5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Putinova iluze

Evropa se dohodla na tvrdých sankcích vůči Rusku a tím zřejmě začíná nová kapitola v našich dějinách. Vladimír Putin propásl šanci ukrajinský nesmysl ukončit a rozpoutaly se procesy, které jsou nepředvídatelné co se týče jejich vyústění a rozhodně neřiditelné. Doba evropského bezpečí se rozplývá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jílek 30.7.2014 19:42

Re: v Brňe tápou

ale nic z toho není k tomu, že Ukrajina nevyváží nic než HIV ani k tomu, že Ukrajina vyváží do EU víc než do Ruska, ani k tomu, že lžu, certifikovaná lhářko z Brňa

to, co psal pan Tolman, raději zamlčujete

J. Jílek 30.7.2014 20:13

Re: v Brňe tápou

http://trololo.blog.cz/1407/certifikovana-lharka-boublikova

tady to je

P. Boublíková 30.7.2014 19:03

Re: v Brňe tápou

Určitě ne, tam nosí trojitou svatozář, samozřejmě zaslouženě.

M. Vondráček 30.7.2014 19:05

Re: v Brňe tápou

Ani lhát neumějí. Nebo to spíše bude tím, že nerozeznají pravdu od nepravdy.

Poznámka pro pana Jílka: Pravda není to , co se Vám objeví na první stránce Googlu ...

J. Jílek 30.7.2014 19:09

Re: v Brňe tápou

to poraďte nanynce z Brňa, já měl pravdu bez google, ona to s google zprasila :-)

P. Boublíková 30.7.2014 19:15

Re: v Brňe tápou

Ale vždyť píšu, že jste neomylný a máte vždycky pravdu! Tak už se proboha uklidněte.

M. Vondráček 30.7.2014 19:17

Re: v Brňe tápou

Paní Boublíková z Brna , kterou Vy s noblesou sobě vlastní říkáte Nanynka, se klidně může mýlit. Ale při formě jakou používáte ( hulvát kombinovaný se sprosťákem ) její argumenty působí přeci jen věrohodněji ...

A máte štěstí že diskutujeme na Internetu , za své chování k dámě by jste v Brně nejspíš dostal po hubě ...

J. Jílek 30.7.2014 19:24

Re: v Brňe tápou

ona se s googlem mýlí a mě nazývá lhářem, ačkoliv její google jí říká, že lže ona

P. Boublíková 30.7.2014 19:30

Re: v Brňe tápou

Hlavně se nám tu nerozplačte.

Samozřejmě máte jako vždycky pravdu a kolikrát vám to mám psát, abyste neplakal?

J. Jílek 30.7.2014 20:06

Re: v Brňe tápou

http://trololo.blog.cz/1407/certifikovana-lharka-boublikova

M. Vondráček 30.7.2014 19:40

Re: v Brňe tápou

Ani to Vás neopravňuji býti hulvátem :-)

H. Lukešová 30.7.2014 18:55

Selhání imigrantské politiky EU...

http://www.lidovky.cz/valka-v-pasmu-gazy-zazehla-v-evrope-novou-vlnu-antisemitismu-pug-/zpravy-svet.aspx?c=A140730_160554_ln_zahranici_msl

S. Netzer 30.7.2014 19:03

Imigrantské?

H. Lukešová 30.7.2014 19:07

Re: Imigrantské?

Ano, protože protižidovského běsnění v Evropě se účastní hlavně evropští Arabové, Turci, Pákistánci (většinou muslimové) a ultralevičáci a obecně ultralevice je proarabská...Do Evropy imigrovalo miliony lidí a ti teď dělají peklo.

R. John 30.7.2014 18:53

Nevím nevím

Kníže navrhuje vyloučit Rusobolševistán z Rady Evropy....    v děvětatřicátým je vymetli ze Společnosti národů  bez jakéhokoliv efektu, jen se bolševik usmíval  ....

J. Tolman 30.7.2014 18:42

Impérium vrací úder

Rusko odpovědělo na sankce, zakázalo dovoz polského ovoce a zeleniny.

S. Lazárek 30.7.2014 18:43

Re: Impérium vrací úder

A Američani se budou muset obejít bez kalachů, tak to po sobě budou muset asi střílet antiperlema....

J. Balcar 30.7.2014 18:49

Re: Impérium vrací úder

Kupují je od Srbů, v mnohem lepší kvalitě.

P. Boublíková 30.7.2014 18:44

Re: Impérium vrací úder

Zadělávají si na kurděje.

D. Švik 30.7.2014 18:50

Re: Impérium vrací úder

Rusáci jsou na Evropě více závislí, než Evropa na Rusácíc.

M. Vondráček 30.7.2014 18:52

Re: Impérium vrací úder

Obávám se , že se mýlíte :-)

D. Švik 30.7.2014 18:56

Re: Impérium vrací úder

To není moje myšlenka, to dnes pravil jakýsi analytik Centrální banky pro Radiožurnál, zapoměl jsem to uvést. Mea culpa

M. Vondráček 30.7.2014 19:00

Re: Impérium vrací úder

Netřeba uvádět , nevím proč bych měl věřit víc nějakému analytikovi než Vám.

Ale můj argument je založen na předpokladu , že nepohodlí které vznikne sankcemi vydrží spíše Rus než rozmazlený Evropan ...

Umíte si představit např. Frau Netzer v zemljance ??

D. Švik 30.7.2014 19:08

Re: Impérium vrací úder

:-) Neumím, za to ji velice barvitě vidím v komisi pro potírání nepohodlí :-)

P. Boublíková 30.7.2014 18:57

Re: Impérium vrací úder

V opačném případě by sankce neměly vůbec žádný smysl - že by byli v Bruseli až tak blbí?

M. Varadinková 30.7.2014 19:00

Re: Impérium vrací úder

Obávám se, že jsou až tak blbí.

M. Varadinková 30.7.2014 18:59

Re: Impérium vrací úder

Přání otcem myšlenky.

Evropa je, co do spotřebního zboží, závislá na Číně a jihovýchodní Asii. V energetice je závislá na Rusku.

A Rusko? Co si může obstarat v Evropě, obstará si snadno i v Asii. Navíc Rusáci jsou po generace zvyklí na tvrdý přídělový režim a odříkání. Na rozdíl od zhýčkaných a rozežraných západoevropanů.

D. Švik 30.7.2014 19:02

Re: Impérium vrací úder

Připomínáte mi přepólovanou Netzerovou. Vlastně vás lze navzájem těžko rozlišit, jen máte opačné znaménko.

M. Varadinková 30.7.2014 19:19

Re: Impérium vrací úder

Jste schopen věcně polemizovat s tím, co jsme napsala? Nebo ne?

Není snad pravda, že většina spotřebního zboží pochází z Číny či jihovýchodní Asie? A to nejen textilu či hraček, ale třeba i počítače renomovaných značek se přece dávno vyrábějí tam.

Není snad pravda, že Evropa je v energetice závislá na Rusku?

Není snad pravda, že Rusáci byli po generace nuceni k odříkání, takže jsou na utažené opasky zvyklí, zatímco západoevropané si uvykli žít přinejmenším v posledních 60 letech v blahobytu a tudíž jim utahování opasků bude činit větší potíže?

D. Švik 30.7.2014 19:31

Re: Impérium vrací úder

Píšete to jako by "blahobyt" západu bylo zlo, zatímco chudoba Rusáku nějaká cnost. Pravda ja však taková, že Západ si blahobyt vysloužil tvrdou prací a umem, zatímco Rusáci svou chudobu svou leností, opilstvím a hlupáctvím. To co jsem měl na mysli, dobře napsal Janyška nahoře.