28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

Tak tedy znovu ČSSD

Do desátého příštího měsíce bude Babiš vyjednávat o vládě se sociálními demokraty, v pozadí budou komunisté, takový je momentální stav poté, kdy jednání s okamurovci odehrál do autu. Zůstává zde mnoho neznámých. Začalo se sice snad jednat i o rozdělení křesel, nicméně výsledky jsou ukryty ani ne v mlhách: samo jednání je ukryto v mlhách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kmoníček 16.3.2018 8:27

Re: Vy Tichý moulo,

místo toho, aby byli Češi rádi, že jsou jednou v dějinách na správné straně, místo toho, aby byli rádi, že se mají nejlépe ve své historii, se tady ozývají moulové, kteří by toto vše chtěli opustit. ACH JO!

R. Tichý 16.3.2018 9:15

Re: Vy Tichý moulo,

Jasně, na správné straně barikády se nesmí kritizovat. A radostně ke světlým zítřkům, zpátky ni krok.

K tomu, aby Evropa šlapala nepotřebuje bruselské byrokratické centrum.

Nedokázali si ochránit hranice, nedokázali sjednotit výběr mýtného.

Zato dokázali narovnat banány a živit miliony nepřizpůsobivých. Svými dotacemi korumpují celou evropskou populaci. A největší vtip - jsou to všechno "bývalí" komunisté/trockisté/marxisté/revolucionáři a podobná verbež, která si dneska zdarma lítá tryskáčem a vozí zadnice v nejdražších vozech.

P. Kmoníček 16.3.2018 15:23

Re: Vy Tichý moulo,

Kritizujte si co chcete a kdy chcete, ale pak si nestěžujte, že Vás nazývám moulou. A máte něco k faktu, který jsem napsal, že se totiž máme nejlépe ve své historii a že jsme na správné straně? O barikádě jsem ani nepípl. A navíc z této Vaši repliky jsem došel k přesvědčení, že jste jeden z těch,kteří mají strach pouze z něčeho pro ně neznámého.

R. Tichý 16.3.2018 16:43

Re: Vy Tichý moulo,

Máme se nejlépe v historii, ale o blahodárném vlivu byrokracie Bruselu se dá polemizovat. Společný hospodářský prostor nemusí být doprovázen vznikem byrokratické struktury, to je lež. EU není příčinou dobrého stavu evropské ekonomiky. A vzhledem k neustále rostoucímu zadlužení všech zemí, díky kterému je udržován "sociální smír" se jeví spíše časovanou bombou.

Nebojím se neznámého, mám obavy ze známého zla, které p.itomci jako vy odmítají vidět-tolik tedy k moulovi.

Dále nereaguji Kmoníčku.

J. Franke 16.3.2018 7:36

Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Tři čeští Honzové vyrazili do Číny, aby stařičkému mocnáři splnili přání...

My tam nemáme ambasádu???

V. Hájková 16.3.2018 7:40

Re: Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Ale hlavně pane FRANKE- proč se nespojí opilec ZEMAN přímo se svým kámošem čínským prezidentem? :-))))))))) Kam mu zašantročil jiného čínského kámoše? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

P. Novák 16.3.2018 7:43

Re: Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Kde už jsem to vidėl? Uz vím....: "Našli radcové? Nenašli..." :))

P. Kučera 16.3.2018 7:32

Rozkol

ČSSD je dál štípnutá. Mírný stav Sobotka x Chovanec vytřídal ostrý spor Hamáček x Zimola. Tedy proti a prozemanovské křídlo. Sjezd nevyřešil nic. Čisté řešení by bylo rozdělení strany na normální ČSSD a tu druhou, která by mohl a rovnou splynout s bolševiky.

Ústavní patovou krizi by podstatným způsobem napravila drobná změna ústavy, a sice (jako v Německu) stará vláda pokračuje v sedle, dokud nedostane nová vláda důvěru parlamentu. To by byl fofr!

Jinak dnes u mne Aston na jedničku. Dobrý den.

J. Schwarz 16.3.2018 7:30

Jenom na okraj -

ten americký radar tenkrát "zbaběle odmítli" především dnešní zuřiví proevropané, Zelení a ČSSD, k čemuž jim samozřejmě sekundovali komunisti...

V. Klepetko 16.3.2018 7:20

A co ten NEČAS?

https://neovlivni.cz/penize-z-ciny-privazi-do-ceska-i-byvaly-premier/

V. Hájková 16.3.2018 7:25

Re: A co ten NEČAS?

Užasné :-)))) Jste čím dál směšnější:-))))

V. Klepetko 16.3.2018 9:33

Re: A co ten NEČAS?

Jsem rád, že jste se usmála. Smích prodlužuje život!:-)

M. Krátký 16.3.2018 7:19

Von jim s tím píchne LuftJarda

to by tak hrálo, aby nám Číňani nešli na ruku - a to jsem včera četl, že se ti dva magoři mají do konce tohoto týdne vrátit - už tam vůbec dolítli ??? Jen aby té vládní letce nedošel cestou kerosín - či čo tam dávají ??? Hezký den - je pátek a tak končím ve 14,00. Včera se tady u nás na Libuši vrtali v drátech od telefonu - v 9,00 zhasnul internet a zapli ho až v 16,00 - kdo mi ten výpadek zaplatí ??? A budou mi na berňáku věřit, že jsem do bezedné státní kasy neposlal za celej den ani korunu přes EET ???

V. Hájková 16.3.2018 7:07

Bylo by

také zajímavé - se dozvědět něco o opilcem ZEMANEM - ZDURAZŇOVANÉ ZÁSLUZE- jaké jeho dalece jeho lezení do ČÍNSKÉ ZADNICE - přineslo jeho inzerovaných 100 miliard čínských investicí:-)))))))))))) Každý, kdo se o tuto skutečnost zajímá - dobře ví, že nula od nuly pošla :-))))

To že ruský agent NEJEDLÝ a dnešní kancléř MYNÁŘ a TVRDÍK - letěli za naše peníze do ČÍNY zjišťovat, jak se to má s jejich soukromým podnikáním- je věc opravdu zajímavá :-)))

A. Zajícová 16.3.2018 7:16

Re: Bylo by

nula od nuly jistě nepošla, na to si vzpomeńte, až zas bude Mynář trucovat, že nepoví, kolik si vydělal:) A o Tvrdíkovi si myslet, že něco dělá z lásky k vlasti je docela sranda.

V. Hájková 16.3.2018 7:26

Re: Bylo by

To je prasárna s tím, MYNÁŘEM že? Ale zdejší smečce komoušu to vubec navadí!

P. Spáčil 16.3.2018 8:13

Re: Bylo by

A jakpak víte, že nejeli za svoje?

J. Fridrich 16.3.2018 7:02

To je ta zemanova " partička " - Mynář, Nejedlý,

To je ta zemanova " partička " - Mynář, Nejedlý, Tvrdík - nic horšího snad už ani v naší zemi NENÍ.. Myslím, že ten Číňánek, kterého jeli hledat už je na tom tak, jak ti ruští agenti v Anglii, tedy zápasí se smrtí a nebo to má již za sebou. Ale ti zemanovi " průzkumníci " mají alespoň hezký výlet do " Říše Středu " za naše peníze.. Zabíjet své odpůrce umí rusáci po celém světě - viz. Trockého zabili krumpáčem v Mexiku. Ted' ale před volbami v Rusku zamířil Volod'a do Vesmíru - tak jsem to ohodnotil takto - Zase ty plné stakany voodky, Volod'o ? Poletíte na Mars tou dřevěnou raketkou od Koroljova, tou kterou před 60. léty dal dohromady tak, že pospojoval 21 motorů Braunovy V2 a vznikl v 50tých létech Sojuz ? Ten dodnes " prodlužují ", ale létá, tak vzhůru na Mars...

P. Spáčil 16.3.2018 8:54

Re: To je ta zemanova " partička " - Mynář, Nejedlý,

bla, bla, bla.

J. Novak 16.3.2018 6:58

Běžte už do háje

Běžte už do háje se strašením Ruskem a s americkým radarem.

P. Klíma 16.3.2018 6:56

Komu se Zimola podbízí, bruselofilní 🦍 Astone?

To je zase úlet!

D. Polanský 16.3.2018 6:45

O vystoupení z NATO kromě KSČM

nikdo neuvažuje. Také zatím není důvod. EU to je zcela jiné kafe, to má s NATO pramálo společného.

Pokud jde o radar chtělo se to vyhnout lhaní a netvrdit, že je proti Severní Koreji a Iránu, ale říct pravdu, že proti Rusku.

V. Hájková 16.3.2018 6:51

Re: O vystoupení z NATO kromě KSČM

Bylo by zajímavé od vás slyšet - co ten RADAR u nás měl proti Rusku dělat?? Měl snad nějakým zbraňovým systemem ohrožovat uzemí RUSKA?

P. Klíma 16.3.2018 6:59

Víte, i extrémně blbý dotaz je pro tazatele hanbou...

V. Hájková 16.3.2018 7:08

Re: Víte, i extrémně blbý dotaz je pro tazatele hanbou...

Pokud je zde někdo extremně blbý- jste to vy ubožáčku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V. Kotas 16.3.2018 7:12

Re: Víte, i extrémně blbý dotaz je pro tazatele hanbou...

Už to zase začíná.

A. Zajícová 16.3.2018 7:05

Re: O vystoupení z NATO kromě KSČM

No a? Jste Rus?

P. Boublíková 16.3.2018 7:11

Re: O vystoupení z NATO kromě KSČM

Účel světí prostředky, že jo. Pokud jde o Rusko, na nějaké lži přece vůbec nezáleží. Nesmí to ovšem být lež proruská, nýbrž pouze protiruská ;^)

A. Zajícová 16.3.2018 7:17

Re: O vystoupení z NATO kromě KSČM

Samozřejmě.

P. Boublíková 16.3.2018 7:22

Re: O vystoupení z NATO kromě KSČM

No a na tento přístup, který prezentujete, bohužel podpora radaru dojela. Aneb hodně lidí si může klást otázku, zda se lhalo tehdy nebo zda se lže teď. Eventuelně, když se tehdy lhalo, kde vzít jistotu, že teď se nelže.

Pro mě je záhadou, proč se tehdy nesmělo říct, že Rusko je náš nepřítel a že radar je potřeba na obranu proti Rusku.

Jestli máte nějaké vysvětlení, ráda si přečtu později.