1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Rozčapené hnízdo

Politik přežije cokoli a v našem politickém prostředí je nutno ho vykýblovat jako prase z chlíva, sám neodejde. Neměl by ale být trapný. To, co předvádí Andrej Babiš v kauze dotací na jeho podnik Čapí hnízdo, je nedůstojné a trapné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novák 11.3.2016 9:44

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Samozřejmě, že o podvod nešlo - jenže presstituti to podají tak, aby lid obecný obého pohlaví byl přesvědčen, že Babiš nejen podváděl, ale i kradl. Kdepak by přiznali, že šlo nanevýš o formální pochybení.

Zajímavé, jak teď se nikdo nepodivuje, že to celé rozvířila Babišova Mladá fronta Dnes. Asi tamní presstituti považují za nutné být protibabišovštšjší než Kalousek...

S. Lazárek 11.3.2016 9:50

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Já bych přece jenom počkal, jak se to vyvine, ne? Čapí hnízdo je v jednu chvíli jeho nejlepší projekt, pak neví komu patří, ale ví, že určitě ne jemu, pak možná i jemu, ale je to celý nějaký zašmodrchaný.....

O těch neoblíbených jste měl pravdu, jen jste trochu pozapoměl na ty oblíbené, pro ně to totiž platí taky.

V. Novák 11.3.2016 10:29

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Vážně čekáte?

O. Uživatel 11.3.2016 9:52

Uživatel požádal o vymazání
P. Hlosta 11.3.2016 9:42

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

O skutku porušení zákona rozhoduje o vině soud. Nezávislý soud. Do té doby, než rozhodne, je jistě možnost pokřikovat o komkoliv, že porušil zákon. Tedy pokud dotyčný obviňovaný nemá třeba zájem umlčet pokřikujícího žalobou na ochranu své osobnosti. V případě Babiše lze čekat, že z politických důvodů na něj budou o vině pokřikovat. Politické důvody jsou fakticky šikanou, ale tak nějak občanům milou. Mají při ní pocit, že politicky se za ně bojuje.

Babišovým nařčením(jedno jestli oprávněným) VÁM někdo pomáhá?! O tom silně pochybuji. ;-))

V. Novák 11.3.2016 9:48

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Ovšem vždycky je tu možnost označit soud, pokud rozhodl proti mínění diskutéra za "takový divný".

Nebo, jak jsem četl v diskuzi o osvobození mediálně a davem předem odsouzené "sestry vražedkyně" (neb se nepodařilo prokázat že k nějakým vraždám vůbec došlo) "Však vona to stejně udělala! Vražda jí kouká z vočí!"...

O. Uživatel 11.3.2016 10:00

Uživatel požádal o vymazání
V. Novák 11.3.2016 10:07

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Správně!

Nevhodné důkazy nepřipustit!

To by tak hrálo, aby nějaké důkazy rušily klid soudu na práci!

O. Uživatel 11.3.2016 10:11

Uživatel požádal o vymazání
K. Němec 11.3.2016 9:51

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

No jo, jenže tohle "podle zákona" dnes využívají všichni. Na morálku nikdo neslyší.

P. Hlosta 11.3.2016 9:33

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Velmi dobře popsané! Máte za jedna. Jen vám to nevemou jeho odpůrci. Ti ho chtějí na lopatě a ne za nevinného. ;-)

V. Novák 11.3.2016 9:34

S tím se neuplatníte.

Kampak s nějakou pravdou a nějakým právem na mediální Pravdu Zjevenou?!?

Natož když se týká neoblíbeného...

J. Vobr 11.3.2016 9:38

PŘESNÝ POPIS sine ira et studio !!!

Díky p.Novotný !!!

_______________________________________________

Tu-ááá.

M. Vondráček 11.3.2016 10:07

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Jasně nejde o nic , jde o pitomejch 60 mega. To obvinění jemuž čelí je fakt , že manipuloval s vlastnickou strukturou tak aby dotaci získal . Tedy podvod.

A že patrně podváděl , o tom svědčí jeho kličkování. Ale ono to vyšumí a před volbami to spraví pár koblih :-)

P. Lepew 11.3.2016 10:12

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Souhlas.

Z hlediska celku je to prkotina, ale ukazuje to bohužel, že hlavní argument "Už má dost, nepotřebuje krást" je v jeho případě lichý. Vždy využívá nejvýhodnější možnou variantu včetně her tohoto typu.

A to mám Čapí hnízdo rád - pro děti je to super, pro tatínka taky.

J. Novotny 11.3.2016 10:22

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

V businesu musí každý projekt stát na vlastních nohou. Pokud by to bez dotace nedávalo smysl, tak by to Babiš nedělal. Charitu dělá jinak, jako charitu. Projekty, jako projekty ekonomicky životaschopné.

J. Vobr 11.3.2016 10:28

LEPEW, SINE IRA ET STUDIO !!!

Tu-ááá.

J. Novotny 11.3.2016 10:20

Re: Babiš to nedocenil, protože jde o p.d

Manipuloval? Ale jděte. V mnoha zemích musíte založit společnost, abyste třeba získal licenci, je to manipulace? Pokud šel do toho jako fyzická osoba, je to manipulace? Má menší práva, protože vlastní těch podniků víc?

Podvod by byl, pokud by něco zamlčel, či padělal. Ale to s velkou pravděpodobností neudělal.

Jo a je docela pravděpodobné, že by to bez té dotace nevzniklo. Co s tím?

J. Vobr 11.3.2016 10:36

OSTANĚ SOUDÍM,ŽE BABIŠ MUSÍ BÝT ZNIČEN !!!

... jinak se kucííí do toho parlamentu už asi nedostaneme !!!

Tu-ááá.

M. Vondráček 11.3.2016 10:40

Re: OSTANĚ SOUDÍM,ŽE BABIŠ MUSÍ BÝT ZNIČEN !!!

Vy chcete do parlamentu ?? Nestrašte nás tady :-)

M. Vondráček 11.3.2016 9:24

Už vím proč Babiš říká

"Všici kradnú" . Soudí podle sebe ...

K. Janyška 11.3.2016 9:23

Čapí hnízdo je jen podle mne Babišovou zločineckou

špičkou jeho podle mne zločineckého, ledovce a až přejde okouzlení koblihami budeme se všichni divit. Podle mne naše orgány činné v tretním řízení prostě ve věci Babiš nekonají.

A EU je jako SSSR, stejný zločin socilistů, jen maskovaný neválkou a polickou korektností, tedy sprostou lží... Dzp.

J. Novotny 11.3.2016 9:31

Re: Čapí hnízdo je jen podle mne Babišovou zločineckou

No, ta vaše ODS vedla ČR do kopru, spolehlivě. Babiš je jeím produktem, její neschopnosti a prohnilosti.

Co se týče Čapího hnízda, uvidíme, zda tam vůbec bylo něco zločiného podle zákona (rozumím tomu, že dotace EU jsou podle vás zločin proti lidskosti, či spontánnímu řádu).

K. Janyška 11.3.2016 9:46

Re: Čapí hnízdo je jen podle mne Babišovou zločineckou

Nemáte pravdu a hotovo ! Byla světová krize a ODS vlády ji vybalancovaly velmi dobře... Dzp.

P. Han 11.3.2016 9:58

Re: Čapí hnízdo je jen podle mne Babišovou zločineckou

ODS vedla ČR do takového kopru, že z toho vaši socani ještě pár let budou dobře žít.

K. Janyška 11.3.2016 9:16

Vážený pane Ondřeji Neffe, diskuzí na vašem webu

se účastním téměř dvě desítky let a považuji ho za jeden z nejlepších u nás. Proto také, i když jsem byl dvakrát z pro mne neznámých důvodům z ní vyloučen, znovu jsem se vrátil. Prezentuji zde dílo mistra F.A. Hayeka a způsobuji tím místním tak trochu těžké sny. To připouštím a někdy jsou diskuze mezi námi velmi ostré, až nechutné. Držím však hladinu svého vyjadřování v mezích přijatelnosti tím, že každému, koho osobně neznám, zásadně a vždy vykám.

Důvod toho, proč vám veřejně píši je však jiný, netýká se mně. Týká se samotného Neviditelného psa, který se bohužel podle mne stává místem pro propagaci nacismu, přestože je to mnohými prezentováno jako výraz svobody slova. Jeden z účastníků diskuzí, a další se k němu bohužel přidávají, zahajuje své každodenní účinkování zde výrokem Good morning, Böhmen und Mähren i Śląsk. Tento rádoby multijazyčný pozdrav v sobě však obsahuje termín pro neslavně známý protektorát Čechy a Morava a jeho význam není pro spoustu lidí daleko například od pozdravu Heil Hitler. Považuji něco podobného za výsměch obětem nacistického řádění u nás z té doby a jasné cynické upozornění jmenovaného diskutéra na to, že jsme dnes ve stejné situaci a několikrát jsem na to onoho člověka upozornil.

Mám za to, že něco podobného je absolutně nepřípustné, neboť hraničící s propagací nacismu, podle mne je již za její hranicí a jak jsem už jednou řekl, je výsměchem obětem protektorátu Čecha a Morava. Prosím tedy o vaše vyjádření k věci a za sebe bych byl rád, kdyby takové jednání se už opakovat nemohlo. Nejde totiž už o svobodu slova, ale o přímou akci. Když někdo zdraví nacistickým pozdravem, i když se tváří jako pseudopozdrav, já to tak vidím a nejsem sám, už koná, nevyjadřuje jen svůj názor. Myslím, že v zájmu ochrany vašeho webu a jeho morálního kreditu bylo mojí povinností vám tuto okolnost veřejně, opakuji veřejně, sdělit. Samozřejmě, že po vás nepožaduji vůbec nic. Všechno je ve vašich rukou.

S přátelským pozdravem Karel Janyška, Vrbno pod Pradědem

S. Lazárek 11.3.2016 9:17

Re: Vážený pane Ondřeji Neffe, diskuzí na vašem webu

Kájo, kdybys je měl, nakopal bych tě do kulí.

K. Janyška 11.3.2016 9:28

Re: Vážený pane Ondřeji Neffe, diskuzí na vašem webu

Já vím, to vy bonzáci, Vzorní vojáci rudé ČSLA, tak máte. Ale nevím nevím, čí koule by utrpěly více při skutečném střetu, jestli moje nebo vaše.

A pozor, vyhrožováním v této věci se doupouštíte už podpory macismu ..... Dzp.

K. Janyška 11.3.2016 9:31

Re: Vážený pane Ondřeji Neffe, diskuzí na vašem webu

...nacismu...

P. Hlosta 11.3.2016 9:29

Re: Vážený pane Ondřeji Neffe, diskuzí na vašem webu

NEJSME JAKO ONI! Akorát když se nám to hodí, že!

Je samozřejmou povinností a zájmem majitele diskuzního fóra, aby své podmínky pro diskutující kontroloval a korigoval k pravidlům, které zadává. Pokud tak nečiní, je to stejně jen jeho věc. Naproti tomu, když diskutující má námitky k jiným diskutujícím, nechť si to s nimi vyříká, nevo táhne do perdele! Rozhodně snahou o žalování k majiteli fóra nedosáhne ničeho jiného, než alibistického povědomí o sobě samém.

VY máte Janyško pro sebe alibi, že jste za toho spravedlivého. Ovšem na úplně cizí zahrádce a cpete se cizím ovocem! Je to postoj ryze kolektivistického škvora. Ještě vám chybí založení komise k odsouzení Hofmana a jste dokonalý levičák. Takhle jen tak nějak alibisticky. Tak vzhůru doleva a na plný pecky Janyško!