22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

Svoboda primátorem za dramatických okolností

Ráno demonstrace v jednací síni magistrátu, před polednem docent Svoboda řekl do rádia, že nenechá vyklidit budovu, za třicet minut budova vyklizena a poté Svoboda zvolen primátorem. Dobrá ilustrace pozice, kterou tento "poklop na kanálu" v pražském politice má.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Vaněček Šauerová 1.12.2010 18:37

:-)

Vtipálku Kajane, teď bych sem mohla zatapetovat články, které jsem napsala, když si V.H. zasloužil kritiku za některé jeho konkrétní kroky. Nemyslím, že byste si na ně nepamatoval. Mně je to totiž úplně jedno, jak se který politik jmenuje, jestli je to Klaus, Havel, Paroubek, Gross, Bublan, atd. atd. Jsem svobodný člověk, který bere politiky jako naše zaměstnance. A  jak se začnou chovat tak, jak nemají, je třeba je praštit polenem po hlavě. To také dělám ... :-)

J. Jílek 1.12.2010 18:43

Re: :-)

Kajan je ze stejné stáje co pí Varadinková z Farmy....pro ně prostě "budete obhajovat Havla" a budete a budete a budete... a když krtka nezničíte....

K. Janyška 1.12.2010 18:28

Re: pí Varadinková

A Vy jste vůl ! Dzp.

L. Zlobil 1.12.2010 18:29

Re: pí Varadinková

Trololo je horší nadávka :-)

J. Jílek 1.12.2010 18:35

Re: pí Varadinková

vy jste neumětel, to se lépe prokazuje... :-)

J. Jílek 1.12.2010 18:33

Re: pí Varadinková

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-loajalita-kousaveho-vlka-d5m-/p_politika.asp?c=A100617_234946_p_politika_wag

musel jsem se hodně smát při popisu, čím Topol škodil ODS....ono se to dá totiž lehce vztáhnout na VK "že Topolánkova loajalita k vlastní straně je nulová. Pronesl mnoho výroků, které ODS poškodily...." Stačí si vzpomenout, kdo pronesl slova o zkorumpované ODS, dokonce více než ČSSD...

pěkné je, jak pí Varadinková z Farmy v červnu roku 2010 běduje nad nevídaný poklesem preferencí ODS a přičítá to Topolovi, který to ještě v březnu 2009 vytáhl na 34 podle jiných až na 36% pročež byl pro jistotu odstraněn....co kdby vyhrál volby i po dvanácté.... :-))))))

J. Kombercová 1.12.2010 18:41

Re: pí Varadinková

To prý se Topolánkovi vyhrávaly volby po osmi letech vlády soc dem. Říkala paní Varadinková. Ten Topol jeden!

S. Vaněček Šauerová 1.12.2010 18:42

A víte, pane Jílku, že se opravdu domnívám, že by Topolánek

dokázal ODS vyhrát parlamentní volby i letos ? I s tím uměle vyvolaným skandálem s LUI ? Při volebním výsledku, který udělal Paroubek, by to vůbec nebylo nemožné. ODS měla ve chvíli, kdy Topolánka odpravili, kolem 24 nebo 25pct. preferencí, pak šly teprve dolů. Nečas nikoho "zapálit" nemůže, nemá na to, není to v něm. To neříkám vůbc nijak hanlivě, prostě tuhle vlastnost, nezbytnou pro politického lídra, nemá.

J. Jílek 1.12.2010 19:06

Re: A víte, pane Jílku, že se opravdu domnívám, že by Topolánek

Březen 2009 - CVVM 25.03.2009 16:38 Preference: Autor průzkumu: CVVM http://preference.webnode.cz/news/brezen-2009-cvvm/

Výsledky:ODS: 31%, ČSSD: 29%, KSČM 12,5%, SZ: 6,5%, KDU-ČSL: 5%

V. Grycz 1.12.2010 17:59

Do týdne se chátra s novináři zklidní

 a karavana pofrčí dál.

M. Martinovská 1.12.2010 18:00

Dál

Močálem, podle černých skal.

M. Martinovská 1.12.2010 18:04

Re: Dál

Já už taky musím, přeji karavaně snadné pohánění otroků a žádné rebelie, a všem hezký večer.

J. Kombercová 1.12.2010 18:14

Re: Dál

Vám také.

P. Vandas 1.12.2010 18:16

Re: Do týdne se chátra s novináři zklidní

 Nezklidní. Už jich, prý 35 pracuje na Johnovi. Už po něm jdou.

V. Grycz 1.12.2010 18:41

Re: Do týdne se chátra s novináři zklidní

John to má těžké, ale policajty lituji. Chudáci neví čí jsou a vějíř nápadů nemá konce.

K. Janyška 1.12.2010 17:53

Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

Vláda TOP 09 a ČSSD by byla čistě levicová ! Pražáci jásejte ! Dzp.

P. Boublíková 1.12.2010 18:05

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

No tak, co  je, doprkýnka? Pražáci, jásejte!!! Už aj!

P. Boublíková 1.12.2010 18:08

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

Chátro jedna havloidní, vy neumíte jásat?!?!?!???!!!

P. Boublíková 1.12.2010 18:11

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

Zmetci jedni pravdoláskovní, nebudou jásat a nebudou.....

J. Jílek 1.12.2010 18:13

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

:-)))))))))

J. Kombercová 1.12.2010 18:15

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

Trošku jsem se lekla, že vám hlína vzal nick. Že jste to vy, tak zajásám: Sláva!

P. Boublíková 1.12.2010 18:26

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

To je slabota, pořádně!!! A kde jsou ostatní? :-)

K. Janyška 1.12.2010 18:30

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

TOP 09 nevede Prahu ?                                  S L Á V A !!!!!!!

P. Boublíková 1.12.2010 18:32

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

Vrbňo jásá....

Máte recht, Kajane, co si člověk neudělá sám, to nemá:-))))

L. Zlobil 1.12.2010 18:31

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

První výstraha Piho !

J. Kombercová 1.12.2010 18:35

Re: Když se ukázalo, že TOP 09 usiluije v Praze ODS o holý život, zaúpla sebezáchovné instinkty a dejednala astředovou koalici !

Fuj, to jsem se lekla. Myslela jsem, že máte k večeři rybu, tak jsem si dovolila.

J. Kombercová 1.12.2010 17:45

To hanlivé nálepkování

lidí jiného názoru než je "ten můj" se mi nelíbí, zde na fóru se to jím jen hemží, zvláštní, že spíš jen z jedné strany. Paní Varadinková před několika dny psala, jak ošklivě se říká panu prezidentovi Klausovi, sama vymyslela, převzala slušný počet pro mě nepřijatelných názvů lidí, s nimiž nepeče, tak přemýšlím, čím bych jí oplatila, pro jednou, napadl mě výraz pro pražskou koalici, neobhajitelnou pro voliče pravice, ale obhajovanou voliči ODS... "znouzectnost". Znouzectnostníci, hezký den. :)

L. Zlobil 1.12.2010 17:49

Re: To hanlivé nálepkování

Paní policistka Martinovská je jiná lepší,ač se mnou nesouhlasí,nazvala mě mile poštíváčkem :-)

M. Martinovská 1.12.2010 17:53

Špatný opis textu, chyba, je to temín poštívač

A jste to vy. Ale vám nemusí vadit žádné nadávky, když tu jaksi mezi námi nejste osobně, ale jen váš nick - mužský rod slova nicka.

R. Tesařík 1.12.2010 17:51

Re: To hanlivé nálepkování

něco kreativnějšího by nebylo?