobozena-duse

S. Lazárek 16.3.2018 16:04

Re: Fakt dost dobrý:

Geniální byl jako i Einstein v tom, že jeho kosmologické úvahy a výpočty astronomové a astrofyzici v budoucnu potvrzovali. Tohle jsou lidé, kteří mají celý Vesmír ve své hlavě.

RIP

S. Lazárek 16.3.2018 16:06

Re: Fakt dost dobrý:

S těmi černými dírami si sice Sedláček trošku zabásnil, ale pravda je, že síla SH byla obdivuhodná.

J. Matuška 16.3.2018 15:43

Babiše svrhne ulice, Havel s nimi zůstane,

tvrdí známý publicista

Publicista Karel Steigerwald srovnal protikomunistické protesty občanů z roku1989 s letošními demonstracemi proti prezidentovi Miloši Zemanovi, premiérovi v demisi Andreji Babišovi /ANO/ a proti komunistickému poslanci Zdeňku Ondráčkovi. Dospěl k názoru, že Andreje Babiše čeká pád. Zato myšlenky prvního českého prezidenta Václava Havla zůstanou. ParlamentníListy.cz

Myšlenky prezidenta Václava Havla zůstanou mezi lidmi živé až do skonání světa, v tom se známý publicista "strefil" do černého. Srovnávat ale dnešní situaci s tou Listopadovou může člověk, který není úplně fit. /A tak rád jsem čítávál jeho články. Není vlastně "havlérka" nějaká nemoc?/

R. John 16.3.2018 15:51

Neboj Jardo....

... ty jsi na "havlovku" imuní... máš to očkování kremelskou vakcínou... tebe se to nechytá...:-) Ale s tou lávkou, co jsi jí ze vzteku rozkop , jsi mě dožral... přes trojskej most jezdit na kole je za trest...

J. Schořík 16.3.2018 16:12

Re: Neboj Jardo....

Zdravím pane Johne zase po delší době.

Kolům zdar!!

R. John 16.3.2018 16:31

Nazdar ...

.. již to začalo... sezona vypukla... letos tomu dám za uši. A co Ty ?... mastíš to již ?...

J. Schořík 16.3.2018 16:33

Re: Nazdar ...

Jasan. Teprve první dva dny - takže porodní bolesti, ale teď to ochlazení mne nepříjemně rozhodilo. V tomhle nevyjedu ač jsem to měl v plánu.

J. Václavíková 16.3.2018 16:43

Re: Nazdar ...

Já bych to ochlazení na rozpálenej zadek hned nezavrhovala. A fakt je, že jako přibližovadlo jsem kolo vůbec neodstavila. Stejně, jako nemůžu na půl roku odstavit koně :-)

M. Prokop 16.3.2018 15:53

Re: Babiše svrhne ulice, Havel s nimi zůstane,

Že by nemoc těch, kterým nebohý Veškrna stále nedá pokoj?

H. Omar 16.3.2018 16:53

Re: Babiše svrhne ulice, Havel s nimi zůstane,

Dneska jste obzvláště upocený, tím sháněním, co?

L. Němec 16.3.2018 15:41

DALŠÍ TRIO DO ČÍNY

Jak už tady píšu dole, a zpráva se potvrdila, v úterý odlétá do Číny nové trio ( Ovčáček, Hůlka, Soukup ), které bude hledat to první trio ( Nejedlý, Mynář, Tvrdík ), které hledá toho Jiu z CEFC.

Další tejden poletí další pátrací trio a tak dále až do vánoc.

Zájemci do dalších misí, hlaste se na Hradě ve vrátnici .

J. Anděl 16.3.2018 15:42

Re: DALŠÍ TRIO DO ČÍNY

To mi připomíná tu netflixovou novinku Anihilation :-)

F. Doušek 16.3.2018 15:45

Re: DALŠÍ TRIO DO ČÍNY

Času dost. Přednost má ta tisícovka vyvolených.

J. Jelínek 16.3.2018 15:46

Re: DALŠÍ TRIO DO ČÍNY

Poslední zhasne.

J. Lehký 16.3.2018 15:27

Nejedlý, Minář a Tvrdík, to je síla..!

Silná trojka: Jasoň, Drsoň a Tvrdoň..! Z takového komanda se Si Ťin-pching asi rozklepe..! Jen aby se nám chlapci nevrátili v pozinkovaném obalu..!

M. Prokop 16.3.2018 15:30

Re: Nejedlý, Minář a Tvrdík, to je síla..!

Pravděpodobnější je, že prostě zmizí. I to lze považovat za vysoce přínosné. Alespoň půl dne bych se o PRC vyjadřoval velmi kladně.

P. Vandas 16.3.2018 15:31

Re: Nejedlý, Minář a Tvrdík, to je síla..!

Dopadnou jak vyslanci Sultána Hálí, Bélí a Zélí. :-):-):-)

R. John 16.3.2018 15:36

Bez viceprezidenta Vovčáčka....

... to nemá ty správný grády... asi jen prozatím nesmělá sondáž... ovšem až se do toho vloží viceprezident, maj se v Pekingu na co těšit.... natrhne jim pudel... jak se jim do nich bude cpát...

P. Spáčil 16.3.2018 15:26

Sluníčkáři, ten majdan se Vám asi nepovede,

lidé jsou s fungováním demokracie v ČR z větší míry spokojení. (:-))

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jak-jsou-Cesi-spokojeni-s-demokracii-Nejvic-za-cele-roky-ukazal-pruzkum-528328

J. Anděl 16.3.2018 15:55

Re: Sluníčkáři, ten majdan se Vám asi nepovede,

Já jsem taky spokojený s fungováním demokracie v ČR. Čehož součástí je i to, že lidé mohou vyjadřovat nesouhlas s nějakými jevy či aktivitami politiků, třeba formou stávky, demonstrace, případně peticí atp.

R. Langer 16.3.2018 16:17

Re: Sluníčkáři, ten majdan se Vám asi nepovede,

Jen vyjadřujte, vyjadřujte, nikdo vám to nebere... :-)