20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Slovenský šok a turecké lázně

Výsledky voleb na Slovensku způsobily šok nejspíš nejen Slovákům. Je v našem zájmu a je i jistě převládajícím přáním, aby se Slovensku dařilo dobře a po stránce ekonomické to na to vypadá, dokonce dlouhodobě. V mnoha statistikách nás už i předhonilo, na rozdíl od nás má i euro, pokud tedy je to výhoda a je čím se chlubit. Nicméně Slováci si euro převážně chválí. Teď mají ze sněmovny zelňačku a není jisté, zdali se podaří sestavit vládu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Kellnerová 7.3.2016 8:05

Re: volby

Zrušte volby a dosaďte jen ty, co považujete za správné.

J. Dvorská 7.3.2016 8:25

Re: volby

Ale , ale !

I. Kellnerová 7.3.2016 8:33

Re: volby

Jinak se té lůzy nezbavíte.

Pořád bude volit jinak, než je vaše ctěná libost.

V. Váňa 7.3.2016 8:11

Re: volby

Vážená paní Dvorská!

Mohla byste nějakým jednoduchým způsobem definovat pojem "lůza"? Jsou to ti, kteří mají jiné názory než Vy?

Nebo ti, kteří vidí, že již několik let používáme namísto pojmu "lež" ve veřejném prostoru pojmu "politická korektnost"?

Nebo ti, kteří se naivně domnívají, že politici jimi volení mají hájit názory těchto voličů, kdežto (přecházejíce tím přes zdravý rozum) politici hájí menšinové názory s odůvodněním, že jiné chování by bylo populismem?

Demokracie je, vážná paní, přece jen vládou lidu (a potažmo většiny nad menšinou). A pokud žijeme v době, kdy toto slovo skloňujeme v každé druhé větě, ale naši názoroví odpůrci jsou lůza, myslím, že je něco shnilého ve státě Dánském.

J. Dvorská 7.3.2016 8:25

Re: volby

Vážený pane, lůza je u mne lid, který stále nadává, miluje minulý režim/ komunistický/, lid , který je nevzdělaný a skáče na jednoduchá řešení ! A když vidím jejich obličeje, tak je mi to zcela jasné ! Atd...

P. Hofman 7.3.2016 8:31

Re: volby

Naprostý souhlas.

A když ještě navíc útočí na bezbranné uprchlíky před válkou, či zapaluje jejich nové, provizorní domovy, není možno nevidět.

F. Šimek 7.3.2016 9:08

Re: volby

teť si tomu dal na prdel !!!

K. Janyška 7.3.2016 9:49

Re: volby

Mazejte pracovat, nácku na státním kompu v pracovní době. Jak je to možné, že jím jste, to nechápu. To bude tím vaším skuečným šéfem, Babišem... Dzp.

I. Kellnerová 7.3.2016 8:35

Re: volby

Obličeje??

Vlastní fotečka by nebyla?

V. Váňa 7.3.2016 8:39

Re: volby

Vážená paní Dvorská,

dovoluji si upozornit, že Vám ta definice tak docela nesedí. Okamura i Konvička přitahují zcela jistě "lid" - pro mě voliče, kteří nemilují minulý režim a kteří nejsou nevzdělaní.

A poznat lůzu podle obličejů? Ach jo....

Ostatně i Sládek byl vzdělaný. A že by jeho příznivci adorovali komunistický režim, to si snad nemůžete myslet ani Vy.

V. Váňa 7.3.2016 8:41

Re: volby

P. S. - Kotleba je mimochodem také vysokoškolák.

Tak snad jen podle obličejů.

Nebo je to přece jen tak, že to jsou ti, jejichž názory nesdílíte, jen si to nechcete přiznat?

J. Fialová 7.3.2016 8:50

Re: volby

Jojo - Okamura má divný obličej (je poloviční Japonec), Konvička má divný obličej (je poloviční Řek) :)) J. Fialová

I. Kellnerová 7.3.2016 8:53

Re: volby

..a to jsme ještě neprobrali obličej jistého knížete .. -)

F. Šimek 7.3.2016 9:14

Re: volby

taky je dobrej obličej Vladimíra France......:-(

J. Dvorská 7.3.2016 9:28

Re: volby

Ale já nepíšu o tom, že ti představitelé jsou nevzdělaní, ale ti voliči jsou jednodušší, většinou. Samozřejmě i obličeje něco vypovídají o člověku !Ale Vy jste vzdělaný člověk a víte jistě, jak vše myslím !

B. Martinák 7.3.2016 7:10

volby

jsme si zvolili ....

jinak Fico posral co se dalo a jeho zlodějny a neupřímnost uhrála svoje.. Yvidíme co bude, ale exoti podle mne budou Kotlík ze Spermatonem.. ( kollár.) Nechme se překvapit, Sulík je jeden z nejschopnějších evropských politiků.

K. Frauknecht 7.3.2016 7:07

Slovákům gratuluju!

Svoji nechuť k velkostraně a starým pořádkům vyjádřili mnohem lépe než my! Co to je 8% Kotlaby (jehož hodnotíme podle informací mainstreamu!) proti 30% Bábiše (o jehož "aktivitách" se vědělo už před volbami!!). Navíc 0,6% pro bolšany (srovnávat s ČR se mi nechce:-)!). Hluboce smekám!

I. Kellnerová 7.3.2016 7:19

Re: Slovákům gratuluju!

Mě se líbí druhé místo Sulíka.

Zbytek se časem ukáže.

R. Gramblička 7.3.2016 8:33

Re: Slovákům gratuluju!

mně taky, nicméně mu to je teď platné, jak mrtvému zimník

I. Semrád 7.3.2016 6:44

Volby na Slovensku

potvrdily trend "sinusovy křivky".

J. Balcar 7.3.2016 6:46

Re: Volby na Slovensku

Chudák Sinus.

J. Vobr 7.3.2016 6:59

A co platnost Kozinovy věty ? Potvrdila se taky ?

:-)))

:-)))

J. Balcar 7.3.2016 7:06

Re: A co platnost Kozinovy věty ? Potvrdila se taky ?

Potvrdila, Lomikar to má za sebou.

P. Hofman 7.3.2016 6:36

Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk,

Turecko cynický vyděrač! Turecko spoluviník drastických poměrů na Blízkém Východě! Donutit Turecko silou! Uvalit na něj sankce! Merkelová velmistryně politických omylů! Komická důvěřivost Merkelové! Jiný sumit a jiní lidé!

Astone, vy jste definitivně úplně mimo.

J. Balcar 7.3.2016 6:53

Re: Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk,

První tři řádky naznačovaly, že máte jasnou chvilku.

P. Hofman 7.3.2016 7:01

Re: Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk,

Proboha! Doufám, že z vašeho pohledu to tak nikdy vypadat nebude.

J. Balcar 7.3.2016 7:11

Re: Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk,

Nebude, to vám snad mohu slíbit.

J. Vobr 7.3.2016 7:03

HODNOCENÍ LUETIKA !!!

Tabes dorsalis je sfiňa !!!

:-)))

:-)))

P. Han 7.3.2016 7:13

Re: Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk,

Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní, neb nikdy nikdo neví, co se může státi.

Neustále věřím a doufám, že se vám a vašim klonům rozbřeskne, případně že se rozbřeskne vašim vodičům. I když to tak vůbec nevypadá...

J. Vobr 7.3.2016 7:28

Re: Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk,

Prognosa infaustní !!!