17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Rekviem za třešničku

Komunisté hodnotili tragický výsledek voleb a Vojtěch Filip se vzdal kandidatury na vrcholný post v příštím sjezdu strany. Ten bude v dubnu. Mají tu – jak by se dalo říct – výhodu, že proti Filipovi stojí alternativa, stalinisticky smýšlející Josef Skála.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 29.10.2017 20:02

Re: Martine zdravím -

no to tedy není, protože to je jejich práce. Pacienti si žádné chirurgy ani anesteziology ve volbách nevolí.

V. Klepetko 29.10.2017 20:17

Re: Martine zdravím -

Volí si ale zdravotní pojišťovnu - a ta může mít smlouvu jen s s vybraným pracovištěm...

Jinak - představte si že ten anesteziolog odejde ze sálu s nějakým jiným zdůvodněním: třeba že chirurg neplatí řádně daně, mlátí doma manželku, nebo byl v mladí členem "Rudých brigád "...

M. Varadinková 29.10.2017 20:45

Re: Martine zdravím -

Ale o to přece nejde, jestli si je volí nebo volí. Jde o to, jak zodpovědný přístup ten chirurg a anesteziolog k pacientovi mají. Jestli jim jde víc o jejich vlastní prestiž a řevnivost, nebo o toho pacienta. A když jim půjde o pacienta a operace bude úspěšná, ta prestiž jim bude oběma přidána. Když se anesteziolog na pacienta vybodne a ten zemře, nebude mít ten anesteziolog ani tu prestiž, ba naopak si tím útěkem ze sálu svoji pověst u pacientů jenom pokazí.

J. Vobr 29.10.2017 19:07

KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

... tak mně paní Kombercová mistrovala, co že si to dovoluji.

ČAS TRHL OPONOU A DAL MI ZA PRAVDU !!!

____________________________________________________

Tu-ááá.

J. Kombercová 29.10.2017 19:13

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

No nevím , jak jsem vás mistrovala, čím asi... co se pamatuji, tak jsem napsala, že TOP je Kalousek a bez něj TOPka nebude. Uvidíme příště, zdali TOPku vytrhne Feri, podpořený preferenčními hlasy... u mne právě on byl dalším důvodem pro to, abych tentokrát už TOPku nevolila.

S. Lazárek 29.10.2017 19:16

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Napište mu že má pravdu, jinak ho z boty nesetřete.

J. Vobr 29.10.2017 19:22

DI DO PRDELE,DEBILE !!! (c)Lazárek

Tu-ááá.

S. Lazárek 29.10.2017 19:24

Jak říkal klasik

jediná výhoda toho, když člověk šlápne do hovna je fakt, že je pak celý jeho.

O. Uživatel 29.10.2017 19:23

Uživatel požádal o vymazání
J. Vobr 29.10.2017 19:26

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Děkuji za objektivnost.

S. Lazárek 29.10.2017 19:26

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Že ho paní Kombercová mistrovala, zatímco pan doktor viděl v kouli něco jinýho? Tak to já nemůlžu potvrdit, ale paní Kombercová se tomu očividně brání......

V. Čermák 29.10.2017 19:33

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

A vy jste její mluvka...

O. Uživatel 29.10.2017 19:33

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 29.10.2017 19:37

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Pan doktor si myslím do paní Kombercové utřel boty z trochu jiného důvodu a o tom jsem sal zase já. Nicmoně to, že Kalousek poslal topku ke dnu a kníže už to nedává a měl by vyšumět, dokud je čas, to je asi fakt.

O. Uživatel 29.10.2017 19:45

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 29.10.2017 19:39

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

No a já o TOPce, která byla dílem právě Kalouskovým... nebude Kalousek, nebude TOPka. Pakliže ji stvořil, tak ji i pohřbí. :)

V. Čermák 29.10.2017 19:42

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

No už aby to bylo....

J. Kombercová 29.10.2017 19:45

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Nicméně, také jsem psala, že by bylo škoda, když vidím, koho všeho Kalousek sejří, kdyby v té sněmovně neseděl.

V. Čermák 29.10.2017 19:50

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

No vy jste možná ráda, že Kalousek mnohé sejří, ale právě tím pomáhá, že ti mnozí nasejření pak volí Babiše, Okamuru a taky budou volit Zemana. Jen ať vesele sejří dál.....

J. Kombercová 29.10.2017 20:10

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Takže svoji volbu Babiše svádíte na Kalouska? K volbě někoho bych tedy chtěla mít jiné důvody než zrovna prostořekého Kalouska.

Když tady paní Varadinková, která podle svých slov volila Okamuru, nutí ODS ke koalici s Babišem, kterou ODS odmítla už v předvolebním období (tedy její voliči věděli, že s ANO, potažmo hlavně s BaBIŠEM NE), neměla by spíš nutit Okamuru, se kterým by Babiš měl také pohodlnou koalici... ale Babiš Okamuru nechce. Tak nevím, jste rád, že s tím Babišem nikdo, nejen Kalousek?

M. Varadinková 29.10.2017 20:31

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Já jsem volila Okamuru proto, abych ODS (kdysi euroskeptické, dnes eurohujerské) zabránila vytvořit kolaborantský slepenec, čemuž se mi zabránit povedlo. A už tehdy jsem psala, že rozhodně preferuji vládu ANO-ODS-Okamura před kolaborantským slepencem ODS-socani-lidovci-Topka. Koalici ANO-Okamura ale chybí jeden hlas, zatímco ANO a ODS mohou tu většinu dát, ať už s Okamurou nebo bez něj.

ODS by měla nutit ke spojení s Babišem hlavně její odvaha převzít zodpovědnost za tuto zemi. Ale tu ODS nemá a voliči jí tu zbabělost nakonec spočítají.

M. Prokop 29.10.2017 20:36

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

To jsem zvědavej, pod jakou záminkou budete volit komunisty.

M. Varadinková 29.10.2017 21:09

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Komunisti mají po sezóně, jak správně podotknul Aston. To jen Vy, Franke a někteří další tady vedete minulé války (a vlastně máte taky po sezóně).

Totalita dnes přichází z EU, a Vy jste dal část svého hlasu právě eurohujerům, část Babišovi, část socanům a část komunistům.

Neboli Vy jste ty komunisty volil už teď, pod záminkou, že volíte Svobodné (o kterých ale bylo předem jasné, že neprojdou).

H. Balzám 29.10.2017 19:35

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Ovšem tady jde spíš o to, že Vobr tradičně fabuluje veselé historky z natáčení, které se ovšem nestaly.

J. Vobr 29.10.2017 19:20

Re: KDYŽ JSEM TVRDIL,ŽE KALOUSEK JE HROBNÍK TOP

Podrazem na primátora Hudečka se definitivně odrovnal !!!

V. Čermák 29.10.2017 19:03

Tak co je ODS vlastně zač?

Fiala s Němcovou, nebo Klaus s Kuberou?

R. Brzák 29.10.2017 19:06

Re: Tak co je ODS vlastně zač?

Mám pro Vás novinku - tomu se říká vnitrostranická demokracie, jev, který je pro každý spolupracující tým přínosný, představující čistý extrakt evropské civilizace založené na svobodě a odpovědnosti - to ovšem u ANO nenajdete, logicky, tam platí, co řekne fýrer...

J. Vobr 29.10.2017 19:09

ŠO TO MELESZ ŠOROŠ ???!!!

To mi dělá šťávy !!!

V. Čermák 29.10.2017 19:10

Re: Tak co je ODS vlastně zač?

Uklidněte se příteli, Babiš je schopný šéf a normální lidi takovým neříkají fýrer. Ale neodpověděl jste mi na otázku. Takže ODS jsou vlastně 2 ods, s vnitrostranickou demokracií?

R. Tesařík 29.10.2017 19:15

Re: Tak co je ODS vlastně zač?

všeho schopný, tak to on je..