19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Programové prohlášení je hotovo

Dohoda uzavřena, sociální demokracie si prosadila na ANO zrušení karenční doby. To znamená, že první tři dny nemocenské budou propláceny. Bude tedy snadné se hodit marod.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 10.5.2018 16:53

Re: Nákaza

Kamarád je praktický lékař a dle vás asi primitiv, když mi říkal, že zájem o neschopenku na vyspání z opice rapidně poklesl.

Ve firmách, kde mají slušné pracovnictvo, mají i "sick days". V některých to ovšem nejde.

J. Svoboda 10.5.2018 17:13

Re: Nákaza

Není mi známo, proč do toho zatahujete vašeho kamaráda, takto praktického lékaře. Rozhodně jsem nenapsal, že by primitivy měli být lékaři. To jsou ti, kteří "argumentace" podnikatelů a politiků bezmyšlenkovitě přijímají.

Je velkou otázkou, co míníte tím "slušným pracovnictvem". Může s zdát, že slušným pracovníkem může být pracovník s pěknou kravatou.

Jaký je podle vás rozdíl mezi "six days" a karenční dobou? Není to jedno? Není to náhodou tak, že člověk na nemoci může využít jen šest dnů za rok? Někomu to stačí, někomu ne.

M. Prokop 10.5.2018 17:26

Re: Nákaza

Protože ten lékař ví lépe než vy, kolik mu tam chodilo simulantů a jak to po zavedení karenční doby ubylo.

Složité na pochopení, stejně jako to, kdo je a kdo není slušný zaměstnanec?

"Six days" jsou motorky, soutěžácké.

Sick days si můžete vybrat kdykoliv, i když vám není špatně. Slušní zaměstnanci si je ovšem vybírají jen když jim špatně je.

R. Neveselý 10.5.2018 18:10

Re: Nákaza

Ovšem těm simulantům neschopenku nenapsal, viďte?

Zavádět karenční dobu jen proto, že někteří lékaři neumí odhalit simulanta nebo dokonce podvádějí, je nesystémové.

M. Prokop 10.5.2018 18:56

Re: Nákaza

Vy víte o nějakém systémovém opatření, které by lékařům překáželo v psaní neschopenek jak na běžícím pásu?

Nebo jak řešit stížnosti těch, kterým ji lékař nenapsal?

V. Čermák 10.5.2018 18:13

Re: Nákaza

Vy jste se inspiroval ve Švejkovi- Tschechishe simulanten Bande. Poraďte tomu kamarádovi, co k němu ti simulanti proudili, aby jim dal na místě klystýr, ev. vypumpoval žaludek. Tak na ně, České simulanty...

M. Mařák 10.5.2018 16:01

"Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

https://ona.idnes.cz/transsexualove-jsou-stejni-jako-ostatni-rika-tereza-spencerova-px2-/vztahy-sex.aspx?c=A000412120547osobnost_mhk

Paní Varadinková to však jistě ví lépe, než Tereza Spencerová. Tím doufám mohu uzavřít diskuzi o tom pohledu Klause.jr na transsexuály a podobné lidi jako na mental disorders, tedy foldynovsky řečeno debily, co mají nasráno v hlavě.

V. Novák 10.5.2018 16:07

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Paní Varadínková tvrdí, že Tereza Spencer není transsexuál?

Kde?

M. Mařák 10.5.2018 16:08

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

O něco níže.

R. Neveselý 10.5.2018 16:10

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Ne. Tvrdí pouze, že jsou jen 2 pohlaví. Asi jste si sedl na vedení :-))

M. Mařák 10.5.2018 16:15

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

No a Tereza je transsexuál, je na tom Klausově obrázku mental disorders vlevo dole třetí zleva.

Paní Varadimková, když jsem jí řekl, že se Tereza považuje za transsexuála, mně odvětila, jestli jsem se jí zeptal a jestli se nepovažuje jen za ženu.

Odpověděla jí sama Tereza v odkazu, který jsem uvedl. Je transsexuálka.

V. Novák 10.5.2018 16:18

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Vlevo dole třetí zleva není transsexuál, ale transgender, což je podstatný rozdíl.

M. Mařák 10.5.2018 16:23

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Není, transsexuálem se stane transgender poté, co si operací změní pohlaví. Je tedy tou nejradikálnější formou transgendru, ostatní se jen do jiného pohlaví stylizují vizuálně a podobně.

V. Novák 10.5.2018 16:38

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Tak v TOM je ten problém! Mýlíte se velmi.

Transgender je člověk, který si myslí (nebo tvrdí), že může měnit pohlaví jako ponožky, že pohlaví je věc volby, že může být ráno žena, odpoledne se prolásit za muže, večer být hermafrodit, a pak si to zopakovat v jiném gardu.

Transexuál je člověk, jehož mozek říká "jsi holka" i když se narodila s pindíkem a všichni ji za kluka považují. Nebo naopak. Obvykle od dětsví mají záliby příslušné svému mozkovému pohlaví, kluci v šatičkách použijí panenku místo pistole, holčička v modrých kalhotech bude autíčko kolíbat a zpívat mu. Což mimochodem dokazuje, jak se genderisté pletou, protože tyhle děti vzdorují jakékoli převýchově ke svému tělesnému pohlaví.

Protože se lékaři a většina společnosti usnesla, že nás definuje to, co máme mezi ušima a méně to co máme mezi nohama - a taky proto, že s tím mezi nohama se dá něco dělat, zatímco do mozku hrabali lobotomisté v demokratických USA s výsledky velmi tristními (v totalitním SSSR nebi ČSSR byla lobotomie zakázána), řeší se tento nesoulad u transsexuála pomocí hormonů a operativně, za účasti psychologů a psychiatrů a nakonec i na matrice.

Transgenderovi stačí ta matrika...

M. Mařák 10.5.2018 16:42

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

"Transgender (či zkráceně jen trans) je označení pro lidi, jejichž genderová identita není v souladu s pohlavím, které jim bylo přiděleno při narození.[1][2] Pokud tito lidé podstoupí změnu pohlaví, jedná se o transsexuály."

Wiky

H. Omar 10.5.2018 16:47

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

To není aeronet, tak to není směroplatné...

M. Prokop 10.5.2018 16:58

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

To jste napsal obsáhle totéž, co pan Mařák stručně. Ergo Kladívko, pan Mařák to má potvrzeno.

Transgender - je to, co si na sebe namaluje.

Transsexuál - hormonováno, přešito.

V. Novák 10.5.2018 17:16

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

To jsem tedy nenapsal totéž co Mařák.

Pokud si myslíte, že "Transgender - je to, co si na sebe namaluje." je totéž jako "Transsexuál - hormonováno, přešito.", pak se nedivím vašim "omylům" v jiných oblastech.

M. Prokop 10.5.2018 17:31

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Právě že to není totéž, jsou to dvě různé věci.

S takovouhle vaší chápavostí už se ani nedivím, co všechno Rusku sežerete.

V. Novák 10.5.2018 17:36

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

JÁ píšu, že to jsou dvě různé věci!

VY jste dal zapravdu Mařákovi, který tvrdí že jsou.

Klaus psal o transgenderech - a Mařák tvrdí, že o transsexuálech, protože to je to samé.

M. Prokop 10.5.2018 18:58

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

I pan Mařák tvrdí, že jsou to různé věci, vy neumíte číst nebo pochopit přečtené.

R. Neveselý 10.5.2018 16:23

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

"No a Tereza je transsexuál..." a dál?

Existují prostě jen dvě pohlaví, i kdyby Tereza byla homosexuálně bisexuální transsexuál na druhou :-))

M. Mařák 10.5.2018 16:26

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Mně je to úplně jedno, jen Klaus jr. z toho dělá aféru. No a Jarda tady posledně ten jeho článek pastoval, no a včera a dnes zase odkazy na články Spencerové. Tak jsem se ho zeptal, co si o tom Klausově názoru myslí. Toť vše.

M. Varadinková 10.5.2018 16:33

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Aféru z toho děláte pouze Vy. Klaus o Spencerové nepsal vůbec nic, pouze se pozastavil nad cenzurou na fejsbůku.

M. Mařák 10.5.2018 16:40

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Použil obrázek s různými gendry, na kterém je i případ Terezy Snecerové, no a který je obkroužen a nazván mental desorders. Kvůli tomu ho fayzbuk podle mne smazal, neboť se nejedná o politicky korektní výraz a lidi jako Tereza Spencerová by to mohlo naštvat.

Jen jsem chtěl vědět, co si o tom Jarda myslí, no a pak jste se přidala i Vy a máme z toho tapetu na dva dny...

V. Novák 10.5.2018 16:40

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Není tam připad Terezy Spencerové.

M. Mařák 10.5.2018 16:44

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Je, z transgendr se stala transsexuálem.

V. Novák 10.5.2018 17:30

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Tak ještě jednou - pro transgender je to libůstka, flanc.

Pro transsexuála nepřeoperovaného to libůstka není, je to velký životní problém. Ktarý se dá, naštěstí řešit, byť složitě.

Nebo ještě jinak - pro trasgendera je to věc software, pro transsexuála napevno "zadrátovaného " firmware.

M. Mařák 10.5.2018 19:29

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

"Transgender (či zkráceně jen trans) je označení pro lidi, jejichž genderová identita není v souladu s pohlavím, které jim bylo přiděleno při narození. Pokud tito lidé podstoupí změnu pohlaví, jedná se o transsexuály."

Wiky

M. Prokop 10.5.2018 16:59

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Jarda studoval dialektiku. :-P