1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

S nádechem komiky

Jsou na koni, ale nepevní v sedle: stačilo jedno hlasování a komunisté se svým zásadním tvrdým a neměnným stanoviskem vyměkli: tolerance Babišově vládě, pokud se vzdáme aliančních závazků a uděláme ze sebe křiváka a černého koně v NATO. Tak tohle nevyšlo a stačilo k tomu jedno hlasování a z tvrdého balvanu se stal balónek propíchnutý špendlíkem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 4.6.2018 17:29

Re: No vida. To je docela pěkné..

Co vy, jiní ale čekat nechtějí, když to pro ně nedopadlo. To už je tady takový folklór. Halt když blbnou voliči, někdo to za ně napravit musí...!

J. Schořík 4.6.2018 17:32

Re: No vida. To je docela pěkné..

Co taky u Vás jinýho. Čekejte. Třeba zase vyhrajete..

M. Berka 4.6.2018 17:38

Re: No vida. To je docela pěkné..

Schoříku, proberte se... Druhé místo s 2% hlasů je dost na HOWNO.... :D

J. Schořík 4.6.2018 17:41

Re: No vida. To je docela pěkné..

Fakt nerozumím pane Berko. Ale ani tím nijak zvlášť netrpím .).

M. Berka 4.6.2018 17:42

Re: No vida. To je docela pěkné..

V pohodě... Dělíte se o druhé volební místo... To je SUPER... :D

J. Schořík 4.6.2018 17:44

Re: No vida. To je docela pěkné..

Reálně by to mohlo být kolem 10%. To je fakt dobré.. Netuším co Vám na tom přijde tak zábavné. S tak zničenou značkou to je docela zázrak, teď bychom podle všeho měli llétat někde kolem 5%..

M. Berka 4.6.2018 17:47

Re: No vida. To je docela pěkné..

Jo, jo. Když se budete chovat rozumně ( dělat ve vládě ANO, to, co ANO vám), můžete se dobrat i na 20%. Chce to ale ROZUM, ne demagogii...

P. Vandas 4.6.2018 17:02

Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

To bych si přál i za cenu, že to bude konec koaličních námluv s ČSSD. Ostatně takovou vládu si ani nepřeji. :-):-):-)

I. Kellner 4.6.2018 17:04

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

To jsou oni, stále ti samí.. Sörös, Pöhö, Pöchö..

P. Spáčil 4.6.2018 17:06

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Schořík který má vždy ty nejlepší informace tvrdil, že už je to domluvené. Mluvil o tom i s panem okresním hejtmanem, vlastně co to melu, s Bílkem.(:-))

J. Schořík 4.6.2018 17:14

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Ano. Pořád trvá, že dohoda je. Jestli ji někdo poruší se předem říct nedá.. A přestaňte se o mne otírat..

P. Spáčil 4.6.2018 17:30

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Otírat leda tak boty. (:-))

J. Schořík 4.6.2018 17:31

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Tak boty už vůbec! :)

P. Vandas 4.6.2018 17:18

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Hamáček sám ví prd, jak to dopadne, takže těžko to může vědět jiný lépe. Nakonec celé slavné referendum vládu schválí a při hlasování o důvěře bude mít tak polovinu svých hlasů. :-):-):-)

P. Spáčil 4.6.2018 17:27

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Jó, Chovanec s spol dostanou náhlé moribundus. (:-))

M. Berka 4.6.2018 17:39

Re: Doufám, že Zeman nejmenuje žádné Poche.

Pochve jsou mimo, z těch se v Brně vytahují státní vlajky... :D

L. Kolman 4.6.2018 16:56

My z Brna a okolí

máme trochu specifický vkus, co se umění týče. V blízké době se v Brně chystá divadelní představení Čuk a Gek, brzy poté budou mít premiéru Čtyři z tanku a pes a Jak se kalila ocel. Já mám ale radši filmy a hodně chodím na ty americké. Z těch si člověk aspoň něco odnese. Nedávno jsem byl na špicovních představeních Prci, prci, prcičky a Hele vole, kde mám káru, pak se těším na Noční můru v Elm Street VII. Také se mi hodně líbil třeba Rambo a Brutální Nikita.

M. Berka 4.6.2018 17:41

Re: My z Brna a okolí

No, jo, no. Pražská kavárenská lůza měla takový pocit, že by svoji AIDS infekci mohla roznést v Brně... Ale Brno je jižní Morava, zásadní křesťanská lokalita. Tam buznám květy nepokvetou... :D

F. Šimek 4.6.2018 17:45

Re: My z Brna a okolí

viděl si Terminátora- Predátor, nebo Beatmen začíná ? Mooc hezký....zlatý Čtyři v tanku a pes....!

J. Matuška 4.6.2018 16:55

Babiš nesouhlasí s kompenzačním mechanismem pro migraci v EU

ttp://www.ceskenoviny.cz/zpravy/babis-nesouhlasi-s-kompenzacnim-mechanismem-pro-migraci-v-eu/1628674

Tak hlavně aby vydržel. Topolánek se cukal proti Lisabonské smlouvě, ale stačil večerní pohovor s kancléřkou Merkel a bylo všechno jinak. Ta mu vysvětlila, kde je naše "místo"...

R. Brzák 4.6.2018 17:01

Re: Babiš nesouhlasí s kompenzačním mechanismem pro migraci v EU

Babiš bude vždy nesouhlasit (aby si udržel přízeň některých voličů) ale pokaždé podepisovat vše, co mu k podpisu předloží hlavní dodavatel dotací...

V. Hájková 4.6.2018 16:31

DUEL na SEZNAMU

na Seznamu:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hitler-je-gentleman-jiri-ovcacek-v-primem-stretu-s-vnuckou-ferdinanda-peroutky-48500?dop-ab-variant=2&seq-no=3&source=hp

Neumím si představit- větší hnuj na pražském hradě, než je ten současný! HNUS- HNUS ! Komunistický novinář - HALO NOVIN- kádruje novináře PEROUTKU, který byl celou válku zavřen nacisty v koncentračním táboře !!

V. Čermák 4.6.2018 16:52

Re: DUEL na SEZNAMU

Já jsem ten dokument viděl a působil na mě naprosto opačně. Peroutkova vnučka užíraná nenávistí k Zemanovi nic nového nesdělila, stejně jako Ovčáček si stál za svým. Asi 2x ji varoval, že pokračování bude pro Peroutku čím dál tím horší, protože se stále bude probírat jeho, i když přechodné, ale jasně prokazatelné selhání. Ale Nenávist je Sviňa. jak vnučka prokázala...

S. Lazárek 4.6.2018 17:01

Re: DUEL na SEZNAMU

O tom, jak svazák z Haló Novin poblil Peroutkovi záda....moc pěkný.

V. Čermák 4.6.2018 17:22

Re: DUEL na SEZNAMU

A k věci nemáte nic, Havlův snaživý pohrobku?

S. Lazárek 4.6.2018 17:27

Re: DUEL na SEZNAMU

Zásadní věc byla ta, že svazák z Haló Novin poblil Peroutkovi záda, bolševickej šmejde.

J. Matuška 4.6.2018 16:58

Re: DUEL na SEZNAMU

Paní Hájková, díky za odkaz. Až přijdu z piva, tak si to pustím. Ovčáčka považuji profesionála s vysokým IQ. Nemyslím si to,ale třeba vás překvapím.

M. Prokop 4.6.2018 17:46

Re: DUEL na SEZNAMU

IQ tykve, dikce papaláše.

J. Matuška 4.6.2018 22:29

Re: DUEL na SEZNAMU

Paní Hájková, nepřekvapím vás. Docela se zájmem jsem poctivě sledoval celý Duel. Výkon Jiřího Ovčáčka, ředitele Odboru tiskového a tiskového mluvčího prezidenta republiky, byl profesionální a bez jakéhokoliv zaváhání. Paní Kaslová nemá dobré rádce. Víc by získala, kdyby nežádala o omluvu a ani se nesoudila. Nakonec to sama přiznala, že projednávání života svého dědečka v době 2. republiky, nebude nic příjemného. Spokojil bych se s faktem, že ani za 100.000 Kč žádný inkriminovaný článek se nenašel a zřejmě nikdy nenajde. /Navíc platit právníka a stresovat řadu let? I v této době bych to na jejím místě odpískal a věnoval se věcem pozitivním./

B. Hamal 4.6.2018 15:44

"A nezapomeňme,

že společnost blahobytu stojí na křesťanských a židovských základech a za tímto blahobytem se sem migranti stěhují."

Udělal už někdo rozbor jaká je souvislost mezi evropskými zeměmi, do kterých migranti převážně směřují a mezi evropskými zeměmi, které, ač nezvány, využívaly po staletí zdroje z kolonizovaných území pro dosažení vysoké úrovně svého blahobytu?