3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Pražané rozhodnou o Zamini

Měsíc před volbami přinášejí průzkumy aspoň orientační přehled o rozložení voličských preferencí. Už minulý týden se proslýchalo, že sociální demokracii čeká propad na tři procenta, volební model agentury Kantar TNS ale uvádí číslo dva a půl procenta.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Doušek 5.9.2018 13:37

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

A věříte, že si to dokážu úplně živě představit? Vždy ́t i v Liberci to fungovalo podobně.

J. Schořík 5.9.2018 13:38

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Věřím. Podobné historky z radnic a krajů bez ohledu na stranickou příslušnost jsou standard. TO nic nemění na tom, že je to takhle bez podpisu čistá špína.

M. Varadinková 5.9.2018 13:47

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Asi jako když Vy píšete o Andrejovi, že? Také bez podpisu (anonymní nick není podpis). Takže taky čistá špína?

J. Schořík 5.9.2018 13:49

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Publikuji to a tvářím se jako noviny? Ne.

Myslím že jste překročila určitou mez kterou jsme ochoten tolerovat..

M. Varadinková 5.9.2018 13:59

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Vy jste tu mez vůči mně překročil už dávno.

J. Schořík 5.9.2018 14:04

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

To se mýlíte. Urážky jsou jedna věc, takovéto nařčení zcela jiná.

M. Varadinková 5.9.2018 14:14

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Jaké nařčení? Že tady také p(r)omlouváte?:-)))))

M. Varadinková 5.9.2018 14:02

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

A krom toho, špína je přece špínou svým obsahem a zůstává špínou bez ohledu na to, jestli ji špinitel dá do novin nebo ji cpe pod anonymním nickem do veřejné diskuse.

J. Schořík 5.9.2018 14:07

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Noviny ručí za ověření těch věcí. V diskusi můžete žvanit co chcete.

To konečně předvádíte v rámci Vaší perversní paranoi denně.

Musím jít, ale neskončili jsme spolu.

M. Varadinková 5.9.2018 13:43

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Já to ráda nemám, já mám radši ty, co se pod své svědectví nebojí podepsat. Vy, na rozdíl ode mne, jste tady přece taky anonymně a bez podpisu. Proto jsem taky napsala "další schoříci p(r)omlovají".

Pravda se ale časem vyloupne. Ukáže se, které promluvy jsou pravdivé a které jsou jen pomluvami. Určitě se ozvou ještě další svědkové Pocheho lumpačin, až budou opouštět potápějící se loď.

J. Schořík 5.9.2018 13:46

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Spojila jste mne s jakýmsi pánem, který tvrdí že dělal s "Mirkem" špinavé kšefty..

M. Varadinková 5.9.2018 13:56

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Vy přece taky tvrdíte leccos o leckom a tváříte se přitom jako insider, co se zná s Mirkem i Petrem, ba i s Andrejem a vůbec s kdekým. Prostě jste stejný typ jako onen anonymní informátor. Jestli Vy píšete pravdu a on ne, nebo naopak on mluví pravdu, to já jakožto outsider (tedy opak insidera) posoudit neumím. Ale jsou i mnohé další indicie i další zdroje, takže nakonec se skutečnost nějak vyloupne.

J. Schořík 5.9.2018 13:59

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Ano znám. Ale žádné špinavé kšefty s nimi nedělám, což jste dle mého svým nadpisem naznačila. Takže stejný typ nejsem ani náhodou.

Nechám si další postup vůči Vám projít hlavou. Mějte se.

M. Varadinková 5.9.2018 14:11

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Svým nadpisem jsem já naznačila pouze to p(r)omlouvání. Dokonce jsme tím (r) v závorce chtěla naznačit, že ta promluva toho člověka může (ale nemusí) být opravdu jen pomluvou (což platí i o Vašich promluvách, kde je ovšem jisté, že mnohé - třeba ty na adresu zdejších diskutujících - opravdu pomluvami jsou). Pokud se ale jako potrefená husa chcete hlásit i k těm popisovaným kšeftům, tak to je čistě Váš problém:-))))

J. Anděl 5.9.2018 13:47

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Neanonymně musíte být k takovým tvrzením dobrý důkaz, který ustojí případnou žalobu. Bych odhadoval.

J. Anděl 5.9.2018 13:48

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Jo a přiznat se neanonymně v médiích k nelegální činnosti, to by byla fakt frajeřina :-)

J. Schořík 5.9.2018 13:50

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Už takhle je to docela tvrdé. Poslal jsem ten článek mediálnímu šéfovi LD ať zváží jestli to není na žalobu na PL.

V. Hájková 5.9.2018 14:13

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Za toto vám tleskám!

M. Varadinková 5.9.2018 14:21

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Takové články je přece dovoleno psát jen o Okamurovi, ale ne o Pochem, že?

J. Matuška 5.9.2018 14:58

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Autory článku lze kontaktovat na emailu T.Novy@ParlamentniListy.cz a B.Richterova@ParlamentniListy.cz

J. Matuška 5.9.2018 15:08

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Paní Varadinková, napsal jsem, že Miroslav Poche se nikdy ministrem zahraničí nestane. Předpokládal jsem, že pokud se bude tento europoslanec cukat, dojde k "pokusům" ho dehonestovat, a to se právě článkem na ParlamentníchListech.cz děje. Článek není anonymní, jak jsem Vám i panu Schoříkovi doložil s možností poslat novinářům PL e-mail...

M. Varadinková 5.9.2018 15:54

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Článek není anonymní, ale ten svědek, který je v něm citován, anonymní je. Předpokládám, že ty emaily tam PL uvedly proto, že očekávají, že se jim k této věci ozvou ještě další svědci.

J. Matuška 5.9.2018 16:09

Re: Další schoříci p(r)omlovají :-)

Pouze spekuluji, ale vyrozuměl jsem z textu /"...naší redakci renomovaný člen ČSSD.../, že redakce informátora zná. Váš předpoklad je ještě logičtější. Zdravím.

J. Vobr 5.9.2018 13:17

CESTOVNÍ KANCELÁŘ KALOUSEK

Německá kancléřka Angela Merkelová přijala českého premiéra Andreje Babiše s vojenskými poctami. Na dohled kancléřství proti českému premiérovi demonstrovalo kolem 30 až 40 lidí.

_______________________________________________

:-)))

H. Omar 5.9.2018 13:55

Re: CESTOVNÍ KANCELÁŘ KALOUSEK

A proč ho nepřijal prezident?

V. Hájková 5.9.2018 13:14

Pane jo

to zase bude BOUBLÍKOVÁ s komoušema vyšilovat ! BRITOVÉ - už mají pravá jmena 2 rusu - kteří otrávili SKRIPALA !!!

K. Berka 5.9.2018 13:22

Re: Pane jo

Otrávili, nebo jsou jen podezřelí?

Na co to je dobré, Rusko podle své ústavy nikdy své občany nevydává do zahraničí.

Je to jen mlha nad vodou.

V. Hájková 5.9.2018 13:34

Re: Pane jo

O jaké mlze to chudáčku slintáte?? Ano , pravdu máte jen v tom, že jediné co Britové nyní udělají , že na ně podájí mezinárodní zatykač ! Samozřejmě je KREML nevydá JAK UČINIL V PŘÍPADĚ VRAHU P. Litviněnka- je odmění a povýší!

I. Kellner 5.9.2018 13:48

Re: Pane jo

TADY JSOU, HAJZLI !!!

https://pbs.twimg.com/media/DmU67SsW0AINsv3.jpg

P. Boublíková 5.9.2018 13:36

Re: Pane jo

Zatím vyšilujete jako obvykle jenom vy, soudím podle dikce vašeho příspěvku.

V té kauze je tolik nejasností a vyložených lží, že nějaká "práva jména" můžou být tak akorát k smíchu.

Kromě toho si myslím, že a) nešlo o novičok A234, ale o nějaký jeho novější derivát, kterým b) neměl být Skripal zavražděn, nýbrž ho někam distribuoval (patrně do Ruska, nebo snad z Ruska do VB?) a nedopatřením se i s dcerou otrávili.

Poněvadž chemii rozumíte jak prase hodinkám, jako ostatně všemu kromě kulajdy, nehodlám další debatou s vámi ztrácet čas.