14.5.2024 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

Projekt s pochybnou životaschopností

Politické grémium sociíální demokracie dnes posoudí poslední nabídku ANO k jednání. Nový předseda ČSSD Jan Hamáček o podrobnostech informoval ve čtvrtek prezidenta. Sdělil mu přísně sřežené tajemství, o němž už od pondělka píší noviny, že totiž ANO nadále nabízí pět křesel a že vnitro by měl mít v rukou nezávislý odborník. Od posledního kola jednání ANO – ČSSD se však událo několik věcí, které by mohly mít na rozhodování grémia vliv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 20.4.2018 20:12

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Ano. Nevypadá dobře, nepůsobí jako leader a jeho působení nás stálo mnoho. Ale otírat se o jeho lidské kvality.. A ještě Vy známý svou ctí a morálkou.. To je moc..

V. Klepetko 20.4.2018 22:24

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Lidské kvality? O těch nic nevím, hovořím o jeho politickém vystupování a kvalitách : podrazy, křivárny, zbabělost, zrada, politické lži a podvody, prostituce ducha... I Mašinfíra byl proti němu poctivý politik!

A mýlíte se - i hříšník a chybující člověk dokáže často rozpoznat Jidáše... Rozpoznat čiré zlo dokáže i nedokonalý! A Sobotka byl to čiré zlo, temný, smrdutý ďábel... Brrrr... Fuj.

J. Schořík 20.4.2018 20:16

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

A vy jak to čtu, nejste jen křesťan, Vy jste přímo křesťanský mystik. Měl bysteto dát dohromady se Švikem, myslím že byste si sedli.

A s tím tchořem to beru osobně :).

M. Mařák 20.4.2018 19:34

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Sobotku beru, je to odvážný politik a charakterní chlap i když na jiné straně politického spektra než já. No problem.

I. Mertl 20.4.2018 19:43

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Akorát Sobotkovi naprosto chybělo charisma - slušný, ne hloupý, ale nezajímavý. Na Babiše s jeho brilantním charismatem i mozkem profesionálního podvodníka prostě neměl. Jen nevím, nevím, zda Hamáček se Zimolou na tom budou líp.

V. Klepetko 20.4.2018 19:48

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Babiš a charizma? Nesmysl... Ten člověk je naprosto nemožný, pokud jde o projev... Lidi přitahuje jeho charakter, schovaný za necharismatickou fasádou! :-))

V. Klepetko 20.4.2018 19:46

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

"Charakterní chlap"? V běžném životě možná. V politice se projevil jako zbabělý slaboch. Neměl ani odvahu přijet na sjezd a omluvit se svým přátelům za své selhání. Jak ubohé...

Žádný odstupující předseda politické strany v Evropě se v posledních 100 letech takto hanebně nezachoval!

I. Mertl 20.4.2018 20:13

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Ale jděte, koblihářský mudrlante.

P. Spáčil 20.4.2018 19:20

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

K bodu 4) Socdem jako standardní podrazák kdykoliv cukne a je třeba nechat si možnost obětovat se v zájmu státu a nechat si zadní vrátka pro menšinovou vládu s podporou SPD a komunistů. (:_))

V. Klepetko 20.4.2018 19:27

Re: Můj názor (jako řadového voliče ANO)

Jde jen o princip: když se ten princip poměrného zastoupení v orgánech sněmovny po celá dlouhá léta ctil i ve vztahu ke KSČM, tak žádné důvody k ostrakizaci SPD nevidím...

J. Urban 20.4.2018 19:00

Zeman si přibral V. Dlouhého za poradce.

Všechno kágébácký prognosťák.

M. Mařák 20.4.2018 19:02

Re: Zeman si přibral V. Dlouhého za poradce.

Také jsem to dnes zaznamenal, zdá se, že KGB zvolna připravuje předání pozic.

J. Franke 20.4.2018 19:03

Re: Zeman si přibral V. Dlouhého za poradce.

To je jen důsledek Listopadu, kdy jsme nebyli jako oni... Vrací se to jako bumerang.

J. Franke 20.4.2018 18:57

Toto mě dostalo...

Okamurův nejnovější majstrštyk je, že vyzývá ministry v demisi k demisi. To je tak absurdní, jako byste například byli na půl Japonec a přitom bojovali proti imigrantům a přistěhovalcům.

https://ibb.co/j7TXnS

K. Berka 20.4.2018 18:28

«Новичок» - продукт долгой жизни!

Kdo se novičoku jednou napije, toho ani pantokem nezabije.

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30740021_2031724676856042_2335310195715997696_n.jpg?_nc_cat=0&oh=14991e5ca1ce277d6b366ca756263feb&oe=5B50BBCE

J. Jelínek 20.4.2018 18:45

Re: «Новичок» - продукт долгой жизни!

Vyprdnite se na nový čok a běžte grilovat. Já jdu roztopit gril. Pivo je vychlazené, nálada dobrá.

J. Vobr 20.4.2018 18:59

JELÍNEK JÁ VÁS SLEDUJI !!!

:-)))

:-)))

J. Jelínek 20.4.2018 19:19

Re: JELÍNEK JÁ VÁS SLEDUJI !!!

Takže mám druhýho velkýho bráchu.

K. Berka 20.4.2018 19:01

Re: «Новичок» - продукт долгой жизни!

Ani nemluvte. Zítra jedu na chalupu (Vysočina) a čeká mne celodenní sečení trávy. Budou to galeje. Pivko si mohu dát až večer, jelikož polismeni lapají řidiče, kteří "požili". Už bych tam zůstal, ale moje Labuť má po neděli poslední návštěvu zubaře.

J. Jelínek 20.4.2018 19:19

Re: «Новичок» - продукт долгой жизни!

Tak to je pech.

F. Šimek 20.4.2018 18:07

Petr Novák-ZPĚVÁK-nemyslím tebe-to byl jiná liga

pokud Eva a Vašek mají možná největší televizní sledovanost, tak super. Moje parketa to nejni-to mi věř ! Jestli ty posloucháš plastiky, nebo romále-nic proti tomu. Jen sem si myslel, žes mojemu vtipu rozumněl.....:-(

J. Franke 20.4.2018 17:50

Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

To je krásně...

M. Prokop 20.4.2018 17:53

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Je.

Ideální počasí na zahradní restauraci. :-P

J. Schořík 20.4.2018 17:53

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jsem s malou dcerou na písku ;)

J. Franke 20.4.2018 18:00

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Já jsem byl doteď s vnučkou na hřišti a právě jsem ji předal jejímu otci. Docela mě za to odpoledne utahala...

S. Lazárek 20.4.2018 18:04

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Vrátil jsem se dneska z kozího kongresu a jeden doktor tam přeletěl ve svém vrtulníku a přistál n místním dětském hřišti. Ráno jsem aviatikovi mávali, když odlétal. Zažil jsem už leccos, ale tohle jsem fakt nežral....:-)

J. Franke 20.4.2018 18:09

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Ještěže si nevybral ku své dopravě luftbalón. To by zaručeně přistál na Sněžníku...

S. Lazárek 20.4.2018 18:15

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Ve vrtulníku jsem už letěl, ale tenhle ultralight je boží. Motor 1.4 130HP.

M. Varadinková 20.4.2018 18:17

Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Však taky Vaše rekace typu "Nebudu se s vámi bavit" plně odpovídají mentalitě dětí na pískovišti: Béééé, rozšlápnul jsi mi bábovičku, béééé, tak já už se s tebou nebudu kamarádit, béééé:-))))))))

J. Schořík 20.4.2018 18:26

Re: Dobrý den z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Zdá se že zase toužíte abych Vám krátce vysvětlil svůj pohled na Vás pomocí přesnějších slov, viďte? Aktuálně nemám moc náladu, ale přihlaste se třeba v pondělí. Začínáte být vlezlá a to takovým tím Vaším lonťáckým stupidním způsobem tetka..