17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Světová revoluce v mediálním světě

Ve světě internetu je v podstatě snadné zorganizovat celosvětovou akci. Ta proběhla v sobotu, šlo o frašku na téma "světová revoluce".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Láníček 17.10.2011 20:09

Říká Kalousek kamarádovi:

"Když jsem byl mladý, přál jsem si být loupežníkem."

"Tak to máš štěstí, málokomu se dětské sny vyplní !"

P. Hofman 17.10.2011 20:11

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

To je trošku nepřesné. V Čechách každému druhému.

K. Janyška 17.10.2011 20:13

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Tak, kdo z vás je zloděj ? Vy nebo Vandas ? Dzp.

P. Vandas 17.10.2011 20:16

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

 Jste jen hloupé a nevzdělané hovado. Buran  z Vrbna.

K. Janyška 17.10.2011 20:19

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

A Vy zrádcovské a levicové hovado z Dobříše.... Dzp.

P. Vandas 17.10.2011 20:29

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

A koho, že jsem zradil? Vás lotry?

K. Janyška 17.10.2011 20:59

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Zrazujete svými postoji a podporou knížete S. svoji vlast a Českou republiku.... Dzp.

P. Hofman 17.10.2011 20:19

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Copak Ty nás, bratře Sarko Farko, náš milovaný veliteli, nepoznáváš???? Ani těch dalších tvých milých 40 loupežníků? No to je bolestné, snad to přežijeme. Volám Johnymu, jestli na té lodi v Karibiku nemá nějaké volné místo, pirát jeden.

K. Janyška 17.10.2011 20:21

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Hofman, to je fakt inteligentní. Jak dlouho jste  to vymýšlel ? Vteřinu, viďte .... Dzp.

P. Hofman 17.10.2011 20:28

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Trápím se s tím dva dny. A doufal jsem, že mně pochválíte. Viďte, že se vám to líbí? Mně móóóc. Jsem už skoro tak chytrej, jako vy z Vrbna. Teda ne Vy ale vy.

K. Janyška 17.10.2011 20:31

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Nejste. To u nás  zvládnou děti v MŠ.... Dzp.

P. Hofman 17.10.2011 20:40

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

No to jste mne velmi, ale opravdu velmi potěšil. Nikdy bych nedoufal, že dosáhnu úrovně studentů ZDŠ Vrbno pod Pradědem. Jsem celý bez sebe štěstím. Děkuji, Mistře. A vy taky jednou postoupíte až na ZDŠ Vrbno? Budu vám držet místo vedle mne v lavici.

R. Sedláček 17.10.2011 20:31

Re: Říká Kalousek kamarádovi:

Pan Vandas asi ne a Jaroušek to bere tak nějak soudružsky. Dokonce mám pocit, že to chtěl napsat obráceně.

M. Varadinková 17.10.2011 20:00

S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

už to zkoušeli loni, ten starosta bude pěkný haj zl. Tady je citován i ten jeho přímluvný dopis, který on pak bagatelizoval:

http://www.ladislavjakl.cz/?p=189

A navíc zajímavá věc: starosta napsal ten přímluvný dopis už 2. srpna, přičemž sama žádost od Kadlecové byla podána až v listopadu. Kdyby to měli předem koupené a přímluvu starosty k tomu měli jen jako dodatečnou formalitu, proč  to podávali až v listopadu?

A letos, poté co ho vyrazil z místa primáře, si najednou vzpomněl i Mudr Konečný-Hnízdil, že by měl zajít do redakce Respektu a pomoci vyrobit plivanec.

M. Ilsner 17.10.2011 20:04

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

:-))))))))))))))))

P. Hofman 17.10.2011 20:09

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

Já myslím, že i jinak sympatický a Čechům milý Reinhard Heydrich si mohl odpustit tu trapnou jízdu onou zatáčkou u Bulovky v Kobylisích, když mohl jasně tušit, že tam na něj budou mnozí, na akci nadržení parašutisté čekat, jako na záchranu.

To bych mu trošku vyčetl, neb kdyby jel jinudy, tak by mohl ještě dlouho po válce sponzorovat Izrael a i Čechům by jistě něco poslal. Byla to velká duše, typu babičky Boženky Němcové (akorát na rozdíl od ní byl gramotný). Dnes by možná s Václavem Klausem založil nadaci "Moscau is more beautiful as a Berlin". Schade.

J. Kombercová 17.10.2011 20:23

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

Vono, když to tak vemete, pane Hofmane, tak vosud lidskej je horší vosudu člověka.

J. Václavíková 17.10.2011 20:26

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

Jo, ale slon to má ještě o pár kilo těžší.

P. Vandas 17.10.2011 20:25

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

 Pane Hofmane, je to marný, je to marný, je to marný. Neuvěří, neb pravdu vidět nechtějí. Co naplat, že o peru zmizelém v kapse je videodokument, co je platné, že Knetig byl nahrán jak vypráví o zlodějinách do nebes volajících, co platné, že Drobil byl nahrán též, jak to chtěl stopit, co je platné, Bátora kandidoval za nácky a nakonec, že zlodějka a korupčnice oblažená milostí si stěžuje, na to, že ji to stálo příliš. Nic nevidí, nic neslyší, nic pro ně není dostatečně průkazné, nic dostatečně podlé.

J. Václavíková 17.10.2011 20:28

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

Pane Vandasi, jak můžete i Vy opakovat tu lež o chilském peru? Vy nevíte, že to byl jednak sestříhaný a zmanipulovaný dokument, jednak Klausovi péro poprávu patřilo?

P. Hofman 17.10.2011 20:54

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

Pane Vandasi, jelikož vás znám a vím kdo jste, tak mi není umožněno vám na rovinu říci, co si o všem myslím. Zkusím to oklikou: Máte pravdu.

Jen bych odvážně, až drze si dovolil, pokud se neurazíte a třeba mně k radosti Hajkové neodhodíte jako to poslední středočeské lejno, konstatovat, že s vámi souhlasím. A dokonce, já kacíř a neznaboh, jsem rád až šťasten, že ti odvážní a skvělí svazáci nás nemají rádi. Vždyť přeci cizinec, nemůže být našinec.

A na Hrad kdokoliv z Poděbrad, i když by se jmenoval Jiří.

M. Varadinková 17.10.2011 21:35

Re: S tou milostí Kadlecové je to nastavovaná kaše

Není pravda, že nic pro mne není dostatečně podlé. Například Vy jste podlý více než dostatečně. O tom peru jste napoprvé říkal to samé, co já, že? Kdypak jste změnil názor? Hlavně se nezapomeňte večer pomodlit a tady pak dávat svatouškovská kázání. Lháři jeden prolhaný.

K. Janyška 17.10.2011 19:29

Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

P. Hofman 17.10.2011 19:34

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

To nikomu proklamativně hlásit nemusíte. To tady všichni ví!

P. Vandas 17.10.2011 19:36

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

Vy se demokratu, ani nepodobáte. Jste obyčejný hňup.

K. Drobková 17.10.2011 19:46

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

Nejste demokrat - i to se tak najednou přihodí. A co teda jste ?

P. Hofman 17.10.2011 19:49

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

Ma góóóóó r!

K. Drobková 17.10.2011 19:51

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

Měla jsem takové tušení. Děkuji za potvrzení.

P. Vandas 17.10.2011 19:52

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

Ale nebezpečný.

J. Kombercová 17.10.2011 20:04

Re: Má-li být demokracií většinové hlasování bez testu a korekce soukromým právem, hlásím veřejně s mistrem Hayekem, že nejsme demokraté.... Dzp.

No... :)