3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Svoboda primátorem za dramatických okolností

Ráno demonstrace v jednací síni magistrátu, před polednem docent Svoboda řekl do rádia, že nenechá vyklidit budovu, za třicet minut budova vyklizena a poté Svoboda zvolen primátorem. Dobrá ilustrace pozice, kterou tento "poklop na kanálu" v pražském politice má.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Brabencová 1.12.2010 8:35

Re: Vtipnou charakteristiku jsem někde četl :

Na tuhle informaci marně čekám.Tak kdo tady umývá lidem mozky?

J. Mrázek 1.12.2010 8:38

Nevím, nenapadám Béma, jen předávám vtípek...

stejně tak lze vtipkovat o Klausovi, ačkoli má pravdu v ekonomickém hodnocení unie, v odhadech vývoje a s varováním před koncentrací moci nadřazenou národním zájmům a svobodě obyvatel..... Jaký je rozdíl mezi Klausem a Bohem? Bůh si nemyslí, že je Klaus....no a co ? Mám Klause rád, jsme stejná racionální krevní skupina a bohužel dokážeme vidět dál, než na konec volebního období a celosvětově....pokud jsem se "dotkl" Béma způsobil bolístku, tak se omlouvám...ale konec vtipů značí začátek vážné situace, tak pozor !

P. Vandas 1.12.2010 8:42

Re: Vtipnou charakteristiku jsem někde četl :

 Též si myslím, že to je velmi důležitý a sledovatelný parametr.

P. Hofman 1.12.2010 8:15

SPREJ NA WC

Skvělé! Astone tleskám. A ten "POKLOP NA KANÁLU" je bravurózní.

Já jsem si zase včera při sledování přímého přenosu z magistrátu na internetu říkal, že na mně Svoboda působí jako sprej na WC - ten největší smrad na chvíli zažene, ale to ho... v míse neodstraní. Váš příměr se mi ale líbí víc.

F. Doušek 1.12.2010 8:45

Re: SPREJ NA WC

Jo, Aston si může jako autor podat ruku s P. Paroubkovou. Oba píší stejný urážlivý bulvár.

I. Nápravníková 1.12.2010 8:46

Re: SPREJ NA WC

Palec nahoru.

F. Doušek 1.12.2010 8:53

Re: SPREJ NA WC

pozor, abyste si při drbání čela nevydloubla oko.

R. Tesařík 1.12.2010 8:10

trapný,

velmi trapný úvodník.

M. Prokop 1.12.2010 8:24

Re: trapný,

Zajímavé, jak ti zapálení agitátoři neunesou porážku.

Tůma by asi byl kanál bez poklopu .........Astonovým slovníkem.

P. Čulík 1.12.2010 8:09

Astone, ale ony obě strany dosáhly svých 95% cílů!

Vždyť tady se toho dá ruku v ruce ještě tolik rozkrást, vytunelovat, výhodně odprodat pozemky, uzavřít tolik výhodných smluv. A těch zbývajících pět procent? No to bude zase 2 x 2,5 %, hezky napůl.

K. Janyška 1.12.2010 7:54

Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Proč asi ? Ani nehádejte. Všechno je jasné ! To byli protagonisté spojení ČSSD a TOP 09, které mělo, stejně jako na Praze 1, odstavit ODS od moci v Praze !  

Lidi z ODS, gratuluji Vám, výborně dobře jste to zmákli !!! A za svoji činnost v Praze v posledních 20 letech se nemáte za co stydět ! Praha pod Vašim vedením jen vzkvétala ! Dzp.

J. Havelka 1.12.2010 7:56

Re: Re!

Jestli něco vzkvétalo, tak to byla korupce, sprintere s NDR!

K. Janyška 1.12.2010 8:04

Re: Re!

Osle !!! Dzp.

J. Novak 1.12.2010 8:28

Re: Re!

No jo, :"supermanažer" ODS se ozval. Že Praha po 20 letech stojí za h...., zbourala a zničila se spousta památek a zeleně právě pod vedením kmotrů z ODS, to vám nevadí. Činnost pánů Burgermisterů apod. také byla úplně košer, že. A to zombie Richter, to je také fajn, že. Fuj tajxl.

P. Boublíková 1.12.2010 7:58

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Paranoia v přímém přenosu.

R. Tesařík 1.12.2010 8:11

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

co nového v Šalingrádu.

P. Boublíková 1.12.2010 8:37

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Prvním náměstkem primátora Onderky (ČSSD) se stal Kotzian (ODS), který doufá, že tento jeho krok nebude veřejností vnímán jako jeho podpora velké koalice:-))))

Ale furt lepší degen Kotzian než váš oligofrenik Březina. Styďte se, mentálně postižený patří do ústavu a ne na magistrát.

R. Tesařík 1.12.2010 8:46

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

já mohu proti tomu vytáhnout mladého Švejka..to taky není bůhvíco.

R. Houška 1.12.2010 8:00

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Pánové Janyška se Zlobilem, když chytí zloděje s rukou ve své kapse, tak ho napřed legitimují, a když bude z ODS nebo její levé frakce, dříve samostatné ČSSD, sáhnou do druhé kapsy pro propisku, v MP3 si pustí Karvinou, a napíší mu věnování.

V. Hajková 1.12.2010 8:01

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Na Vás- dost hloupoučký příspěvek!

R. Houška 1.12.2010 8:08

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Možná, ale nemůžu si pomoci, jejich příspěvky se nesou přesně v popsaném duchu. A, pánové prominou, představuji si je jako ty rozzářené obličeje z čela prvomájového průvodu v televizních sestřizích.

R. Tesařík 1.12.2010 8:19

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

no, řekl bych, že to byli ti ve včerejší TV, kteří mi připomínali masové idiotství. no, připomínali...že.

K. Janyška 1.12.2010 8:08

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

R.Houško, s těmi zloději opatrně ! Vyšetřování na ministerstvu obrany teprve začalo ! Dzp.

R. Tesařík 1.12.2010 8:17

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

které  zloděje máte konkrétně na mysli?

R. Houška 1.12.2010 8:29

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Například ty, kteří tak skvěle prodali První městskou banku, ty, kteří předraženou cyklostezku odůvodňovali vysokým počtem ocelových lávek a zdražením ceny oceli v době výstavby( v té době ale klesla cena stavební oceli o víc než 50%), ty, kteří zadali zakázku na Opencard firmě, která připravovala podmínky tendru(pravda, přejmenovala se, změnila právní formu - proč asi?), ty, kteří vyndali peníze z městského účtu, aby je protočili v jednom rakousko-švýcarsko-českém letadle, aby posléze tvrdili, že je dali do notářské úschovy na pozdější pořízení pozemků pod jedním pražským nádražím, a tak, dalo by se pokračovat hodně dlouho.

R. Tesařík 1.12.2010 8:36

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

čili jenom takové kecy o věcech, o kterých víte jenom to, co vám šoupne agentura JPP.

R. Houška 1.12.2010 8:46

Re: Bouřlivý potlesk pravdalásky v čele se svým šéfem přivítal Tůmu a Dientsbiera mladšího !

Mám ve zvyku psát pouze o ověřených věcech. To ale není na tuto diskuzi. Jen tak pro zajímavost, té oceli jsem za uvedenou dobu nakoupil stovky tun, naše firma z ní vyrábí.

I. Schlägel 1.12.2010 8:37

Tak nějak.

Počítám, že Vám pan Janyška Vaše příklady "Ze života matičky Prahy" jeden po druhém seriozně vyvrátí a označí Vás za lháře dzp. Nebo se mýlím?

K. Janyška 1.12.2010 7:46

Astone, myslím,že jste se zbláznil definitivně ! Tohle přece nedělá dospělý muž !

A už vůbec ne novinář ! Dělá to zhrzený kverulant ! Dzp.

V. Hajková 1.12.2010 7:46

Kdyby p. NEČAS 100x

vysvětlil -  autonomitu  pražské ODS  do jejíž rozhodování nemuže zasahovat  pouze se k jejím činum vyjádřit/ COŽ UČINIL/ - stále se tu budou vyskytovat TROUBOVÉ, kteří jej budou napadat!