2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Pravděpodobné a nepravděpodobné

Snaha o věrohodnost veškerá žádná – máme snad spolknout tvrzení, že palestinský takzvaný velvyslanec osobně instaloval nástražné semtexové zařízení na svůj trezor? Musel by to být odborník hodně zkušený a velmi školený, aby se do něčeho takového mohl pustit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 16.1.2014 17:57

Re: Palestinská drzost

Spíše než kovaná takový ten salonní typ. Ono to v GB má tradici.

J. Bakkal 16.1.2014 14:52

Krasavice inteligentní

Podívejte se na "státnický projev" naší nové velvyslankyně na Slovensku:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/228191/slovaci-se-smeji-klausove-kvuli-tragickemu-rozhovoru-je-to-popletena-teta.html

F. Doušek 16.1.2014 14:53

Re: Krasavice inteligentní

Nesmáli se již včera?

J. Kombercová 16.1.2014 14:57

Re: Krasavice inteligentní

Jak kdo. Mně to k smíchu moc nepřijde.

M. Prokop 16.1.2014 15:09

Re: Krasavice inteligentní

Dělat rozhovory s diplomatkou a klást spíše provokativní otázky je poněkud nezvyklé a rozhodně ne k smíchu.

J. Kombercová 16.1.2014 15:12

Re: Krasavice inteligentní

Pane Prokope, ale to je normální nebo mělo by být, že moderátor klade provokativní otázky. Pokud má dotazovaný čisté svědomí, s provokativními otázkami se vypořádá snadno. Opak si dosaďte sám.

M. Prokop 16.1.2014 15:19

Re: Krasavice inteligentní

Ta teze o čistém svědomí se mi moc líbí, nedávno tím někdo omlouval odposlechy kohokoliv kdykoliv.

Normální to je, ovšem ne v případě diplomatky. Na některé věci by vůbec odpovídat neměla, jindy odpověděla, ale asi odpověď nestačila.

O. Slavík 16.1.2014 15:17

Z LIVIE SI ČURYNU nikdo dělat nebude !!!

:-)

:-)

:-)

M. Prokop 16.1.2014 15:08

Re: Krasavice inteligentní

Inteligentní krasavec má zdroj Blesk. No, našel by tu i do páru ...

J. Boleslav 16.1.2014 15:10

Re: Krasavice inteligentní

I do trojky. :-)

S. Lazárek 16.1.2014 15:13

Re: Krasavice inteligentní

Nebuďte nespravedlivý, když jste se chtěl něco dozvědět něco o dobrodružných cestách pana profesora, nikde jinde než v Blesku nebo v právu jste si nepočetl.....:-)

J. Kombercová 16.1.2014 15:16

Re: Krasavice inteligentní

Pan profesor je vybíravý. Ten nedá rozhovor jen tak někomu. A má recht. :))

O. Slavík 16.1.2014 15:21

Cestopisy K.Čapka jsou slaboučký odvárek !

Pan profesor je velikán .... :-)

M. Prokop 16.1.2014 15:20

Re: Krasavice inteligentní

Máte pravdu.

Nepočetl.

S. Lazárek 16.1.2014 15:32

Re: Krasavice inteligentní

Proč taky, že? Máme to stejně.

H. Lukešová 16.1.2014 14:41

Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

vládou

http://www.lidovky.cz/evropa-se-boji-dzihadu-jeji-agenti-tajne-jednaji-s-asadovou-vladou-p95-/zpravy-svet.aspx?c=A140115_121825_ln_zahranici_msl

To jsou věci, na té peci.

O. Uživatel 16.1.2014 14:44

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 16.1.2014 14:47

Re: Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

Asi nejen v Česku se všechno vykecá. Pak něco pečte v utajení. Se na to...

O. Slavík 16.1.2014 14:53

Tohle by se majoru Kohutovi

ani majoru Cowley-mu stát nemohlo !!! Tu-ááá. :-) :-)

J. Kombercová 16.1.2014 14:55

Re: Tohle by se majoru Kohutovi

:) No... nevim.

H. Lukešová 16.1.2014 14:50

Re: Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

No tajně. Protože Assad je multikulti politkorektnickými médii líčen jako netvor, zatímco opozice je líčena, ne-li jako svatá, přitom ti islamisté jsou stejní, ne-li horší, než-li Assad. Padne-li Assad, zvítězí islamisté v Sýrii. To se jistě bude tančit všude.

J. Kombercová 16.1.2014 14:55

Re: Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

Už jsem Vám to jednou psala... připomínáte mi ty urputné svazačky, které si pamatuji z předplyšáku. Jste némlich ten samý typ, i když si jste je sama nezažila, ale to je asi v genech. Tímto se omlouvám pánům rodičům, mohla jste to převzít po prapředcích.

I. Gellner 16.1.2014 14:59

Re: Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

Já Vám nevim, co je v názoru p.Lukešové špatně.....asi myslíte, že je to stále k tématu Blízký východ. To ano, ale takových urputných, a ještě urputnějších je tu víc.. -)

J. Kombercová 16.1.2014 15:03

Re: Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

Ne ne ne ne ne... jen ten slovník, pane Gellnere, a to nasazení. No, asi jsem na některé psané více citlivější, taky jsem o tu dvacku starší, takvíc pamatuji, tak mě tak berte, stařena, svéhlavá. :))

O. Slavík 16.1.2014 15:07

Re: Evropa se bojí džihádu, její agenti tajně jednají s Asadovou

SOUHLAS ... ta dikce je kojzarovština jak vyšitá. Tu-ááá.

J. Boleslav 16.1.2014 15:09

Re:

Zkuste třeba někdy odlišit formu od obsahu sdělení.

J. Kombercová 16.1.2014 15:15

Re:

Pane Boleslave, to na mě chcete moc. Pokud ten, kdo chce něco sdělit, neumí najít formu sdělení, tak ať nesděluje.

H. Lukešová 16.1.2014 15:11

Re: Lepší nějaké nasazení, než-li žádné nasazení.

To lidé jako Vy, chodili do prvomájového průvodu provolávat lásku straně a vládě a nezapomínali provolávat lásku k Sovětskému svazu (Svaz československo-sovětského přátelství).

J. Kombercová 16.1.2014 15:20

Re: Lepší nějaké nasazení, než-li žádné nasazení.

Jestli je toto na mě, tqk Vám mohu říct, že jsem nechodila... tedy, protože jsem starší ročník a narodila jsem se tak, jak jsem se narodila, když jsem rozum pobrala. A tyhle kecy si nechte, nezažila jste, nevíte.

H. Lukešová 16.1.2014 15:26

Re: Lepší nějaké nasazení, než-li žádné nasazení.

Podívejte se, milá paní, napadla jste mě. Já si můžu psát o čem chci a vyjadřovat jakou formou chci. Neodsuzuji lidi, co provolávali lásku straně a vládě, zkrátka museli, lidé měli různé legitimace, ale vytahovat se, napadat lidi kvůli názorům, to správné rozhodně nění. Co je špatného na vyjádření, že "padne-li Assad, zvítězí v Sýrii kaidisté?". Ataky si nechte pro své blízké.