Pondělí 8. června 2026, svátek má Medard
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Smysl nezjevný

Nemůžeme čekat, že politika bude v těchto dnech otevřená, nemůžeme čekat, řečeno novořečí, že by si politici vzkazovali přes média. Topolánkovi lidé budou za kulisami hledat sociálního demokrata, kterému nepřekonatelně vadí sňatek s rudou nevěstou, a naopak Paroubkovi lidé budou brnkat na levicové struny v srdcích zelených poslanců. Za této situace se Topolánek chystá ke Klausovi na Hrad. Má to smysl?

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Petr H

14. 6. 2006 23:18
No,nejlepší kámoš Gustáva Fica

je nějakej Lukašenko.S Klementem Paroubkem tvoří povedenou trojku.Hoši jak cumel.

0 0
možnosti

Honza™

14. 6. 2006 23:21
Re: No,nejlepší kámoš Gustáva Fica

http://www.ateo.cz/frame/phpgal/pict//2.603.jpg

0 0
možnosti

Petr H

14. 6. 2006 23:16
Fotbal to nebyl špatnej,

pšonci měli malinko smůlu,ale když nedají ve dvou zápasech ani gól těžko mohou snít o postupu.Měli porazit Ekvádor,to ale odchodili.Dneska byli nadlidi fotbalově o dost lepší a že současné Německo žádná extratřída není.Že ale pojede Polska po dvou zápasech domů bych před týdnem netipoval.

0 0
možnosti

aida

14. 6. 2006 23:18
Re: Fotbal to nebyl špatnej,

Už jsem se ptala níž a nic. Jak to, prosímvás, dopadlo?

0 0
možnosti

Honza™

14. 6. 2006 23:09
Bublan: Údajný pokus o uplacení Ploce zveřejnili lidé z ČSSD

Praha - Zveřejnění informace o pokusu údajně uplatit poslance ČSSD Pavla Ploce, aby přestoupil do Strany zelených, mají pravděpodobně na svědomí zástupci ČSSD z Libereckého kraje. Ve vysílání rozhlasové stanice Frekvence 1 to uvedl ministr vnitra František Bublan (za ČSSD). "Z policie to neuniklo v žádném případě," řekl ministr. Únik informace podle něho vyšetřování případu zkomplikoval. "Ono se to ví, že to asi uteklo od lidí, kterým pan Ploc vlastně sdělil tu informaci," uvedl Bublan. Vzápětí potvrdil, že měl na mysli místní politiky ČSSD v Libereckém kraji, kteří informaci pustili do médií "možná neúmyslně". "Znáte to, řeknete to dvěma lidem, a každý má zase dalších pět důvěryhodných kamarádů, a tak se to šíří velmi rychle," dodal.

0 0
možnosti

www racek

14. 6. 2006 23:20
Re: Bublan: Údajný pokus o uplacení Ploce zveřejnili lidé z ČSSD

hmm, nechtělo by to malou demonstracičku? třeba za přestup ploce do ods?

0 0
možnosti

tulak

14. 6. 2006 23:08
Prisel jsem az po fotbalech. Venujte prosim par minut me uvaze.

Myslim si, ze veci se maji takhle: Staci na to zakladni pocty. Topolanek v pripade koalice s KDU CSL a Zelenymi muze z ministerskych kresel dat tri lidovcum a dve (ale spise jedno) Zelenym. Kdyz se Zeleni ve druhem kole daji dohromady s CSSD do oficialni dvojkoalice s KSCM tise za zady a bez ministerskych kresel, dostanou od Paroubka ctyri nebo pet ministerskych postu. A ted, soudruzi, kontrolni otazka: Ktera varianta je pro Zelene priznivejsi?

0 0
možnosti

volná sobota

14. 6. 2006 23:10
Re: Prisel jsem az po fotbalech. Venujte prosim par minut me uvaze.

To nech na nich. On už jim Kalousek vysvětlil, jak se pan JÁ baví s kolaličními partnery;-)

0 0
možnosti

STEM

14. 6. 2006 22:54
Němci

..jako vždy, politý s......., 50 let neuvěřitelní klikaři:-)

0 0
možnosti

aida

14. 6. 2006 23:11
Re: Němci

Oni vyhráli? A o kolik? Nesledovala jsem to.

0 0
možnosti

zíralek

14. 6. 2006 22:51
Tak dobrou.

naschledanou:-)

0 0
možnosti

Haf

14. 6. 2006 22:54
Re: Tak dobrou.

Brzkou.Dobrou taky.

0 0
možnosti

fakír

14. 6. 2006 22:37
Hele podle Aktuálně hrál Tesák Paroubkovi a Ficovi

Je to pravda? Nebo je to nějaký novinářský nesmysl? Nevíte náhodou? Odkaz

0 0
možnosti

zíralek

14. 6. 2006 22:49
Re: Hele podle Aktuálně hrál Tesák Paroubkovi a Ficovi

Asi mu to neladilo;-D

0 0
možnosti

Haf

14. 6. 2006 22:28
Článeček bez ducha - zjevný nesmysl

Je to takový voko. Nakonec se může ukázat, že má Topolánek jen 18.

0 0
možnosti

zíralek

14. 6. 2006 22:31
Re: Článeček bez ducha - zjevný nesmysl

Dní? Asi duch bez článečku:-/

0 0
možnosti

STEM

14. 6. 2006 22:05
Hurá na tu Janu, po kanadsku, tzv dřevorubecky

Proč tu opět Žako, kvoká jako pako?

že by mu už malý, javorový sako?

proto prská kvílí, po Bédovi šílí

neboť nemá podporu , je to předák odporu.

0 0
možnosti

Haf

14. 6. 2006 22:18
Re: Hurá na tu Janu, po kanadsku, tzv dřevorubecky

Jana z Arcu upálená,

mladá byla dopadena,

modrý voči jako šipky.

Teď plavou Vltavou jak rybky

0 0
možnosti

NoName

14. 6. 2006 21:51
Zírálku, já Vás obdivuju ...

Přes den tisíce cihel, a večer ještě dobrá nálada ;-)

0 0
možnosti

zíralek

14. 6. 2006 21:55
Re: Zírálku, já Vás obdivuju ...

Až teď, normálně jsem se připek;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz