20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Smutné povzdechnutí

V krátkém časovém odstupu zde máme českou oběť teroristy - v Egyptě zavražděná paní, která se zde místo odpočinku dočkala čepele a posléze smrti, a dva české občany odsouzené za terorismus. Je to připomenutí, že nestojíme tak dalece stranou, že se nás dění na světové aréně taky týká, konkrétně, osudně, nejen jako rozčilující podívaná, sledovaná z křesla multiplexu s popcornem a colou po ruce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 3.8.2017 17:33

Re: Pane Klepetko, tak jsem na to kouknul a......

Láňo, přijeďte klidně vysušený, jako treska. Tekutiny dotankujete v místě. :-):-):-)

L. Kolman 3.8.2017 17:39

Re: Pane Klepetko, tak jsem na to kouknul a......

Já bych vám tam akorát pokazil celkový umělecký dojem. Byste tam ani nesbalili žádné mladé šťabajzny. Kdyby mi tady náhodou jedna nezbyla, tak jsem se ani neoženil.

V. Klepetko 3.8.2017 17:23

Re: Pane Klepetko, tak jsem na to kouknul a......

Tak to zorganizujte - a dejte vědět! Z předchozích diskuzí jsem pochopil, že klíčovým prvkem má být dobrá zahrádka pro kuřáky - proto ta Cesta časem... Otázka je s dopravou, když to bude moc z ruky, tak vyberte něco příhodnějšího...

P. Vandas 3.8.2017 17:30

Re: Pane Klepetko, tak jsem na to kouknul a......

Dám dotaz panu Prokopovi, tem má nějaký tip na Smíchově a stačí, když se ozvu. Tak to učiním. S tím odkladem váhám a nepovažuji to za dobrý nápad. Tak velký problém to zas není. Zítra dopoledne sdělím místo a čas a pokud se Vám to bude hodit , tak bych otevřel prostor pro všechny zájemce ze Psa, aby se mohli připojit podle chuti. :-):-):-)

V. Klepetko 3.8.2017 17:47

Re: Pane Klepetko, tak jsem na to kouknul a......

Souhlas!

P. Vandas 3.8.2017 17:12

Re: Pane Klepetko, tak jsem na to kouknul a......

Jo a ozval se mi Vladimír Vašek, starý Pes a ten by se také rád účastnil. Nechtěl bych, aby to vypadalo, jako nějaký trucpodnik k velmi úspěšné a tradiční Lišce :-):-)

V. Klepetko 3.8.2017 16:08

Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

https://www.zomato.com/praha/bernard-pub-cesta-%C4%8Dasem-dejvice-praha-6

V. Klepetko 3.8.2017 16:09

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Mají tam asi 6 druhů točeného piva a nádhernou zahrádku pro kuřáky...

V. Klepetko 3.8.2017 16:11

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Dávám to do placu jeko jednu ze zajímavých možností... Byl jsem tam minulý týden, a vypadá to dobře!

R. Tesařík 3.8.2017 16:39

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

No to je hospoda Na Kotlářce. Jeden čas ji provozovali Libanonci a pojmenovali to U Cedru, přestože na zahradě jsou kaštany:-))

L. Kolman 3.8.2017 16:56

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

A co je u nich národním symbolem? Jako u nás lípa.

R. Tesařík 3.8.2017 17:02

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Jožine, U cedru když jsou na zahradě čtyři kaštany a po cedru ani památky.?

L. Kolman 3.8.2017 17:08

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Kdyby Češi měli hospodu v Libanonu, také by tam asi nenašli lípy. Byly tam stromy, byly... tak si do názvu dali ty své národní, aby jim to připomínalo domovinu. Nedělejte z toho tyjátr.

R. Tesařík 3.8.2017 17:10

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Tak leda u lípy bez lípy...

L. Kolman 3.8.2017 17:18

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Abychom to nějak uzavřely - hlavně když vrhají stín a je pod nimi chládek.

R. Tesařík 3.8.2017 17:21

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Kurwa, Jožine, co je to za češtinu? Jinak s chládkem souhlas..vždycky tam bylo skvěle.

L. Kolman 3.8.2017 17:24

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Vy jste dnes nějak úzkoprsý. Na nějaké Y-I v takovém hicu serre pes.

L. Kolman 3.8.2017 17:30

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Tesaříku, máte škodu, ten náš hudební festival se mimořádně vydařil. Přímo perfetto grosso. Po všech stránkách. A dobře jsem pokecal se Zuzkou Smatanovou. Žádná krasavice, ale nebývale sympatická, charismatická a inteligentní osůbka. Též výborná zpěvačka a hráčka na několik nástrojů. Ale to nemusím ani dodávat, jinak by nebyla několikanásobná slovenská slavice.

R. Tesařík 3.8.2017 17:38

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Těžko můžu bejt na všech festivalech. To nestíhám.

P. Vandas 3.8.2017 17:45

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Ale zítra s námi na pivko byste zajít mohl. :-):-):-)

R. Tesařík 3.8.2017 18:03

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

To jo:-))

P. Vandas 3.8.2017 18:26

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Tak zítra na Smíchově U potrefené husy od 14:00. :-):-):-)

K. Berka 3.8.2017 16:34

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Bernard, jako pivovar koupili Číňané. Obsluha je určitě čínská.

O. Uživatel 3.8.2017 16:43

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 3.8.2017 17:17

Re: Pane Vandasi, mám pro Vás námět...

Česká obsluha, dobré pivo a vynikající tatarák :-))) Další večer jsem měl tatarák v Next door to Imperial, a v těch Dejvicích byl lepší :-)))))))

R. Neveselý 3.8.2017 15:14

Ing. Jaroslav Salivar o Dánsku

"Možná přijde i doba, kdy v Dánsku zjistí, že budou-li každému uprchlíkovi, který projeví zájem – stejně jako Syřan, který přišel předloni se ženou a osmi dětmi a požádal o povolení, aby si přivedl a oficiálně navázal na bezedný sociální systém další dvě manželky a dalších dvanáct dětí a uspěl –, vyplácet dávky na 20 dětí a tři manželky, tak to třeba jednou ze státního rozpočtu neutáhnou. Není třeba zdůrazňovat, že nepracuje, a jelikož je nemocný, dánsky se učit nebude, koneckonců do sociálního systému už zaintegrován je, tak jakápak další integrace. Evropští politici si z nás prostě dělají blázny. Zásadně měří dvojím metrem. Jsou permanentně překvapení z dopadů svých vlastních nesmyslných rozhodnutí a hlavně činí Evropu stále méně a méně bezpečnou a na světovém kolbišti stále méně a méně významnou a konkurenceschopnou."

I. Mertl 3.8.2017 15:34

Re: Ing. Jaroslav Salivar o Dánsku

Hasičův rozhled.

D. Green 3.8.2017 15:42

Re: Ing. Jaroslav Salivar o Dánsku

Karlovarská kopírka Jilča jede, jako ruská trojka. :))))

R. Neveselý 3.8.2017 15:51

Re: Ing. Jaroslav Salivar o Dánsku

Co to?

J. Kombercová 3.8.2017 15:55

Re: Ing. Jaroslav Salivar o Dánsku

Prý jste Jílek. Buď si to opravdu myslí, nebo Vás chce naštvat. :)