2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

S Humlem sto pade

Kde kdo asi kroutil hlavou nad zvěstí, že se naše dálniční síť prudce rozšíří prostě tím, že se ty silnice, jež dálnicemi nejsou, úředním výnosem na dálnice popasují. Daly by se čekat komentáře typu Oni se pomátli anebo Oni si chtějí udělat zásluhy. Jenže oni se ani nepomátli, ani si nechtějí udělat zásluhy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 3.5.2015 21:11

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Vy do kostele, vole ... Dzp.

P. Vandas 3.5.2015 21:24

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Ty zas tele. Ddp.:-):-):-)

M. Ilsner 3.5.2015 21:25

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

měl bys tam zajít také hovne !

K. Janyška 3.5.2015 21:37

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Za takovými nevzdělanými a nevychovanými grázly ?  Blbnete ? Co bych mezi vámi dělal ? Dzp.

P. Vandas 3.5.2015 21:45

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

To máš pravdu. Co bys mezi námi dělal. Takové hovado? Jedině, že bys nám nosil pívo. :-):-):-)

H. Balzám 3.5.2015 21:10

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Ono toho už bylo tolik, že jenom seznam by vydal na menší brožurku. Fascinuje mne to, že i z původně dobré věci naši škůdci nakonec vytvoří paskvil...

K. Janyška 3.5.2015 21:14

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Z dobré věci. To je dobré. Možná pro vás, socany. Nenechat aktivní lidi na pokoji a myslet si, že tu jsou pro vás a vaše zvrhlé dirigentské přestavy... Dzp.

J. Láníček 3.5.2015 21:19

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Ano, všechny aktivní nechat na pokoji, nikdo platit daně - z čeho bude mít neaktivní Janyška důchod?

J. Jílek 3.5.2015 21:24

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

IZIP nemá s registrací plateb nic společného

P. Vandas 3.5.2015 21:27

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Ale má. Měl to být kontrolní systém provedených lékařských výkonů a tudíž měl za cíl kontrolovat tržby, jako registrační pokladna. :-):-)

J. Jílek 3.5.2015 21:31

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

ne----e

všechny výkony jsou registrovány už dnes, páč by byl lékař blbej, aby si to nenechal zaplatit

J. Jílek 3.5.2015 21:33

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

to bylo kategorické ne :-)

P. Vandas 3.5.2015 21:39

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

Tak ne-e. Byl to šmírácký systém. O tom to je.Nicméně proti němu nic nemám, neb měl kontrolovat výdaje státu (VZP) do zdravotnictví   :-):_):-)

S. Lazárek 3.5.2015 21:50

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

To sice neměl, ale to je jedno, stejně stál za hovno.....:-)

J. Jílek 3.5.2015 21:50

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

nebyl.....jen měl kterýkoliv ůékař v systému možnost dohledat on-line, jaká vyšetření už pacoš absolvoval, diagnozy atd....a pacoš měl on-line to, co dnes dostane od pojišťovny na kusu papíru........vzp má věškeré výkony, které proplácí už ve stávajícím systému a vyhazuje lékařům duplicity nebo podle nich neoprávněně vykázané výkony, třebaže byly provedeny řádně...třeba ozk proplatí je jednou za půl roku, pokud se to neměnilo na rok. IZIP kontroloval výdaje státu pacientovi....ten zas mohl kontrolovat lékaře, zda nevykazuje neposkytnuté ošetření. To může ale i bez IZIP

J. Jílek 3.5.2015 21:56

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

ta možnost šmírování nebyla a není dostatečně oetřena ani dnes...dnes se může v nemocnici podívat, zda pí doktorka nepotratiůa, kdekdo...

J. Jílek 3.5.2015 21:58

Re: Tak mne napadlo, že registrační pokladny se už ...

ta možnost šmírování nebyla a není dostatečně oetřena ani dnes...dnes se může v nemocnici podívat, zda pí doktorka nepotratila, kdekdo...

K. Janyška 3.5.2015 20:55

No, vidíte, však oni se domluví... Dzp.

http://www.lidovky.cz/rusko-s-nato-obnovily-horkou-linku-kvuli-ukrajine-fwk-/zpravy-svet.aspx?c=A150503_172552_ln_zahranici_ELE

J. Tolman 3.5.2015 21:04

Re: No, vidíte, však oni se domluví... Dzp.

Horká linka není předzvěstí nastávajícího míru.

K. Janyška 3.5.2015 21:06

Re: No, vidíte, však oni se domluví... Dzp.

Hlavně není předzvěstí  války. Proto byla zřízena.... Dzp.

J. Jílek 3.5.2015 21:28

Re: No, vidíte, však oni se domluví... Dzp.

asi je to horké, fištróne. Ta tu byla už od kubánské krize

K. Janyška 3.5.2015 20:54

Toto je příšerné... Dzp.

Mistr Hayek : ...Zejména římskokatolická církev udělala cíl "sociální spravedlnosti" součástí oficiální doktríny, avšak duchovní většiny křesťanských denominací se snaží jeden druhého předčít takovýmito nabídkami světštějších cílů - což, jak se zdá, je také hlavním základem ekumenického úsilí...

S. Lazárek 3.5.2015 20:56

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Napsal uživatel Kajan dne Ne, 05/03/2015 - 14:55.

Jděte do prdele s tím pastováním.

K. Janyška 3.5.2015 21:02

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Poctivě jsem to pro vás opsal a stále to opakuji. Musím, to je spojnice rudočerného zločinu i v EU a vy málo známému, jako jsem já,  zase tak nevěříte. Nejste schopni vnímat to, co píši, je to pro vás moc složoté. Tak jsem  vybral jednu autentickou  jednoduchou, ale velmi výstižnou, pasáž mistrovu... Dzp.

S. Lazárek 3.5.2015 21:03

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Já Vám ale na tu mistrovu enteroklýzu seru z vysoka...Dzp.

K. Janyška 3.5.2015 21:08

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Já vím vždyť nerozumíte ani jí, popleto... Dzp.

J. Anděl 3.5.2015 20:58

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Ani opakované tvrzení není důkaz

K. Janyška 3.5.2015 21:11

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Důkaz je život sám. Je jím EU. Je jím změna postoje například Petra Nečase, který před tím, než se zbláznil do kostela nechtěl o sociální spravedlnosti ani slyšet. A nejdou mu vypadla  z huby. To je ostuda... Dzp.

J. Anděl 3.5.2015 21:24

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Nic z toho není důkaz, že je to hlavní cíl ekumenického snažení. Že je to jeden z prvků, jsem nezpochybnil ani při první krátké výměně na toto téma. Pomoc chudým, nemocným a jiným potřebným je součástí snah více, nejen křesťanských náboženství. Školy, nemocnice, pečovatelské ústavy, hospicy, péče o válečné veterány, propuštěné vězně, pomoc alkoholikům (AA) či drogově závislým), to je jistě všechno částí aktivit různých církví a dalších duchovních společenství.

P. Vandas 3.5.2015 21:02

Re: Toto je příšerné... Dzp.

Abyses neposral, hňupe bolševický! :-):-):-)