20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Se Zemanem do roku 2023

Miloš Zeman v pátek oficiálně oznámil svůj úmysl znovu kandidovat na prezidentský úřad. Překvapení to žádné není a též není překvapující způsob, jakým hodlá vést předvolební kampaň: žádnou nepovede, protože ji nemá zapotřebí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 12.3.2017 19:55

Pořád někdo blbne s Tibetem

tak nějak spíš teoreticky. Tohle je zajímavější https://zpravy.aktualne.cz/domaci/verdikt-ktery-muze-rozzlobit-predaky-ciny-vnitro-brzy-rozhod/r~4025f51804c211e7bc17002590604f2e/

P. Spáčil 12.3.2017 20:03

Re: Pořád někdo blbne s Tibetem

s Tibetem neblbneme, jen to zůstává trochu na okraji zájmů.

P. Boublíková 12.3.2017 20:09

Re: Pořád někdo blbne s Tibetem

Co se týká Tibetu, mně to od politiků připadá jako póza, ve skutečnosti je jim ukradenej.

Co vyvedou s Číňany žádajícími azyl jsem fakt zvědavá, vůbec jsem netušila, že je tu máme.

L. Kolman 12.3.2017 19:09

Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Jedno si troufám tvrdit: Ukrajinci a Chorvaté jsou podobná sorta. Velmi ochotně až s nadšením pomůžou vyvraždit své pobratimy. Ustašovci a banderovci to jistí...!

S. Lazárek 12.3.2017 19:33

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Další odborník na Ukrajinu......

L. Kolman 12.3.2017 20:00

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

A co na to vy, odborník na slovo vzatý?

S. Lazárek 12.3.2017 20:06

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Nic, o čem bych si zrovna s vámi chtěl povídat. Já vím svoje a vy si tu žvaňte, co vám slina přinese, jak je ostatně vašim zvykem.

L. Kolman 12.3.2017 20:20

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Historie hovoří jasnou řečí, velmistře, to nepotřebuje žádného velkého odborníka! A jak vy jste k tomu svému přišel? Nesmíte číst jen novou ukrajinskou čítanku, přečtěte si radši něco polského nebo izraelského.

P. Spáčil 12.3.2017 20:09

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

je to jeho rodina.

Chtěl by jste od něho nezávislou analýzu? (:-)))

S. Lazárek 12.3.2017 20:15

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Vzhledem k tomu, co si od bolševiků vytrpěl, tak nezávislou analýzu opravdu nečekejte, na to jsou tu jiní "odborníci".

A naučte se česky, votrapo.

K. Berka 12.3.2017 20:49

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Nepíše se "votrapo", ale "otrapo"! Jazykový puristo.

S. Lazárek 12.3.2017 20:59

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Se znalostí Ruštiny jsis tu dneska začal machrovat ty sám votrapo, tak zalez do ďury a ani nedutej.

K. Berka 12.3.2017 21:02

Re: Dívám se vedle na Lidovky na toho Gotovinu

Nazdar otrapo!

L. Kolman 12.3.2017 18:54

Z Lepenice by nebylo nic jiného,

než prezidentka "sjednotitelka", stejně jako je teď Trump v Americe. Ba mnohem horší, ve Francii jsou podstatně horší "výchozí podmínky". To by byl fičák, že by se Frantíci nestačili divit, kdyby v případě svého zvolení začala vyšilovat. A čo také si vlastně slubujete, súdruhovia, od takových Wildersů, Lepenic a podobných idividuí?

P. Vandas 12.3.2017 18:58

Re: Z Lepenice by nebylo nic jiného,

Slibuji si od nich, že vám uberou kyslík. :-):-):-)

L. Kolman 12.3.2017 19:04

Re: Z Lepenice by nebylo nic jiného,

Že by o mně věděli? Kdo mě práskl, vy? Hádám, že vy na tom budete stejně jako já, těžko si někdo z nich bude lámat hlavu vámi a vám podobnými. Když se kácí les, na třísky se nehledí, potenciální vedlejší ztráto.

P. Vandas 12.3.2017 19:06

Re: Z Lepenice by nebylo nic jiného,

No to je jisté, že budu postižen mezi prvními, o tom žádná. Jsem však zvyklý. :-):-):-)

M. Berka 12.3.2017 19:45

Re: Z Lepenice by nebylo nic jiného,

Pohrobku Adolfa Hitlera Angelu Merkel jsme už viděli a stačilo. Horší to být nemůže... :D :D :D

P. Vandas 12.3.2017 18:40

Papaši z ÚV EU mají spuštěné kalhoty na půl žerdi před ....

... mohamedány a vykřikují do světa, že je do z vrozeného dobroserství. :-):-):-)

P. Vandas 12.3.2017 18:43

Papaláši z ÚV EU mají spuštěné kalhoty na půl žerdi před ..

Papaláši... že je to z vrozeného dobroserství... opravuji, neb klávesnice mi nějak nevychází vstříc. :-):-):-)

J. Kanioková 12.3.2017 19:25

Papaši z ÚV EU :))) .. brilantní

Z. Čábelka 12.3.2017 20:09

Re: Papaši z ÚV EU mají spuštěné kalhoty na půl žerdi před ....

Je dobře, že Erdogan je tím Alláhem tak nažhavený. S tou modlitbou o podlahu to přehnal. Ze zatmění roztřeseného mozku už nedokáže ovládat a hrát tu falešnou úlisnou hru muslimských dobrotivců. Ani neví, jak občanům Evropy na poslední chvíli pomohl zase trochu víc vnímat realitu doby řízenou evropskými fašouny. Cena jistě překročí náklady za Maginotovu linii ale ještě se může i zhodnotit. Pane Vandasi, budu vzývat všechno dobré, aby Holanďané provedli pořádný výkop melounů z pokutového území své krásné země! Snad i další nakopou všem těm podvodníkům a islamistům ty melouny do té jejich opotřebované díry :o)

P. Vandas 12.3.2017 18:19

Evropa ukázala mohamedánům svou impotenci a nyní...

... přichází zákonitý vývoj, kdy se turecký Sultán začíná chovat vzpupně. Je třeba si uvědomit, že za invazní armádou která vstoupila do Evropy v posledních dvou letech přijde i jejich Sultán s armádou. :-):-):-)

M. Berka 12.3.2017 19:51

Re: Evropa ukázala mohamedánům svou impotenci a nyní...

No to PRRR. Erdík má aspoň koule, na rozdíl od buzno-lezbických hermafroditů v EU...

Z. Čábelka 12.3.2017 20:19

Re: Evropa ukázala mohamedánům svou impotenci a nyní...

Sultán je blb, který právě svými blbým žhavením lůzy vše podělal. Je to větší blb, než jsem čekal. Není to začátek konce ale konec jeho slavného začátku. :o)Věřím, že Holanďané své území už nevydají. Fašounské melouny je třeba z EU vykopat!

L. Kolman 12.3.2017 18:15

Tady se to dnes hemží kapacitami

Ráno tu byl jeden inteligentní nekomunista, teď odpoledne zas klasický liberál. Čím se takový klasický liberál asi liší od těch neklasických? Těch klasických už asi moc nebude, jen pár jejich mutantů, Prokopa bychom si tady měli pěstovat.

R. Tesařík 12.3.2017 18:33

Re: Tady se to dnes hemží kapacitami

Kdo vy?

J. Kombercová 12.3.2017 18:47

Re: Tady se to dnes hemží kapacitami

Asi místní kolektiv. :)

A. Trick 12.3.2017 18:50

Re: Tady se to dnes hemží kapacitami

Souhlas

R. Neveselý 12.3.2017 17:44

Ať žije Marine Le Pen

a ve zdraví konečně vyhraje nad socanskými zrůdami!

http://1url.cz/Ft2E3