21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou

Věcně asi není mnoho prostoru k dohadům a řešení – Hana Lipovská kandiduje ve volbách za Volný blok a to je v rozporu se statutem člena Rady České televize. Lipovská jako členka rady na sebe poutala pozornost umanutostí, s jakou útočila na vedení ČT, zejména na jejího ředitele Petra Dvořáka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Forejt 19.9.2021 17:00

Čína si to rozmyslela s tím jaderným útokem. ....a že prej budou stačit čepice.

Jeden a půl miliardy čepic ...to je čepic !!

PS .....Austrálie = 25milionů obyvatel ...no toto.

R. Toman 19.9.2021 17:08

A velká výhoda je, že jsou to čepice vlastní výroby. Když přestanou dodávat čepice do EU tak budeme chodit většinově bez pokrývky hlavy, i v zimě.

J. Franke 19.9.2021 17:15

Klídek... od čepic po klobouky zde: https://www.tonak.cz/

R. Toman 19.9.2021 17:19

Hezké, a kolik jich dodá Tonak do světa oproti Číně a ostatním asijským státům. A jaký je cenový rozdíl.

J. Franke 19.9.2021 17:24

Reagoval jsem jen na Vaše: „budeme chodit většinově bez pokrývky hlavy, i v zimě,“ a nabídl své řešení. Pravda, netušil jsem, koho jste kromě sebe do té většiny zařadil a chtěl jsem Vám pomoci, protože já tam nepatřím. Mimochodem, Tonak dělá skvělé pohlavní přikrývky. Vůbec si nestěžuji.

R. Toman 19.9.2021 17:39

Většinově jsem myslel EU nebo spíše Evropu a i USA. Řešení jsou různá, v zimě poslouží i pytel od brambor. A některé ženy tak mohou vypad i sexy, prostě a venkovsky. Pohlavní přikrývku vám chválím, ta je v dnešní době cca 70 pohlaví velmi důležitá. I když chodit naostro jako Skotové má také své kouzlo a klady, pro nás muže. Ženské nemusí být ani Skotky.

J. Blahova 19.9.2021 17:58

Moje osmnáctiletá vnučka prohlásila, že ve skutečnosti jsou pohlaví jen tři. Kluci, holky a idioti.

J. Ganaur 19.9.2021 18:13

Doufám, že jí za genderové nevyvážení vykopli ze školy!;-D;-D;-D

J. Drobný 19.9.2021 17:50

A jak vypadá taková pánská nebo dámská pohlavní přikrývka?;-)

J. Kombercová 19.9.2021 17:53

To je taková slovní hříčka, něco jako kolik višní, tolik třešní.

J. Kombercová 19.9.2021 17:31

To jsem se chtěla zeptat, kolik jich vyrobíme v porovnání s Čínou. Prostě ty čínské by ty naše utloukly.

P. Jirkovský 19.9.2021 17:37

Já za sebe hlásím, že ani jednu. Čepice holt musím kupovat.

J. Kombercová 19.9.2021 17:39

Ani Číňani si ty čepice nevyrábějí na koleni, každý tu svou.

R. Toman 19.9.2021 17:49

Tak každý není tak solventní, aby mohl jako hlavní cíl zahraniční cesty mít nákup čepice z ovčiny v Bretani. Velká výhoda EU. Ráno se probudíte, a řeknete si co ještě potřebuji. A blíží se zima, čepici z ovčiny, a tak pro ní vyrazím.

J. Kombercová 19.9.2021 17:55

.)

Jo, taky tu máme (v republice, ne u nás na dvorku, pane Jirkovský) firmu, co se zabývá výrobky z ovčí vlny. A četla jsem, že teď spolupracuje s firmou Prestige, budou dělat polobotky a kotníčkové zimní s beránkem. Jen pro zajímavost.

R. Toman 19.9.2021 18:25

Tak Prestige, originál Moleda Zlín opravdu jede, velká nabídka i pro mladé lidi, džínové, semišové, barevné atd. Dokonce vám zhotoví originální i podle vašeho návrhu, jo stojí to cca bůra. Já Prestige nosím už od dob komoušů a mládí, na sport, na výlety apod. Před čtrnácti dny mi přišly nové černé kotničkové zimní (velmi dobré na stavby, tlustá podrážka) + katalog a zdarma lžíce na boty :-). Ty kotníčkové s beránkem už mají v nabídce. A k objednání nepotřebujete žadný e-mail apod. Stačí pevná tel. linka kterou uvádějí, a do dvou dnů je máte doma kurýrem, a za katalogovou cenu, bez balného a poštovného. A cenu těch základních modelů držejí již několik let na stejné částce 1 190,-Kč . Na celokožené boty špičková cena.

J. Kombercová 19.9.2021 18:47

Jo, ta jejich litá podrážka je majstrštyk.

R. Toman 19.9.2021 19:10

Jo, a mohu potvrdit že i při častém používání vydrží dlouho. Nedám na ně dopustit.

P. Jirkovský 19.9.2021 17:56

A každej není tak tupej nebo hajzl, aby buď neuměl číst překroutil cokoli podle svýho prasečího chápání.

J. Kombercová 19.9.2021 18:04

Pozor na žilku.

P. Jirkovský 19.9.2021 18:10

To si dejte. Já mám z hlupáků jen takovou tu škodolibou srandu, nic nebezpečnýho.

R. Toman 19.9.2021 18:37

No nevím, nevím nedávno jste psal jak se vám chce často zvracet nad některými příspěvky, jo patří tam i moje. :-P To sice nemusí být přímo nebezpečné, ale přece jenom to naznačuje, že váš zdravotní stav není zcela v pořádku. Dejte se do pořádku, nejste už nejmladší, a žaludeční kyselost není pěkná, smrdí z úst.

R. Toman 19.9.2021 18:27

No, holt máte pod čepicí, originál bretaňskou.

V. Novák 19.9.2021 17:45

Ať tak či onak - s kloboukem Tonak!

S kloboukem Tonak na hlavě, skončíte vždycky v ústavě!

((C) Vodňanský)

O. Seliger 19.9.2021 16:59

Teď nevím jak se věci maj. Jedí amíci ty brambůrky svobody, nebo už zase francouzský. Když Sarkozy trucoval že do Iráku s Buschem jr nepude tak ten potrestal brambůrky přejmenováním na svobodný. Jak je to tedy s tou trvalou svobodou nevím. Ale za čas už s Obamou a Cameronem se na 7mil.lidiček v Lybii a plukase Kadáfího v mírové misi nešanoval a mírové mirage se činily na 200%.

V. Pavelka 19.9.2021 17:40

Západ rozkopal Lýbii a už se nestaral co ze zemí a lidma a živobytím ! Afganistán to stejný ,Sírie taky . Ted zas chce BEUruselskou demokracii nastolit v Rusku , aniž ví jak by nové volby aktivistů dopadly , kdo by se mohl dostat k Jaderným zbraním a kdo by to mohl odskákat . Rusko žije svým tempem a stylem staletí ! Ani Revoluce s tím moc nenadělala chtít je převychovávat je infantilní nedostatečnost a neinformovaná idiocie uspěchaných blbečků ,kteří neposlouchají odborníky !EU8-o:-(Rv

V. Pavelka 19.9.2021 17:49

Zásadně neposlouchají a neřídí se odborníky !! To je jako s předvolební kampaní Babiš vsadil na odborníky a dodržoval jejich pravidla . To žádná strana nedokáže ,protože nejsou schopni překročit sami sebe ! Babiš to dodržel , protože je profík a dokáže respektovat Odborníky !!!:-)

V. Zadák 19.9.2021 16:48

Takže předzápas Kladno : Oberleutensdorf 3 : 2 (extraliga) se vydařil a od 18 hodin následuje hlavní zápas Piráti : Lobositz.

J. Fridrich 19.9.2021 16:36

" Naštvaná Čína vyhrožuje: Austrálie se může stát terčem jaderného útoku. Čína tvrdě reaguje na nový americko-britsko-australský pakt Aukus. V čínském listu Global Times se objevilo varování experta, že by se kvůli tomu mohla stát Austrálie i terčem čínského jaderného útoku. Důvodem je, že Austrálie získá v rámci paktu jaderné ponorky. Peking se obává, že by mohly nést i britské a americké jaderné rakety, i když to Austrálie popírá." -

Cožéé, naše číňanomilky, že by čínská LIDOVÁ republika někomu vyhrožovala jaderným úderem..? Tomu se mi nechce ani uvěřit...

P. Spáčil 19.9.2021 16:42

Čína vyhrožuje nebo nějaký expert v novinách? Pletete si pojmy s dojmy.