17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Sto kiláků od Bagdádu

Podle amerického prezidenta Obamy mají Spojené státy zájem na tom, aby se z Iráku nestala základna džihádistů. To je truchlivý konec intervenční politiky. Bůh ochránil téhož Obamu, aby nenamočil Spojené státy a s nimi i celý západní svět do další krvavé bažiny zvané Sýrie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 13.6.2014 9:10

Re: Také vám přeji krásný den ;-)

Rvačka, ani v náznaku. :-):-):-) Ba, ani politiku jsme neřešili.

J. Kombercová 13.6.2014 9:11

Re: Také vám přeji krásný den ;-)

Kecáte, pane Hlosto. :))

P. Hlosta 13.6.2014 9:24

Re: Také vám přeji krásný den ;-)

Kecám ,že nestíhám, nebo že závidím? :-) Myslím nemám důvod kecat. A přeji všem tady v diskuzích, aby se dokázali sejít a poklábosit. Já už jsem prostě takovej.

J. Franke 13.6.2014 9:01

Re: Také vám přeji krásný den ;-)

Máte zajisté na mysli Zeolita z Virtually a Pařátu dnes. Nu, proč ne? Představte si, kdybychom byli všichni názorově stejní, to by bylo k uzoufání. Fakt je, že s každým najdu něco společného třeba v jiných oblastech a to, že máme odlišný názor na některé politiky přeci vůbec nestojí za to, krásně popít a pokecat o věcech, které nás sbližují... ;-)

P. Vandas 13.6.2014 9:09

Re: Také vám přeji krásný den ;-)

Nevím kdo je Zeolit. Snad vážený pan Matuška? Fajn chlapík. Přesně to si myslím. Vyhledávat jen své příznivce k žádné diskusi nevede. Dvě nosná témata, která se probírala byla. a.) veselé příběhy z medicíny, kdy v průběhu operací chyběl správný verkcajk a nebylo možno tu odšroubovat umělý kloub, či jindy sehnat matku s whitvortovým závitem. b.) skvělé téma byla hudba, kde vynikal pan John a pan Tesařík se svými zážitky z profesorského působení na konzervatoři. :-):-):-)

J. Franke 13.6.2014 9:19

Ani netušíte, jak mě to mrzí, že jsem nedojel...

Pokud to termín dovolí, zkusím přijít s naším ministrem estetiky, pokud ne, přijdu se někdy na vás podívat sám.

P. Vandas 13.6.2014 9:29

Re: Ani netušíte, jak mě to mrzí, že jsem nedojel...

Já si též nebyl jist do posledního dne, zda přijedu, či nic. Ale potom mi  přišlo líto to setkání zmeškat. :-):-):-)

J. Jílek 13.6.2014 10:21

Re: Také vám přeji krásný den ;-)

vážený komanč s pletkama s StB?

P. Hlosta 13.6.2014 8:55

Re: Mejte se tady,jak si zaslouzite

A to mně zase naopak baví, nechat se přesvědčit, nebo se utvrdit o správnosti svých názorů. ač s nimi třeba nikdo nesouhlasí. Taky je zajímavé sledovat, jak propaganda zpracovává veřejnost. Ačkoliv tato skupinka diskutujících není ani náhodou vzorek veřejnosti. V neposlední řadě získávám schopnosti literárně psací, či jak to nazvat. Je to poznat(k mé škodě) podle obsáhlejších, delších, příspěvků. Neumím ale ve zkratce vyjadřovat názor. Zkratkové vyjádření považuji blížení se genialitě. Takové obdivuji a snažím se to naučit. Chce to podle všeho asi talent a toho patrně nemám. Představte si, že já měl kdysi s gramatikou velký problém. To je ale už padesát let. ;-)

R. Tesařík 13.6.2014 9:48

Re: Mejte se tady,jak si zaslouzite

pane Hlosto, po formální stránce jste báječný...jenom s obsahem mám někdy značný problém.. a to, když se začnete drásat.

T. Kohout 13.6.2014 8:45

nikdy to nebyl chytrý tah

Nechápu, jak inteligentní člověk mohl považovat bushovskou intervenci proti Saddámovi za chytrý tah. Podobně jako házet vajíčka na Paroubka.. To jsou přeci znaky neinteligence. /včil mudruj/

A. Kohut 13.6.2014 9:27

Re: nikdy to nebyl chytrý tah

Byla to odplata studentů za technoparty. Já bych na něj podal trestní oznámení. Studenti to řešili po svém :o)

J. Slanina 13.6.2014 9:48

Re: nikdy to nebyl chytrý tah

Ono studentské řešení mi připadá mnohem případnější. Co myslíte že by si z vašeho "trestního oznámení" asi tak dělal ausgerechnet tenhle ksindl, který má z ostudy už dávno ušitý zimák?

A. Kohut 13.6.2014 10:08

Re: nikdy to nebyl chytrý tah

Já jenom proto, že vajíčka jsou drahý a po operaci zápěstí nemůžu trefovat.

Trestní oznámení nestojí nic :o)))

J. Slanina 13.6.2014 10:15

Re: nikdy to nebyl chytrý tah

Holt za málo peněz málo muziky. :-)))

T. Kohout 13.6.2014 15:58

Re: nikdy to nebyl chytrý tah

A jé, demokrati z Majdanu tady. Začíná to házením vajíček a končí to nálety letadel do baráků. Prostě nepřizpůsobilí (mentálně) mají svůj mozek, oni si jedou dle svých pravidel.

R. Tesařík 13.6.2014 9:59

Re: nikdy to nebyl chytrý tah

já to považuji za chytrý tah.. za blbý tah považuji následné kroky ušatého rappera.

P. Rajman 13.6.2014 8:43

Pan Rittig porušil zákon omerty,

který "ctihodným" lidem zakazuje, aby se tak o sobě vyjadřovali.

M. Ilsner 13.6.2014 8:22

"Utrpěl jsem újmu na cti"

stěžuje si zloděj.

http://1url.cz/MksT

J. Slanina 13.6.2014 8:47

Re: "Utrpěl jsem újmu na cti"

Asi podám žalobu na rittiga. Utrpěl jsem totiž újmu na svém estetickém cítění při spatření jeho fotografií ve všemožném tisku i na netu.

P. Rajman 13.6.2014 8:49

Nečetl Kmotra

Jinak by věděl, že porušil zákon.

V. Hajková 13.6.2014 8:11

Výsledky - války proti Ukrajině

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/339204-krvavy-byznys-tisic-dolaru-za-zabiteho-dustojnika-nebo-za-utek-ze-slavjansku.html

V. Hajková 13.6.2014 8:13

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

Oddíly  -  gauneru  -  gaunera  z  KREMLU -  NOVÝ  TYP  VÁLKY  21 STOLETÍ!

P. Hlosta 13.6.2014 8:17

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

Na Ukrajině je už možné vše. Zajímal by mně ovšem fakt, proč ti běženci neběží do EU? Proč prosímvás běží do Ruska? Nejsou slabomyslní? Vždyť podle propagandy Západu je Rusko tou nejhorší alternativou pro Ukrajinu.

S. Lazárek 13.6.2014 8:22

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

Podle které propagandy? Té Ruské?.....:-))

K. Drobková 13.6.2014 8:24

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

Běženci běží nejkratší cestou tam, kde se nestřlí a nejde jim oživot. Proto jsou to běženci. Běžet s celou rodinou stovky, tisíce kilometrů byste dokázal snad jenom Vy.

P. Hlosta 13.6.2014 8:29

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

Tak ať EU nabídne odvoz běženců. Třeba až z toho Ruska, když tam dojedou. Vždyť má EU přeci humanitární úmysly. Dokonce může i USA nabízet něco podobného. Ještě to nezkusili, tak neví, jestli by Putin byl proti. Vy máte psychický blok k mé osobě a brání vám to v normálním přístupu k myšlení mé maličkosti.

K. Drobková 13.6.2014 8:34

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

:-))  Ale kdepak, žádnej blok. Natolik Vás neznám, abych měla nějaký blok. To není blok, to je jenom jiný názor, nebo chcete-li jiné myšlení. :-))

S. Lazárek 13.6.2014 8:36

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

Dokud nebudete slouhlasít, tak máte blok.....:-)

P. Hlosta 13.6.2014 8:41

Re: Výsledky - války proti Ukrajině

To byste pak měla argumentovat, vysvětlovat svůj postoj mému opoziční, být vstřícná a ne invektivní. Pak pochopitelně i já pochopím, kde je váš principiální postoj, který bych mohl respektovat. Jiné myšlení není. Je jen myšlení, které může být umenšené, nebo opačně jasnozřivé. Vy máte pocit, že to vaše je jasnozřivé, patrně. Mé lze ovlivnit a zaznamenal jsem u sebe tento jev mnohokrát a mnohdy ke svému prospěchu. Tak se snažte. Třeba se vám to u mně podaří a vylepšíte mně. ;-))