3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Pražané rozhodnou o Zamini

Měsíc před volbami přinášejí průzkumy aspoň orientační přehled o rozložení voličských preferencí. Už minulý týden se proslýchalo, že sociální demokracii čeká propad na tři procenta, volební model agentury Kantar TNS ale uvádí číslo dva a půl procenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hájková 5.9.2018 13:41

Re: Pane jo

Nikdo se vás NÁNO - neprosil ani o tento váš SLINT ! 'JINAK- já nevyšiluji - já mám radost, že se BRITUM ta užasná mravenčí práce stovek policistu a detektivu podařila a mají jejich pravá jmena!

P. Boublíková 5.9.2018 13:46

Re: Pane jo

Takže napřed si mě berete do své uslintané huby a pak naznačujete, že nemám reagovat?

Radovala jste se z každé kraviny, kterou Britové v té kauze pustili do světa, a že jich bylo, tak se radujte dál. A nezapomeňte si utřít bradičku.

V. Novák 5.9.2018 13:53

Re: Pane jo

To jste už ZASE OŽRALÁ, SLINTavko?!?

Nebo nedokážete udržet vlákno ani přes jednu odpověd i za střízliva?

V. Novák 5.9.2018 13:52

Re: Pane jo

Sprostí podezřelí!

J. Urban 5.9.2018 13:11

Německá kancléřka

Angela Merkelová přijala českého premiéra Andreje Babiše s vojenskými poctami. Tak to se mu - a jeho věrným - určitě líbilo. Pam pam papam papam padadam pam pam!

J. Vobr 5.9.2018 11:59

KOMBERCOVÁ, NEPSYCHUJ MĚ !!!

:-)))

:-)))

J. Kombercová 5.9.2018 12:25

Re: KOMBERCOVÁ, NEPSYCHUJ MĚ !!!

Neboj, Tondo, na tebe nedám dopustit.

J. Vobr 5.9.2018 13:13

Re: KOMBERCOVÁ, NEPSYCHUJ MĚ !!!

:-)))

M. Varadinková 5.9.2018 11:32

Vztyčený prostředníček

Poche, to je takový vztyčený prostředníček, který socani vystrčili na své voliče. A ukazují jim ho dál, když tvrdí: Poche a nikdo jiný než Poche! Poche je zkrátka "jednička".

Buďto je vedení socanů tak hloupé, že nevnímají, jak to na voliče působí. Nebo jdou na ruku médiím a Kalouskovi&spol v jejich kampani "antizeman" a "antibabiš" a věří (hloupě a mylně), že si tím vyslouží mediální obraz "bojovníků proti Zemanovi a Babišovi", který jim u voličů pomůže. Nebo se rozhodli spáchat vědomou sebevraždu. Nebo je kmotr Poche drží pod krkem a vydírá.

R. Neveselý 5.9.2018 11:39

Re: Vztyčený prostředníček

a) je správně

V. Hájková 5.9.2018 11:40

Re: Vztyčený prostředníček

DNES- jeden z největších BLÁBOLU - nány od ČUBY :-))))))))))))))))))))

V. Čermák 5.9.2018 12:34

Re: Vztyčený prostředníček

A něco k věci by nebylo, Kvočno?

V. Kotas 5.9.2018 12:38

Re: Vztyčený prostředníček

Čuba měl a ctil Baťovu školu. Na rozdíl od tvých " hvězd " .

A. Trick 5.9.2018 12:01

Re: Vztyčený prostředníček

d) je správně

V. Novák 5.9.2018 12:02

Re: Vztyčený prostředníček

IMHO c) a Aston má pravdu, že Hamáček čeká, až ČSSD v Praze pohoří a Poche bude malilinkatej. Je vůbec s podivem, jak je pražská organizace ve straně silná, když v Praze ČSSD nikdy velkou podporu neměla.

J. Schořík 5.9.2018 12:08

Re: Vztyčený prostředníček

Velmi populární teorie. Jenom tak nějak zapomíná na to, že Pocheho nedrží Hamáček, ale celé vedení (snad s výjimkou Zimoly) a i širší vedení. Druhý problém této stále opakované věci je to, že pokud by skutečně došlo ke zmenšení vlivu pražské organizace, nejpravděpodobnějšíá je okamžitý pád Hamáčka, protože to středočeši sami neustojí..

V. Novák 5.9.2018 12:19

Re: Vztyčený prostředníček

"Nebo JE kmotr Poche drží pod krkem a vydírá." - ne Hamáčka.

Je tu ještě možnost, že vedení ČSSD prostě chce ukázat svou sílu, "My Zemanovi neustoupíme! Ne a ne a ne!" - jenže zapomíná, že žádnou sílu nemá...

J. Schořík 5.9.2018 12:22

Re: Vztyčený prostředníček

Ta druhá možnost je dle mého velmi blízko pravdě. A o tom, že bychom žádnou sílu neměli nevím ani já :). Není to kdovíco, ale buď dohody platí nebo tam prostě nemusíme dělat Andrejovi krytí..

J. Václavíková 5.9.2018 12:23

Re: Vztyčený prostředníček

Mě fascinuje účinnost té Zemanovy ochcávací metody. Z prosté skutečnosti, že se rozhodne zlikvidovat politika, který jej nepodpořil ve volbách, přičemž zároveň testuje svou moc nad politickými stranami, jeho fámulové neustálým opakováním vytvářejí alternativní realitu.

M. Varadinková 5.9.2018 12:30

Re: Vztyčený prostředníček

Alternativní realitou je ovšem ta Vaše "prostá skutečnost". Prostá jste Vy, když takové "prosté skutečnosti" věříte.

V. Novák 5.9.2018 12:46

Re: Vztyčený prostředníček

Zeman vysvětlil, proč Poche nechce.

Načež přiběhnou kaváníci a vytvoří alternativní realitu...

J. Anděl 5.9.2018 13:44

Re: Vztyčený prostředníček

Jen k tomu vysvětlení, do zbytku se plést nebudu: že někdo nebo řekne, neznamená, že je to pravda.

Já pravdu v tomto případě neznám, takže jen tolik.

Kdo ji zná, fajn. Spousta lidí ji ale nezná a jen věřej tomu či onomu, případně jasně usuzují svým selským rozumem, což se od víry téměř neliší.

V. Kotas 5.9.2018 12:36

Re: Vztyčený prostředníček

Tak to dopadá, když všemu vládne Praha. Všemu !

V. Čermák 5.9.2018 12:36

Re: Vztyčený prostředníček

Tipuji b) + d)

V. Hájková 5.9.2018 11:16

Pane Matuška

Co kdyby ste si někdy přečetl něco jiného - než PL

https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/233148-navrat-uprchliku-z-evropy-domu-klic-drzi-putin-tvrdi-aktivista/

V. Novák 5.9.2018 11:36

Re: Pane Matuška

1) Konstatování, že je třeba Sýrii rekonstruovat, aby se urchlíci měli kam vrátit, a na to je potřeba spousta peněz, je notorieta, kterou netřeba zdůrazňovat. Žádný "cukr".

2) Útok na Idlíb, poslední území džihádistů v Sýrii, je nutmé pro stabilizaci Sýrie. Žádný "bič".

Sumou - tvrzení pana aktivisty z HRW (nepodporovala tahle organizace "arabské jaro" všude tam, kde se posléze dostali k moci džihádisté?) je zčásti nesmysl a zčásti samozřejmost.

V. Hájková 5.9.2018 11:39

Re: Pane Matuška

Vy jste pan Matuška? A když už - přečetl jste si ten článek?

V. Novák 5.9.2018 11:48

Re: Pane Matuška

Ne. Ano.

V. Kotas 5.9.2018 12:40

Re: Pane Matuška

Lepší číst občas PL, než Šafra.

J. Fridrich 5.9.2018 11:14

Abc