20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Tak tedy znovu ČSSD

Do desátého příštího měsíce bude Babiš vyjednávat o vládě se sociálními demokraty, v pozadí budou komunisté, takový je momentální stav poté, kdy jednání s okamurovci odehrál do autu. Zůstává zde mnoho neznámých. Začalo se sice snad jednat i o rozdělení křesel, nicméně výsledky jsou ukryty ani ne v mlhách: samo jednání je ukryto v mlhách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 16.3.2018 18:11

Re: Sluníčkáři, ten majdan se Vám asi nepovede,

Jsou tu tací, co tváří v tvář demonstracím píší či říkají - demokracie je na nic, nahradí ji ulice. Je to debilní, tak reaguju na to.

Já osobně se vyjadřuju jen tady na NP, občas hodně, občas málo. A patřím mezi ty vcelku spokojené. S tím i oním :-)

H. Omar 16.3.2018 16:32

Re: Sluníčkáři, ten majdan se Vám asi nepovede,

:)) a korelace s ekonomickým cyklem?

P. Spáčil 16.3.2018 15:15

Tož Bartoška má problém,

ČEZ už nechce dávat peníze na jeho rauty na filmovém festivalu v KV.

Za to může určitě prezident Zeman !!!

H. Omar 16.3.2018 15:16

Re: Tož Bartoška má problém,

Kdepak seděl Beneš? Nebylo to v Zemanově týmu?

F. Doušek 16.3.2018 15:24

Re: Tož Bartoška má problém,

To je přece jasné.

V. Kotas 16.3.2018 15:19

Re: Tož Bartoška má problém,

No, možná svým způsobem ano. Jestli má umělecká sféra snahu se tam vyjadřovat, jako se předváděla na Českém lvu, tak u toho zřejmě ČEZ nemusí být.

P. Spáčil 16.3.2018 15:29

Re: Tož Bartoška má problém,

Ještě aby odstoupil sponzor pivovar Lobkowitz, který vlastní číňané. (:-))

L. Němec 16.3.2018 15:31

Re: Tož Bartoška má problém,

A co když to souvisí s tim strašnym průserem a prodělkem v Bulharsku, mudrlante Spáčile ?

Žehlil to tam i Babiš a nic moc nevyžehlil. Bulharskej premiér má hlavu v loji a odstoupila kvůli tomu ta ministryně

Takže díky Benešovi a ještě spíš Romanovi, díky pánové.

V. Novák 16.3.2018 17:02

Re: Tož Bartoška má problém,

Kdepak - určitě Zeman, jinak to nevidím!

Zeman přece může za všecko... Možná i ten megaprůser v Bulharsku způsobil jen proto, aby se krzevá ČEZ mediálně-umělecké frontě pomstil. Přesvědčil Bulhary, že za elektřinu se má platit jak za Živkova a všecko nad to je vydírání pirátů z Česka.

Nedobře ideologicky se k tomu stavíte, pražská kavárna vás nepochválí!

L. Němec 16.3.2018 14:37

POPRAVY V ČÍNĚ

Volala mi nevlastní prateta z Pekingu, že včera byly na náměstí Nebeskýho klidu za hojné účasti čumilů 3 pěkný popravy.

Tak snad to nebyli ti velvyslanci z Hradu.

P. Rajman 16.3.2018 14:38

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Mohli to být klidně i nějací jiní příznivci Asijské unie.

L. Němec 16.3.2018 14:41

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

To jistě mohli. Prateta nevěděla, co to bylo zač.

P. Rajman 16.3.2018 14:44

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Chcete říci, že po výslechu se nedalo ani určit, jestli šlo o kavkazské plemeno či Asiaty?

L. Němec 16.3.2018 14:50

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Psaly dneska čínský noviny, že když je při výslechu třískali, tak že dva mlčeli a ten třetí furt opakoval, že nemá prověrku.

J. Václavíková 16.3.2018 14:52

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Tyhle kdyby si tam nechali, pro republiku žádná škoda.

R. John 16.3.2018 15:03

Ahóój...

..občas mrknu, jak se tu snažíš diskutovat ... asi najdu nějakou konex a zařídím, ať ti seberou diplom.... již v prvním ročníku jste museli brát, že dobytek nakaženej rudou slintavkou a kulhavkou nejde vyléčit. Tím méně slovem... nakaženej dobytek jen zírá zabořen do svého hnoje a přežvykuje. :-)) A jak jinak ?... máš se ?...

J. Václavíková 16.3.2018 15:04

Re: Ahóój...

Čauky! To jsem ráda, že se taky ukážeš. Jak je? Nevmísil ses mezi študentíky?

R. John 16.3.2018 15:11

Kdepak... je jich dost...

...kazil bych věkovej průměr a navíc, já mám v demonstračkách splněno. Od 68 do 90.... teď je to na nich...my starý páky půjdem až na defenestraci... snad budou lístky k sezení na tribuně..:-)

J. Václavíková 16.3.2018 15:13

Re: Kdepak... je jich dost...

Už zase jezdíš, nebo má kolo pořád ještě zimní spánek?

R. John 16.3.2018 15:27

Jo... již jsem to mrskal asi pětkrát...

... sice jsem se na sedle k večeru vrtěl, abych našel správnou polohu, marně, takže musím tři neděle jízdy vydržet. Teď to ochlazení mě udělalo čáru přes rozpočet. Ale snad to přejde. Ty se máš.... pěkně široké sedlo , to je pohodlíčko... Ale asi ne ... viď ?....

J. Václavíková 16.3.2018 15:49

Re: Jo... již jsem to mrskal asi pětkrát...

Ale jo, posezení je OK. Jen s tím mezkem je to někdy horší. Jsem měkkosrdcatá a mlátit se mi nechce. Stejně by to bylo prd platné.

P. Spáčil 16.3.2018 15:08

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Pěkný hoax.

V Číně dělají popravy zásadně na stadionech. (:-))

L. Němec 16.3.2018 15:14

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Chcete snad říct, že moje nevlastní prateta kecá ?

Bude jí zjara 96, ale náměstí od stadionu rozezná hravě.

R. Tesařík 16.3.2018 15:28

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Jen aby.

P. Spáčil 16.3.2018 15:34

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Ne, Vaše prateta nekecá, kecáte Vy.

F. Doušek 16.3.2018 15:26

Re: POPRAVY V ČÍNĚ

Leda by je chtěli rozjezdit tankama.

L. Němec 16.3.2018 15:36

NOVÉ TRIO DO ČÍNY

Eman z Hradu prej chystá vyslat po neděli další trio ve složení Ovčáček, Hůlka a Soukup, který poletěj do Číny a budou hledat to první trio, co hledá toho Jiu.

P. Rajman 16.3.2018 14:37

Přátelům Asijské unie

S. Korea rozprodává i to, čeho má nedostatek (kokrétně elektřinu a to Číně). Nebylo by od věci nastudovat si co vyváží do Číny Rusko (a co za to dováží), abychom pochopili jak Asijská unie, do které nás tlačí VŠICHNI odpůrci unie Evropské v tomto směru funguje, A jakou roli bychom v hní hráli my asijský tygr v srdci Evropy, kterého by po našem odchodu jako první pro vzniklou nestabilitu opustil světový kapitál(, ikdyž by možná zbylo pár japonských cestovek). A co říci ppolovičatému řešení jako jakési přechodné fázi, tedy Českému Švýcarsku? To pochopitelně ano, ale jen jako národní park s Pravčickou branou jako hlavní atrakcí.

J. Václavíková 16.3.2018 14:50

Re: Přátelům Asijské unie

Takový malý bolševický skanzen. To by byl náš úděl.

L. Němec 16.3.2018 14:53

Re: Přátelům Asijské unie

To by asi nešlo, nezapomeňte, že jsme kolonie EU, jak tu s oblibou tvrdí pan Kotas, a navíc by nám bruselská věrchuška házela klacky pod nohy jako Britům, jak tu s oblibou tvrdí slečna Varadinková.