15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

Pražané rozhodnou o Zamini

Měsíc před volbami přinášejí průzkumy aspoň orientační přehled o rozložení voličských preferencí. Už minulý týden se proslýchalo, že sociální demokracii čeká propad na tři procenta, volební model agentury Kantar TNS ale uvádí číslo dva a půl procenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schořík 5.9.2018 17:15

Re: Si postavte v Dobříši hezčejší.

Je to velká škoda, že to nestavěl Ing. arch. Vandas. Jistě by to dopadlo výrazně lépe..

V. Kotas 5.9.2018 17:49

Re: Trojský most už je,

dá se říci pod Prahou, takže tam to tak nevadí.

P. Vandas 5.9.2018 17:53

Re: Trojský most už je,

Je to nepochopení pražského reliéfu. Měl být zvolen zavěšený most s nábřežními věžemi, neb ty splynou se svahem a zástavbou a ne ten vyvalený břich, jako leklá velryba. :-):-):-)

V. Kotas 5.9.2018 17:58

Re: Trojský most už je,

Já jsem v tomto amatér, takže to nechám na Vás.

P. Vandas 5.9.2018 18:00

Re: Trojský most už je,

Kdyby vypsali alespoň veřejnou soutěž. Takhle tu chybu spáchali pražští politici z diletantství. :-):-):-)

V. Kotas 5.9.2018 18:34

Re: Trojský most už je,

Nebylo to poprvé, ani naposledy.

F. Nekolný 5.9.2018 17:14

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

To ruský kolo by tam měli zrealizovat !

P. Vandas 5.9.2018 17:16

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Ruský kolo, ať si postavěj třeba v prdeli, či Moskvě. Dobře, že to magistrát zatrhnul. To mně bralo, jako bolavý zub. :-):-):-)

R. Neveselý 5.9.2018 17:32

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Asi takhle - howno!

:-)

J. Schořík 5.9.2018 17:34

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

To by byl jinačí tahák na turisty. Kdyby bylo takhle velký.. A taky by se nějak točilo, nebo jenom leželo na Pze5 jako takový přírodní blob? :)

R. Neveselý 5.9.2018 17:38

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Kdyby se netočilo, mohl by to být třeba i kosočtverec. Ale hlavně ne ruskej, to bych jako tedy důrazně požadoval :-)

J. Schořík 5.9.2018 17:40

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

By muselo být kvalitní. Asi Made in Germany - stejně by to nechali udělat u nás a tím by se offsetovalo jeho pořízení :)).

M. Kolář 5.9.2018 17:57

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Na Hradě mame Ruskou Páku. To musí stačit ....

V. Kotas 5.9.2018 18:36

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Když tam byla emerická, tak jsi tleskal blahem ?

M. Prokop 5.9.2018 17:43

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Na druhý straně, tam kde je to moc nevadí, ne?

M. Prokop 5.9.2018 17:45

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Tenhle rušil, tak ho zbourali. :-P

https://cs.wikipedia.org/wiki/Most_c%C3%ADsa%C5%99e_Franti%C5%A1ka_I.

P. Vandas 5.9.2018 17:51

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

O tom to právě je. Pokud je most s nábřežními věžemi, tak oblouk je opačný a tolik neruší panorama, neb v Praze nábřežní věže stojí před svahem a splynou se zástavbou. Oblouk opačný, je jako vyvalený břich. :-):-):-)

J. Anděl 5.9.2018 18:10

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Jako odborník na vše musím konstatovat, že mě neruší. Jezdím po něm docela často a spolu s Blankou je součástí významného zlepšení mého osobního komfortu dopravy po Praze a/nebo z Prahy pryč.

:)

J. Schořík 5.9.2018 18:13

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

A je pěkný, ne že ne.. Zrovna u něj mi nějaké předražení moc nevadí. Jen kdyby se to nezužovalo..

J. Anděl 5.9.2018 18:14

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Mně se jako jednotlivý kousek právě líbí a ten zbytek holt nevidím. Je jasné, že architekt má jiné oko :)

J. Schořík 5.9.2018 18:28

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

A pan Vandas to je nějaký architekt. Těch mostů co už naprojektoval..

P. Vandas 5.9.2018 18:54

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Člověče Vy musíte mít ze mne nějaký mindrák. :-):-):-)

J. Schořík 5.9.2018 19:01

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Ale ne. Vyjadrujete se zde jako skutecny predni odbornik na mosty. Vite jak to melo byt. Dozadujete se souteze. Z toho se da vyvodit jedine ze jste velky znalec s radou realizaci.

Nerikejte ze se mylim..

P. Vandas 5.9.2018 19:07

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Vyjadřujete se zde k Ústavě, jako znalec a také jste ji netvořil, že. :-):-):-)

J. Schořík 5.9.2018 19:09

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Ja Vam tady skladam poklony a Vy takhle. Ale alespon jeden srovnatelny most zrealizovany mate ne?

P. Vandas 5.9.2018 19:19

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Když jste tak lačný, tak navrhoval jsem mosty dva. Jeden do Prahy a druhý do Francie. Ani jeden se nerealizoval. Zaplacené projekty však mně byly. Klidně se ptejte dál. Rád odpovím příště. :-):-):-)

J. Schořík 5.9.2018 19:21

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

No vidite. Ja poznam skutecneho odbornika kdyz ho ctu ;).

M. Varadinková 5.9.2018 19:05

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Taky mám takový pocit, že má Schořík mindrák. Nejen z Vás, ale i ze mne. Prý jsem vás, zdejší "chudáky", zmanipulovala, protože mne prý "baví pocit ohrožení". Jinak byste všichni určitě byli vítači. Jsem v té manipulaci (dle Schoříka) lepší, než celý mediální mainstream:-))))) To už si připadám skoro jako všemocný Putin. Z toho Schořík přece nutně musí mít mindrák:-))))

J. Schořík 5.9.2018 19:07

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Nene :). Znovu jsem dole odpovedel. Myslim ze dpis pomalu otravujete tohle forum. Neni to o Vasivh vyjimecnych schopnostech, spis sazka na to nejhorsi v ostatnich a trvaly tlak.

J. Anděl 5.9.2018 18:13

Re: Ten Trojský most moc nechválím.

Mohl jsem napsat jednodušeji, že z pohledu zpoza volantu panorama Prahy neruší a jako obyvatel Prahy nemám moc šanci vidět panorama Prahy :)