29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Projekt s pochybnou životaschopností

Politické grémium sociíální demokracie dnes posoudí poslední nabídku ANO k jednání. Nový předseda ČSSD Jan Hamáček o podrobnostech informoval ve čtvrtek prezidenta. Sdělil mu přísně sřežené tajemství, o němž už od pondělka píší noviny, že totiž ANO nadále nabízí pět křesel a že vnitro by měl mít v rukou nezávislý odborník. Od posledního kola jednání ANO – ČSSD se však událo několik věcí, které by mohly mít na rozhodování grémia vliv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Zajícová 20.4.2018 9:48

Re: Astone, konečně už pukni.

Aston zde má smluvně podložené právo psát, takže budete muset puknout vy.

D. Novak 20.4.2018 9:53

Re: Astone, konečně už pukni.

Neberu mu právo psát. (Natož v jeho vlastním periodiku.) Jen jemu i nám přeji, aby již puknul a přestal se trápit. A otravovat ovzduší.

Psát nejen může, ale před lety dokazoval, že umí. Kvalitně. Ale kde ty loňské sněhy jsou.

J. Lepka 20.4.2018 10:20

Re: Astone, konečně už pukni.

Copak? Dovolil si popsat vaše noční můry?

D. Novak 20.4.2018 10:31

Re: Astone, konečně už pukni.

Moje? Snad jeho, ne? Čtete k čemu se vyjadřujete?

J. Lepka 20.4.2018 10:41

Re: Astone, konečně už pukni.

Já ano a vy?

V. Hájková 20.4.2018 9:54

Re: Astone, konečně už pukni.

DRZOST - komouše NOVÁKA- nemá strop! Prostě HNUS

M. Prokop 20.4.2018 10:06

Re: Astone, konečně už pukni.

Nacházíte se v otráveném ovzduší?

Aston daleko, nejste zdrojem otravy vy?

D. Novak 20.4.2018 10:27

Re: Astone, konečně už pukni.

Už to tak cez oblok vyzerá. Dokonce si jedna dáma myslí, že jsem členem islamofobní, populisticko-demagogické, marxistické, totalitně uzurpátorské pseudostrany. Tož i tam lze se dobrat svobodným, demogratickým mišleným. Pánbůch s vámi a zlé pryč.

P. Hlosta 20.4.2018 9:43

Co jsem se dočetl? ;-)

"Naši lidi si neuvědomují, jak hroznou krizi demokracie procházejí. Lidi, kteří si říkají demokrati, lidi, kteří jsou upřímně proti každé formě diktatury, užívají sami nedemokratických metod. Mně naše demokratické partaje někdy moc připomínají toho kaprála od kanonýrů, co si chtěl koupit kanón a udělat se pro sebe. Místo toho, aby se vzali za ruce a hráli pěkně kolo, kolo mlýnský, zápasejí ve volném stylu každá sama pro sebe. V našich demokratických partajích není dost smyslu pro kompromis. Jejich filozofie je: Buď uděláš co já říkám, nebo mi polib... a já si budu dělat co chci bez tebe. A tomu říkají demokracie. To ráčíte jistě uznat, že to není zrovna projev přehnané úcty k názoru druhé strany. A hlavně to je hloupá politika. Tohle k ničemu nepovede, bez ochoty ke kompromisu půjdeme brzy demokracii na funus."

Na podzim roku 1947 Jan Masaryk. Vybráno z knihy od Viktora Fischla 'Hovory s Janem Masarykem'.

Je to pořád stejné.

D. Novak 20.4.2018 9:49

Re: Co jsem se dočetl? ;-)

Tož, že by Jan Masaryk vyslovil "zápasejí"? To považuji za vyloučené.

Ani na podzim roku 1947 nemohl takovou hrůzu z úst vypustit.

K. Janyška 20.4.2018 10:01

Re: Co jsem se dočetl? ;-)

Zvrácená a mylná demokracie, coby nástroj ke správě věcí veřejných je zdrojem krizí a ne, že se do krizí dostává... Dzp.

M. Prokop 20.4.2018 10:07

Re: Co jsem se dočetl? ;-)

On si to bohužel neuvědomil ani ten Honza Masaryk. Jinak by komoušům nepomáhal.

J. Lepka 20.4.2018 10:29

Re: Co jsem se dočetl? ;-)

No, meziválečný intelektuál, mezi těmi bylo příznivců bolševiků dost a dost. Ovšem nikdo netušil, co to je za zrůdnou ideologii a jen ojediněle si někteří dokázali svou naivitu přiznat, obvykle dost pozdě.

K. Janyška 20.4.2018 11:47

Re: Co jsem se dočetl? ;-)

Ano, byli to všichni socani... Dzp.

K. Janyška 20.4.2018 9:34

Vy tam pole mnou, nechte toho hádání kdo je a kdo není

kapitalista !

Je jím úplně každý z nás. Jsme prvky spontánního řádu lidského světa, tedy jinými slovy kapitalismu, a adaptujeme se na něho svými vlastními adaptačními zásobami a prostředky, tedy kapitálem všemožného druhu. O vzdělání, pověsti až po materiální statky. Je na našem štěstí a našich schopnostech jak moc velké jsou a z čeho se skládají.

Tedy ano, pro mne zločinec Babiš je kapitalista, jako každý z nás, a ANO jeho podnikatelký projekt, kterým se snaží ovládnout Českou republiku. A bohužel se mu to daří. I když ho podpořilo jen 18 % občanů České republiky, zbytek legitimity mu bohužel dodal další pro mne lotr na Hradě tím, že ho nevzdělaní troubové ze sněmovny a Senátu nechali zvolit přímou volbou... Dzp.

F. Navrátil 20.4.2018 9:21

Opoziční amatéři

Místo šéfa komise pro kontrolu GIPS bylo rezervováno pro zástupce opozice. Po zvolení Ondráčka spustily opoziční strany kampaň doplněnou pouličními kravály a předseda komise z opoziční strany se poroučel. Babiš tedy místo obsadil zástupcem Agrofertu. Kalousek si dokonce ve svém vystoupení ve sněmovně posteskl, že by byl vhodnější Ondráček. Situace se mi jeví tak, že Agrofert zcela vědomně zvolil Ondráčka, aby byl vzápětí odstraněn a místo obsazeno věrným nohsledem. Kalouskova čtyřkolka si jako vždy naběhla na vidle.

P. Spáčil 20.4.2018 9:26

Re: Opoziční amatéři

Jste drobátko mimo. Místo šéfa komise pro kontrolu GIPS bylo na základě dohod rezervováno pro KSČM.

F. Doušek 20.4.2018 9:42

Re: Opoziční amatéři

GIBS.

GIPS vám dají na končetinu.

M. Berka 20.4.2018 9:21

Pozitivní jev

mafiána Šoroše a jeho lokaje vykopali z Maďarska...

K. Janyška 20.4.2018 9:23

Re: Pozitivní jev

Je to jen dobrý, ne pozitivní... Dzp.

A. Trick 20.4.2018 9:03

Paní Hájková,

již jste si na dnešní hokej Vary - Litvínov vsadila na remízu? Neváhejte, kurs klesl na 2,8. Běžný kurs na hokejové remízy je 4.0 - 4.5.

Před čtyřmi lety potřebovala Boleslav a Olomouc remízu aby oba mančafty postoupily z baráže. Jak myslíte, že to tehdy dopadlo? Kurs klesl až na 1,5.

J. Vobr 20.4.2018 9:00

NEJDE TO !!! JE TO POKAŽENÝ !!!

Tu-ááá.

K. Janyška 20.4.2018 8:47

Astone, jak je možné, že se nezabýváte státním převratem

v podání pro mne zločinného spolčení dvou pro mne lotrů a zločinců Zemana a 18 % Babiše ? Vládnou bez legitimity.

Vy všichni berete jejich činnost jako hotovou věc a žádné praktické kroky, ani účinnou kritiku a relevantní analýzy nepřinášíte. Zejména pro pro mne doslova poblblý eurofanatik Fiala z ODS ne. A právě to je jeho úkolem. Situace měla být už dávno u Ústavního soudu... Dzp.

J. Vobr 20.4.2018 8:55

Re: Astone, jak je možné, že se nezabýváte státním převratem

Já chci taky pohlednici, máte krásný rukopis !!

:-)))

K. Janyška 20.4.2018 9:25

Re: Astone, jak je možné, že se nezabýváte státním převratem

To psal zžejmě rudočerný zmetek Vandas sám sobě. Nebo dokonce vy, kanálem prolezlý anonymní potkane z lékárny.

Já mám písmo vyšlechtěné...Dzp.

S. Ševeček 20.4.2018 8:41

Politika dneška, politika "vtutochvíli"

Kolektivní skrývání se před politickou odpovědností ... když chybí lídr.

(a ten buď je, nebo - as usually, dear Watson - není, a to tak, že nikde)

M. Malovec 20.4.2018 8:35

Dohoda spadne

pod jakoukoliv babišovou záminkou, protože Babiš prostě vnitro z pařátů nepustí, nebo nezávislý odborník bude zavislý.

J. Schořík 20.4.2018 9:10

Re: Dohoda spadne

Aston kecá. Nabídka ANO je pět ministerstev včetně vnitra. Andrej se pojistil ovládnutí GIBS..

J. Václavíková 20.4.2018 9:12

Re: Dohoda spadne

Šéf komise už začal s vypouštěním mlhy. Muž na svém místě.

P. Spáčil 20.4.2018 9:29

Re: Dohoda spadne

Ono má GIBS nějaký vliv na vyšetřování a na státní zástupce, kteří ho dozorují?