19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Sejdeme se v nekonečnu

Okamura je momentálně nejnebezpečnější postava na naší politické scéně. Sérií chybných tahů se podařilo ho dostrkat tam, kde by neměl vůbec být, tedy nejen do sněmovny, ale dokonce do jejího vedení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Venc 7.2.2018 20:04

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Jsem v pohodě a neberu si to nijak. Prostě a jednoduše Zemanova klaka, no. Tentokráte bez uvozovek.

:-)

R. Brzák 7.2.2018 20:11

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

ano, s tím sohlasím. Já však rozporoval Vaše tvrzení o boxerovi z ochranky...

J. Venc 7.2.2018 20:18

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Máte recht, uvozoval jsem ne až tak zcela přesně. Každopádně teze o tom, kterak ho "uštvali" novináři (tentokrát uvozuji přesně!) jest doslova pošahaná. Ale líbit se to bude a jistě to bude i rezonovat diskusemi.

:-)

S. Lazárek 7.2.2018 19:46

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Toho ožralýho maňáska pražská kavárna otrávila nějakým super jedem, asi kafem od žida, fakujícího bijce k smrti uhnaly novinářský hyeny.....njn.

J. Venc 7.2.2018 19:51

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Byl jsem pár dní v "divočině" a nesledoval a ani nechtěl tak nějak pozorně. To jako fakt? Musím se dostat do obrazu, nicméně odjížděl jsem s patrně "nesprávnou informací, že byl prostě a jednoduše onen občasný přispěvatel PL jen ožralý. Tak jsem zase zmaten, no. Že sem vůbec lezu!

:-)

S. Lazárek 7.2.2018 19:52

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Jo někde to psal. Tenhle alkáč to v hlavě nemá evidentně v pořádku.

J. Venc 7.2.2018 20:02

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Hm. Už jsem našel a početl si. "Sofistikovaný jed", ach jo. Zjevně trefil ten správný volební štáb i společnost vůkol, nenaděláme s tím nic.

Alespoň se ožral mezi svými. A tak to má být.

:-)

P. Spáčil 7.2.2018 20:11

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Ožral se už na Drahošově tryzně v Kongresáči, potom se přesunul k Zemanově párty. Byl akreditován na obě akce.

J. Venc 7.2.2018 20:14

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Hm, Jste ho patrně sledoval na každém kroku od samého rána, že jste tak detailně obeznámen. Tak jo.

:-)

R. Brzák 7.2.2018 20:15

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

mimochodem, ten chlapec má pravdu - alkohol je velmi sofistikovaný jed s celou řadou dopadů jak na fyzické, tak především na psychické zdraví jedinec a potažmo i společnosti!

S. Lazárek 7.2.2018 20:17

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Tak ať ho ten chlapec přestane chlastat, když to všechno ví, pokud mu ho do krku ovšem nepozorovaně nenalila úskočná pražská kavárna.

J. Venc 7.2.2018 20:24

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Z podtextu toho jeho vyjádření jsem vyčetl, že mu snad "někdo" usiloval o život prostřednictvím sofistikovaného jedu. A ta kavárna se přímo nabízí, myslím. Ho prostě nedobrovolně ožrala, ta kavárna, až to málem nepřežil! Prevíti kavárenští!

:-)

R. Brzák 7.2.2018 20:27

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

o tom není sporu...

S. Lazárek 7.2.2018 20:37

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

O čem? O tom, že by neměl chlastat nebo o tom, že by ho pražská kavárna neměla v jeho slabých chvílích tímhle jedem trávit?

R. Brzák 7.2.2018 21:26

Re: Boxer z ochranky "Zemanovy klaky" zesnul

Víte co, pane Lazárku? Takové dilema byste neřešil nepředpokládajíce u svého oponenta vždy předem idiocii...ach jo...samozřejmě že by neměl chlastat, to, co jsem psal o alkoholu je moje bytostné přesvědčení nepijícího alkoholika...

I. Kučerová 7.2.2018 21:35

Bože, vy jste smečka HYEN

...

V. Kotas 7.2.2018 19:26

Před chvílí se na ČT chlubili tím, že vloni přes ČR

přeletělo 850 000letadel. Také po nich jdou zelení, jako po automobilech, kvůli emisím, hluku ?

P. Bolec 7.2.2018 18:45

Lidovecký práskač u Tvarůžkové.

ČR migrace nehrozí !

A. Trick 7.2.2018 18:49

Re: Lidovecký práskač u Tvarůžkové.

A káže o morálce.

D. Green 7.2.2018 18:55

Re: Lidovecký práskač u Tvarůžkové.

Strašný farizej, má snad čtyři tváře.

V. Kotas 7.2.2018 19:20

Re: Lidovecký práskač u Tvarůžkové.

Co jiného od nich můžeme čekat ?

V. Kotas 7.2.2018 19:22

Re: Lidovecký práskač u Tvarůžkové.

Ti si zřejmě notovali.

M. Martinovská 7.2.2018 17:48

tábory a tábory.

Za první republiky bylo druhů táborů spousta. Například strany (soc. dem.) pořádaly dobrovolné pracovní tábory pro vlastní nezaměstnané mladé lidi - šlo o to, že nezaměstnanost mladých byla velká a strany se snažily získat třeba infrastrukturní zakázku (terén silnice) a zaměstnat je. Uprchlické tábory, dále výcvikové tábory pro lidi, kteří chtěli emigrovat do izraele. Zároveň starší Židé si ještě pamatovali ghetta a ghetta byla v jiných zemích. To píšu jako vysvětlení, proč Židé často poslechli příkazy k transportům třeba do Terezína. Říkali si: v klidu tam přečkáme válku, mezi svými, stranou od útoků ostatních lidí. Slovo koncentrační tábor nemuseli chápat jako "nebezpečí smrti", to až později, když začaly chodit různé zprávy o německých táborech, myslím těch jako Dachau, ne těch vyhlazovacích, o těch byly hodnověrné zprávy ještě zas o něco později. To k úvahám, že některé "strany organizovaly tábory". A Lety? Bez ohledu na slovíčka a slovíčkaření, Okamura mluví hnusně, pomrkává přitom na posluchače, my si rozumíme, že.. bez ohledu na cokoli, umírali tam nevinní lidi. I když vám nejsou sympatičtí.

R. Sorge 7.2.2018 18:16

Re: tábory a tábory.

Nevinní lidé umírali během II. sv. války po celém světě. Budování památníku za stovky miliónů nepovažuji za adekvátní vůči ostatním událostem.

P. Zinga 7.2.2018 19:33

Re: tábory a tábory.

Umírají-a dokonce i nevinní-docela běžně. Holt, příroda je příroda. Umíte si představit, že třeba Okamura byl byl nesmrtelný?

Než jsem napsal tyto tři větu, určitě někdo natáh brka.

J. Peřina 7.2.2018 19:51

Re: tábory a tábory.

T.Okamura a jeho SPD jsou nacisti a je třeba se k tomu postavit čelem,přesto nesouhlasím s tak drahým památníkem z jediného důvodu.Český lid je pověstný svou povahou,že vše je jen dočasné a jiná generace mají na věci jiné názory.Zkrátka a dobře,Češi,Moravané a Slezané jsou jako chobotnice,které mění svou barvu podle prostředí.Nyní postavíme památník za 500 milionů,ale v další době pomník strhneme,protože se to nehodí do dané doby a prachy a úcta k mrtvým jsou pryč,hlavně tedy ta úcta.Stačilo by proto postavit na vyhraněné místo v areálu bývalého koncentráku hezký pomníček,na kterém by byla vyryta pravdivá fakta.Proto jsem i proti obecnému referendu,protože lehce zmanipulovaný národ nemůže na danou otázku nikdy zodpovědně odpovědět.

V. Čermák 7.2.2018 20:02

Re: tábory a tábory.

Tu lehkost znanipulovanosti Národa posuzujete podle sebe?

P. Bolec 7.2.2018 18:30

Re: tábory a tábory.

Paní Martinovská, historické zdroje jednoznačně uvádí zcela jasně, že to byl zpočátku pracovní tábor pro práce se štítících, za dohledu českých úřadů a to nejen pro romy. Až později (po r.42) se stalo to, o čem píšete. Vezete se na populistické vlně.

L. Vrána 7.2.2018 18:48

Re: tábory a tábory.

O poměrech v Letech psal před lety C. Nečas. Jeden článek je uveden ve Wikipedii u hesla Koncentrační tábor Lety. Jsou tam i počty zemřelých, zemřelo tam asi 25% vězňů. Myslím si, že Nečas podával ve svých článcích spolehlivé informace. Konkrétní jména zemřelých jsou uvedena v nějaké jeho publikaci z r. 1987.

Na území Protektorátu bylo údajně asi 600 internačních táborů. Já se ani nedivím, že se na Lety zapomnělo. Baráky se spálily po tyfové epidemii, snad tam byl i skvrnitý tyfus, hned v r. 1943, zůstaly pouze základy. Místo tábora je dokonce trochu jinde, než se předpokládalo.

J. Vobr 7.2.2018 19:40

MARTINOVSKÁ,VY NEJSTE DUŠEVNĚ V POŘÁDKU

Tu-ááá.