2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Redakce Neviditelného psa o změně v diskusích

Rozhodnutí uzavřít diskusní část Neviditelného psa vyvolalo u části čtenářské obce našeho webového deníku nevraživou reakci. Naprosto ji chápeme a nevraživost do značné míry sdílíme. Směrujeme ji však tam, odkud pohoršení pochází, totiž na minoritu hulvátských účastníků diskuse.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Petr Vileta, balík z Plzně :-) 1.2.2010 0:26

a ještě agitka :-)

Možná, že budu přispívat do NP i nadále, ale rozhodně se budu vyskytovat na Aktualne.cz, podařilo se mi stát se tam bloggerem. A první článek, který tam uveřejním bude, jak jinak, o uzavření diskuzí na Lidovkách a NP a poněkud podivných registračních praktikách MAFRA a.s.

Jakub S. 1.2.2010 0:43

Re: a ještě agitka :-)

Jsem zvědav, zdar!

oak 1.2.2010 0:43

Re: a ještě agitka :-)

vyborne diky za upozorneni

Miloš 1.2.2010 0:25

'část čtenářů podle všeho více přitahovaly půtky na půdě „diskusí“'

Nevím, jestli to byly zrovna "půtky", ale je zcela přirozené, že ne všichni mají stejný názor, více hlav více ví, a tak se v diskusích objevilo spoustu argumentů, které v článcích (často velmi povrchních a tendenčních) chyběly.

Frantisek Koudelka 1.2.2010 0:23

Odejdou skoro vsichni a neprijde nikdo.

Zadna skoda.

M. Zavala 1.2.2010 0:22

to neni pravda, kdyz se podivate na diskuzi do lidovek

ZEJE PRAZDNOTOU!!!  A ty prispevky, sporadicke, nejsou kvalitnejsi. A obcas se ozvou; na prstech je spocitate; doslova; vice jak pet asi nikdy: Cili obcas nekdo udela nejakou poznamku; ale bude to sporadicke: DISKUSE ZMIZI

== 1.2.2010 0:29

Re: to neni pravda, kdyz se podivate na diskuzi do lidovek

Nejlepší diskuse je žádná diskuse.Místo planých plků poctivě přečtete všechny článečky a dáte Astonovi víc vydělat.Proč by to jinak dělal?

Jindra Parik 1.2.2010 0:22

Tohle jsou jen zvasty

Rozumny a dospely clovek umi rozeznat hulvatsky prispevek od toho, ktery sdeluje nazor, se kterym treba nesouhlasim, ale zajima me.

Dospely clovek v demokratickem state nepotrebuje ochranu pred sprostymi verbalnimi utoky anonymu.

Pokud se nekdo z autoru publikujicich na tomto serveru citi dodcen komentari pod svymi prispevky, neni dospely a svepravny autor, a jeho state budou stat za prd.

Vy pod zaminkou "ochrany ctenaru" provadite sprostou cenzuru a co hur, sbirate osobni data pro naprosto pochybne obchodni cile.

Jindra Parik, velke Popovice 434, provozovatel serveru www.webareal.cz/ceskolovenskesklo

Thyronx 1.2.2010 0:22

Rad bych tomu veril

bohuzel jsem prilis casto zazil, jak je v mnoha pripadech huvatum s jistym svetovym nazorem povoleno vse, kdezto jini jsou mazani pouze za vysloveni nazoru opacneho.

Jakub S. 1.2.2010 0:45

Re: Rad bych tomu veril

Prosím: podpisuju se pod Thyronxův příspěvek. Neuvěřitelné. Zdá se, že teď jsme na jedné lodi, všici...

Bizon 1.2.2010 0:19

Jinak celý článek je jenom laciná výmluva! Sám ten "Aston" tady např soustavně osočuje presidenta! Takže slušní diskutující to nemou nechat jen tak! A tak by se dalo ještě dlouho pokračovat ve výčtu hulvátských a protičeských článků zde uveřejnovaný

játro 1.2.2010 0:18

Registrované diskuse

jsou zaváděním policejního státu na internetu . Pan Neff skáče jak němečtí eurovlastníci LN pískají ...

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 1.2.2010 0:17

tak ješte jednou

Psal jsem to mailem pan Wagnerovi, ale vidím, že je spolupodepsán i pan Neff, tak to napíšu sem ještě jednou.

Nevadí mi samotná registrace, ale nehodlám dát souhlas k použití mých údajů pro MARKETINGOVÉ ÚČELY, nota bene ještě celého holdingu MAFRA.

A ještě jednou: Když zmizí bod 6 registračních pravidel, okamžitě se zaregistruji.

Jakub S. 1.2.2010 0:50

Re: tak ješte jednou

- jenže zmizet nemůůůže... protože to je ten hlavní, příteli. Jinak ovšemže sopuhlas!

hulvath 1.2.2010 0:17

Postačí tato sebeobhajoba ?

     Obávám se, že ne. Je to asi jako rozdíl mezi opatřeními proti nepřiměřeně rychlé jízdě. Žel, nejedna radnice místo kupř. zpomalovacích prahů instaluje "buzerbudku" , tedy automatický radar. Totiž práh sice splní svůj účel - sklidní provoz - ale "nesype"... Stejně tak kupř zakazování nebo nepříme škrcení diskuzí na "politicky nekorektní témata" , jako je kupř. energická likvidace sociálního parasitismu celého jednoho etnika, s kterým jak stovky let ukázali,  je nemožné po dobrém cokoliv zmoci. Toto povede jen k dočasnému útlumu viditelných projevů nespokojenosti ale skončí to sociálním výbuchem, vražděním a nepokoji, proti kterým jsou francouzské nepokoje se zapalováním aut pouhým náznakem. Škrcení diskuze a zabránění ventilování opravdových názorů lidí na tyto a podobné jevy, povede jen ke zvyšování napětí a naivní zdůvodňování "hulvátstvím" některých diskutujících není hodnověrné ani za mák. Neff a spol. mohli být ostrůvkem normálnosti v moři šílené postmodernistické relativizace jasných věcí. Teď se k tomuto hrůznému trendu žel aktivně svým dílem připojí.

mh od Labe 1.2.2010 8:29

Asi naposledy

píši svoji poznámku. Takže jelikož v úvodníku bylo zmíněno evropské směřování, nebude možno diskutovat o EU? Viděl jte někdo návrh euroregionů? Nepřipomíná vám to cosi co vznklo (nebo zůstalo) po 15.3.1939? A nad tím mám jásat?!

Nemohu za to že jsem se narodil za protektorátu a tátu mi Němci zavřeli. Nemám je rád. Dejte si s nimi pár piv, to se dozvíte věcí?

Mard 1.2.2010 0:17

Jsem jen prostý člověk, nejsem nějaký vyvolený!

A proto bych se necítil dobře v nějakém exklusivním klubu vyvolených, kteří mohu přispívat do diskuze. Nemám rád árijskou čistotu, ani jiné selekce. Stejně jako už nechodím na diskuzi na novinky, zive, digizone či lidovky, tak přestanu chodit na diskuzi sem. Nejsem typ pro psychiatra, který má nutkání stále něco psát a proto je ochoten podstupovat nějaké složité registrace přes poštu. To si strčte za klobouk, je to sice vaše právo, ale moje právo je se na vás vykašlat!

noboja 1.2.2010 0:17

pokud nebudete uvádět celou adresu

pokud nebudete uvádět celou adresu, snad jenom přezdívku, skutečné informace o mé osobě budete znát jenom v redakci, tak se dá souhlasit. přispívám do diskuze zřídka, možná také proto, že některé názory, přesněji urážky a hrubosti, mi nesedí. Teď jsem si všiml  podmínek. Zveřejněné jméno bych ještě překousl, ale zveřejňovat zde i adresu, to děkuji a nenám zájem. Hodně diskutérů přeji.

Milan1 1.2.2010 0:16

Je to trochu jinak

Astone, myslím, že čtenářům až tak nevadí registrace ale to, že Mafra si může dělat s databází registrovaných čtenářů co se jí zlíbí. A nepochybuji, že to také udělá.

Paul Sulc 1.2.2010 0:16

Diskuse jiste nezaniknou,

jenze tech prizpevku bude 10-15 misto 200-300, to je to cele. A asi bude tolik ctenaru. Ja ,az na nektere prilezitosti, vypadnu take. Bohuzel, nebudou prizpevky inteligentnich lidi, jako V.Vlastenec,  Marat,   Mgr.Milda, R.J,  Hadi oci a par jinych. Prizpevky levicaku a antisemitskych troubu mi schazet nebudou.

Thyronx 1.2.2010 0:26

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

Schvaluji vam, ze se nechcete zaregistrovat, ale prave vy jste prikladem rasistu a tech jedincu, kterym je zde vse povoleno. :-/

hlava22 1.2.2010 0:37

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

proč nesmí být člověk rasista, to je trestné ? § jsem nenašel.

Thyronx 1.2.2010 0:46

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

Ja jsem zase nenasel ve svem puvodnim komentari jakoukoliv zminku o trestnosti rasismu.

Kdyz jste psal odpoved na muj komentar, mohl jste si ale pod tlacitkem "Odeslat přispevek" precist, co je podle redakce nepripustne. Rasismus je jednim z prohresku.

Mne osobne se rasiste hnusi. :-)

hlava22 1.2.2010 0:54

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

nazval jste pana Sulce rasistou, nemyslel jste to náhodou hanlivě ? Jinak opravdu nevím, proč se Vám názory, že mezi rasami jsou určité rozdíly hnusí. A nebo nejsou ?

Thyronx 1.2.2010 1:04

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

Jiste, myslel jsem to hanlive a toto hodnoceni neomezuji pouze na pana Sulce, ale vztahuji je na vsechny ty o kterych se zminuje ve svem komentari a dalsi zdejsi "Pasky" a "Petry H.". Odpustte mi, jestli jsem na nekoho zapomnel! Kdo ma ten rasisticky povl sledovat.

FYI, rasismus o kterem zde, v souvislosti s nekterymi diskuzemi, pisu ja, saha daleko za nejake "urcite rozdily" mezi rasami.

hlava22 1.2.2010 1:17

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

jak je to s rozdíly ve fyziologii, různé rasy se různí, dokonce svými fyzickými schopnostmi. Je to prosím rasismus uvádět tyto údaje ?

Thyronx 1.2.2010 1:28

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

Jestlize chcete priklad rasismu na strankach NP, podivejte se na diskuze pod nekterymi clanky prof. doc. Ulce. Myslim, ze jasneji se vyjadrit nemohu. S vasimi otazkami bezte za nejakym malym jardou!

hlava22 1.2.2010 1:35

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

a další problém. V USA, zemi rasově korektní se na základě statistik provalilo, že i barevní policisté využívají svých pravomocí výrazně častěji proti nebílému obyvatelstvu. Jsou to taky rasisté ?

Thyronx 1.2.2010 1:43

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

FYI, pokud budete pokracovat dale ve stejnem tonu, dokazete pouze, ze vsichni rasisti jsou navic idioti.

hlava22 1.2.2010 1:51

Re: Diskuse jiste nezaniknou,

teď nerozumím, statistika je statistika a i barevný policista je si velmi dobře vědom, že mezi příslušníky nebílých etnik je pravděpodobnost naražení na drbana hodně vysoká, prototak koná. Podle mne a pana Kocába je tohle rasismus jak vyšitý. Idiota ignoruji.