1.2.2023 | Svátek má Hynek


Diskuse k článku

Snížíme emise, hurá!

Premiér Petr Fiala odjel do Egypta na klimatickou konferenci a oznámil při té příležitosti odhodlání Česka se připojit k závazku snížit do konce dekády emise metanu o 30 procent. Závazky a ambiciózní plány, to je něco, co konference tohoto typu produkují na běžícím pásu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Novotny 16.11.2022 21:50

Sember píše: "Ty žádné svědomí nemáš. Nikdy v životě jsi nic pořádného nedělala. Staral se o teb odešel. Nosil tě na rukou. Všechno zařídil. Teď už nikoho nemáš. Jsi zavřená v Am Kdybys neměla Joshuu, tak si nedáš ani kapku vína. Do Brna se už asi nepodíváš."

Ještě jednou. O mém svědomí nevíš nic. Zrovna tak nevíš co jsem dělala. Mám krom am. důchodu i český. Pokud jde mého může, nenosil mne na rukou a starali jsme se o sebe vzájemné. Já jsem kromě vaření, nákupu, práci atd. zkrátka starosti o domácnost pracovala pro galerii, ale předtím dlouho na Manhattanu pro jednu company. S Pavlem jsme měli rozděleno napůl, každý mels voje povinnosti a každý práce dost. Ted zde ziju tři roky sama a to bych nikdy nemohla, kdybych nebyla schopny člověk. Ted jsem skutečně sama na všechno, tj. dělám všechno co jsem dělala za Pavlova života plus i jeho práci. Toje jistě pro mne těžší, mužská aremesla až tak moc neovládám. Nicmen učím se pořád.

Ty, člověk, který si neporadil an na stáží v Sherbrooke chceš kritizovat a podceňovat mne? Já po nikom peníze nežebrám, tys to dělal celou dobu. Nejen že ti můj muž půjčil naše společně peníze na auto, ale i já jsem ještě že své karty posílala peníze, protože i tam jsi měla pořád hlad.

To je asi pro té velmi snadné znehodnotit na webu celý zivoat člověka, lhát, že nikdy nic nedělal a všechno zařizoval můj manžel ( to není taky pravda, spoustu věci jsem zařizovala já a Pavloci jsem is ehnala dvě velmi dobrá místa, atd., o kompletním starání se o domácnost se nemuzim zmiňovat. Přitom jsem pracovala pro galerii a předtím dlouho na Manhattanu v research company.

Mezitím si svoje proklamované místo ztratil díky propuštění z něj a od a peníze i nadále potr bujes pořád. A lidem, kteří ti několikrát finančně velkoryse pomohli nemůžeš teď přijít na jméno a označuješ je jako nymandy co nikdy nic nedělali a za nic nestojí.

To je ovšem tvoje vizitka a znovu, taky tvoje svědomí, které naopak nemáš ty, já svědomí mám. Jsi čím hrubší, primitivnější a nakonec