3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Svoboda primátorem za dramatických okolností

Ráno demonstrace v jednací síni magistrátu, před polednem docent Svoboda řekl do rádia, že nenechá vyklidit budovu, za třicet minut budova vyklizena a poté Svoboda zvolen primátorem. Dobrá ilustrace pozice, kterou tento "poklop na kanálu" v pražském politice má.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 1.12.2010 10:31

Re: Pražští levičáci Tamáš, Jelínek, Havel a další výlupci řádili, jak pominutí, že nebude čistě levicová kolice v Praze !

To Havel a spol jich včera vypustili až ohrozili jejich zamilované oteplování !  Smrdí to až u nás, kde je, jak známo, nejčistší vzduch ve střední Evropě ! Dzp.

M. Prokop 1.12.2010 10:34

Re: Pražští levičáci Tamáš, Jelínek, Havel a další výlupci řádili, jak pominutí, že nebude čistě levicová kolice v Praze !

Karlíčkovy Varlátka také.

J. Jílek 1.12.2010 10:27

Re: Pražští levičáci Tamáš, Jelínek, Havel a další výlupci řádili, jak pominutí, že nebude čistě levicová kolice v Praze !

ale vždyť ODS ještě těsně před volbami doplnila svůj program o body programu ČSSD, tak se jen neostýchejte nazvat tu koalici za levicovou...

J. Jílek 1.12.2010 10:30

Re: Pražští levičáci Tamáš, Jelínek, Havel a další výlupci řádili, jak pominutí, že nebude čistě levicová kolice v Praze !

vždyť ODS ještě těsně před volbami doplnila svůj program o body programu ČSSD, tak se jen neostýchejte nazvat tu koalici za levicovou...

F. Šimek 1.12.2010 10:19

furt mi schází

co na tu komedii, kterou režíroval profesor ing.tč president V.Klaus! Kdo je tady opravdu, ale opravdu rychlokvaška. Doc. B.Svoboda, nebo ten legrační doktor B.Šťastný?

M. Prokop 1.12.2010 10:25

Re: furt mi schází

Nezapomínejte na Mossad, CIA a Aštara Šerana, stran té režie.

F. Šimek 1.12.2010 10:30

Re: furt mi schází

už jste dneska byl u doc.Cocholouška?

M. Prokop 1.12.2010 10:33

Re: furt mi schází

Píšete odtamtud?

To by vysvětlovalo mnohé.

F. Šimek 1.12.2010 10:43

Re: furt mi schází

pane nezlobte se, ale co má společnýho Mossad a CIA s volbou nebo lépe s nevolbou doc. B.Svobody neví ani Vinetou, natož já?

R. Tesařík 1.12.2010 10:48

Re: furt mi schází

vy biudete asi taky legrační, duchcove, co?,

F. Šimek 1.12.2010 10:54

Re: furt mi schází

soudruhu! S váma je těžká domluva, když jste byl narozdíl ode mne vychovanej v komunistický rodině! Jinak radím : nepijte tolik! I já si dám rád do trumpety, ale pak raději nepíši příspěvky!  Vaše chyby by měl opravit váš zaměstnavatel. Čest vaší práci!

J. Skotnica 1.12.2010 10:19

Tolik žalu a hořkosti

J. Skotnica 1.12.2010 10:25

Re: Tolik žalu a hořkosti

No jo, Rychlý Enter.

Jak to tak čtu, tak si myslím, že ta parta z Topky spadla z planety "Ušlechtilost a poctivost" a ne z ODS, KDU, ČSSD a jiných spolků, odkud měli daleko k funkcím a prebendám. Dámy a pánové, do politiky se stejně jako do jiných zaměstnání chodí kvůli penězům a peníze, jak známo, kazí revoluční charakter.

K. Janyška 1.12.2010 10:18

Kam Vás vede slepá vášeň ? Ukažte mi politika ODS z Prahy, který byl obviněn za korupci neboza rozkrádání !!!

Možná, že nějaký existuje, ale rozhodně to není více, než je prstů na jedné ruce ! Až budou, pak hloupě mudrujte ! Kverulanti, závistivci, ukecané baby, levičáci a  amatéři !!! Dzp.

A. Čepek 1.12.2010 10:24

Re: Kam Vás vede slepá vášeň ? Ukažte mi politika ODS z Prahy, který byl obviněn za korupci neboza rozkrádání !!!

Jako venkonvský zanícený stranický aktivista samozřejmě nemůžete vědět, co je to například Opencard, kolik ta sranda stála a jak vypadají smlouvy s firmou Haguess. Podobných "kuriozit" je více.

K. Janyška 1.12.2010 10:26

Re: Kam Vás vede slepá vášeň ? Ukažte mi politika ODS z Prahy, který byl obviněn za korupci neboza rozkrádání !!!

Ale vím to, kecale !  Ukažte mi ty odsouzené za tzv. předražení ! U nás je taky v obchodě chleba předražený a nikoho za to  nezavírají ! Dzp.

J. Jílek 1.12.2010 10:41

Re: Kam Vás vede slepá vášeň ? Ukažte mi politika ODS z Prahy, který byl obviněn za korupci neboza rozkrádání !!!

proto přece vznikla sockoalice ne, aby se nezavíralo...

J. Havelka 1.12.2010 10:24

občasník

Pro trdlo z Vrbna!!!

Obviněn žádný nebyl a nebude, při pokračování oposmlouvy, do toho nikdo neuvidí.Chápete to ? A to byl účel semknutí oranžovo-modré pakáže. A začal to Belzebub s Dinosaurem z Vysočiny!!!

K. Janyška 1.12.2010 10:34

Re: občasník

Pro osla Občasníka ! Jste osel tuplovaný ! Dzp.

J. Skotnica 1.12.2010 10:34

Re: Kam Vás vede slepá vášeň ? Ukažte mi politika ODS z Prahy, který byl obviněn za korupci neboza rozkrádání !!!

Souhlasím Kajane. Moc mi na Praze nezáleží, ale kdyby v Topce nebyli takoví amatéři, tak by si Prahu nenechali vyfouknout. Štěkají na nepravý strom, místo aby chybu hledali u sebe. No a jak by amatéři Prahu řídili...

L. Zlobil 1.12.2010 10:16

EMOTION Trololo Jílek a jeho"defenestrační" pauta :-)

Pane Jílek,až se dozví Kalousek,že pracovní kolektiv z Trolola měl na defenestraci jen 50% ní účast a ani jeden z těch dvou neumí pískat na prsty,tak máte v TOPce po kariěře !!! :-)))

To bylo keců o defenestraci a nakonec to skončilo zpěvem Avanti popolo :-)

http://trololo.blog.cz/1011/a-jdeme-na-to-aneb-dnesni-prazska-defenestrace

J. Jílek 1.12.2010 10:19

Re: EMOTION Trololo Jílek a jeho"defenestrační" pauta :-)

opakuju ti to po sté, vyřiď si to s čuldou v parku, až budeš sypat ptáčkům

R. Langer 1.12.2010 10:15

Už se na tu Prahu

vy*erte, jak jste si to navolili, tak to máte. Příště buďte chytřejší... :-P

J. Jílek 1.12.2010 10:17

Re: Už se na tu Prahu

takto to lidi nenavolili, to by průzkumy nevypadaly takto

http://www.sanep.cz/pruzkumy/prazska-koalice-ods-a-cssd/

R. John 1.12.2010 10:18

Smutné pravdivé konstatování. :-(

J. Havelka 1.12.2010 10:05

občasník

Jak to skutečně bylo, ví jen skupinka zasvěcených, jak to bude neví nikdo.Ale každý soudný člověk při pohledu na ty poctivé, upracované tváře, má zimomriavky.../ze slovenštiny/

M. Prokop 1.12.2010 10:22

Re: občasník

Já bych těm demonstrantům zrovna neříkal "poctivé, upracované tváře".

http://www.lidovky.cz/foto.asp?r=ln_domov&c=A101129_154745_ln_domov_glu

S. Ševeček 1.12.2010 11:16

Re: občasník

Obzvláště zástupci Čisté maffie jsou velice upracovaní ...

http://www.lidovky.cz/foto.asp?c=A101129_154745_ln_domov_glu&r=ln_domov&strana=1&foto1=PKS377dbd_demonstrace7.jpg&inframe=1

L. Zlobil 1.12.2010 9:58

V TOP09 nemaj žádný pořádný chlapi,jen pouťový vyvolávače ! To bylo keců o DEFESTRACI a skutek utek !!!

Čekal jsem Lidovecké hospodské chasníky,co bez keců vybílej Magistrát a s Krausem a Astonem v podpaží odejdou zachlastat tu srandu někam do putyky a ono NIC !!! :-)))

Místo toho jsem se dočkal podtrženýho chcípáka Tamáše,kterej se ještě nevzpamatoval z radarový hladovky a staré známé partičky,známé jako statisti z Betléma naší vaší ČT !!! :-))) "Cévkování" Havla Live ,to už byla jen zoufalá trapárna,která nezabrala ani na ženský !!!

Byl to hnus Velebnosti ! :-)