18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Pozice správná, leč nereálná

Lubomír Zaorálek v médiích zopakoval české stanovisko, podle něhož by ukrajinskou krizi měla řešit diplomacie a k jednání by měli být pozváni i představitelé separatistických oblastí. Nic jiného ani říci nemohl. Problém ale české stanovisko nevyřeší, ani žádné jiné. Řešení je v budoucnosti, a půjde se k němu přes potoky krve.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 12.5.2014 22:27

Re: rada

Spíš Vám hráblo, dneska jsem poměrně v pohodě.

P. Pokorný 12.5.2014 22:10

Re: rada

Asi milý příteli nedokážete rozeznat lehké nuance. Málokdo je "Putinovec" ale jenom slepý nevidí, že americká svoboda je v pr..eli. Že jim sice ústava a velmi dobrá zůstala, ale v zahraniční politice je dobrá akorát na wc. Že totální mediální embargo nedovolí lidem pochopit, co se na mezinárodní scéně děje. Že málokdo je schopen zachytit propagandu a vyznat se v ní. Že se nejedná o Rusko a její demokracii, ale nerostné bohatsví arabských států a Ruska, protože USA jsou ekonomicky na dně a dluhy je deptají, byť se snaží srazit cenu dolaru na minimum a perou s eurem o nižší kurz, takže nyní chce EU nakupovat dluhy USA. Ale zato máte v ústech stále osočování, putinovce, nácky a další napadání, když je vysloven opačný názor. A především logický: kdo se cpal nejdřív na Ukrajinu a přitom nechce nést ekonomickou zodpovědnost?

J. Láníček 12.5.2014 22:19

Re: rada

To jste napsal moc složitě, oni reagují akorát na jednoduchá hesla. Někteří už z toho blbnou jak Jaceňuk s Turčynovem. Ti už akorát nesouvisle vykřikují - to Rusko, Rusko, Rusko, to ruští agenti, to Putin, to ruská rozvědka ...!

J. Babička 12.5.2014 22:29

Re: rada

Nejste originalni, to prohlasil jiz Nikita Chruscov, ze USA jsou pred krachem.

S. Udatný 12.5.2014 21:53

Zatím ještě nikdo z obhájců fűhrera Putina

neřekl co bude dělat nacistické Rusko až US firmy přestanou dodávat náhradní komponenty/díly na vrtné a čerpací soupravy, které jsou nezbytné pro těžbu ropy a plynu.

Moskevský fűhrer stále doufá, že získá alespoň do podzimu, kdy jak doufá začne vydírat v naději, že přijde krutá zima, která už nekolikrát zachránila Rusko před evropským živlem.

Obama řekne, konec s dodávkami a Rusko a jeho energie jde do ...

Navštivte stránky ruských firem těžících přírodní zdroje a budete překvapeni, že jinou než americkou technologii nepoužívají.

To bude sranda, a já se budu smát poslední.

I. Gellner 12.5.2014 21:56

Re: Zatím ještě nikdo z obhájců fűhrera Putina

Tak to je s Putinem šlus.

P. Pokorný 12.5.2014 22:00

Re: Zatím ještě nikdo z obhájců fűhrera Putina

Ten Udatný je nenormální. Kdyby si udělal chronologii USA a jak obsazovali jednotlivé státy, pochopil by, kdo je fűhrer a jak se svět změnil za dvacet let. Urá Sovětský svaz, pak zase Jůesei z eLeI a nikdy jinak.. Němci fašisti, pak bratři, příště... Mozek fakt nebere. Skutečně můj, na nikoho nesvádím.

J. Babička 12.5.2014 22:16

Re: Zatím ještě nikdo z obhájců fűhrera Putina

To je zajimave, jake staty obsadili. Myslite Nemecko?

P. Hofman 12.5.2014 21:52

Dnes v pravé poledne

Hospoda dost plná, ke stolu vedle mne si sedá mladá maminka s tak tříletou holčičkou. Moc roztomilé lízátko (teda ta maminka). Potíže s dohodou s číšníkem (v angličtině) a tak nastupuje gentleman (já) a snaží se pomoci. Maminka nadšená, holčička zvědavá, pingl znuděnej, ale profík.

No, slovo dalo slovo a ono se z toho lízátka vyklubala ruska. Manžel nejspíš v Praze (v úkolu KGB, Sovětské armije, nebo prostě ruské mafie, jelikož jiní tady nejsou). Paninka se evidentně nudí, neb tu zatím moc nikoho nezná. Bylo to hezké poledne, výměna telefonů samozřejmostí.

A tak vám nějak nevím, jestli ty rusy nemám rád opravdu všechny???!!!

I. Gellner 12.5.2014 21:57

Re: Dnes v pravé poledne

rusy..?....rusky!

P. Hofman 12.5.2014 22:00

Re: Dnes v pravé poledne

Snažím se být genderově vyrovnaný. Ale nějak mi to úplně nejde.

J. Franke 12.5.2014 22:10

Hezký....

Její manžel v nedohlednu, Vaše manželka u moře a je tu družba... ;-))

P. Vandas 12.5.2014 21:48

Hertl s Jágrem Góóól!

J. Jílek 12.5.2014 21:49

Re: Hertl s Jágrem Góóól!

dobře se nasraliiii....:-)

P. Vandas 12.5.2014 21:45

A Novotný dává góóól!

J. Jílek 12.5.2014 21:47

Re: A Novotný dává góóól!

teď hrajou skoro jako na začátku, to hráli neuvěřitelně dobře

J. Jílek 12.5.2014 21:48

Re: A Novotný dává góóól!

a už jen o gooool

J. Láníček 12.5.2014 21:38

Ano, byl jsem pomýlený, ale už jsem prozřel

Hlavně péčí největšího a nejpřesvědčivějšího zdejšího odborníka - sice jistého Jílka - jsem konečně pochopil, že proti proruským separatistům (povstalcům, ozbrojencům, resp. teroristům) bojují ochránci územní celistvosti své země a prozápadních demokratických hodnot. Tedy přesněji specifikováno - přívrženci xenofobní nacionalistické parlamentní strany Svoboda a Pravého sektoru, konglomerátu ultraparavicových radikálních skupin a organizací včetně otevřeně nacionalistických fotbalových "ultras".

M. Prokop 12.5.2014 21:41

Re: Ano, byl jsem pomýlený, ale už jsem prozřel

Vy jste s Rybílkem tak nastejno, jen opačné znaménko.

J. Jílek 12.5.2014 21:53

Re: Ano, byl jsem pomýlený, ale už jsem prozřel

vy jste s hlupákem Gellnerem nastejno, stejné znaménko...naskočíte si na kdejaký blábol kdejakého přiblbla

J. Jílek 12.5.2014 21:58

Re: Ano, byl jsem pomýlený, ale už jsem prozřel

vy jste s hlupákem Gellnerem nastejno, stejné znaménko...naskočíte si na kdejaký blábol kdejakého přiblbla

J. Jílek 12.5.2014 21:52

Re: Ano, byl jsem pomýlený, ale už jsem prozřel

to je celkem jedno, jakých hodnot, nicméně armáda chrání územní celistvost jako když Beneš poslal vojsko na Ordnery řízené Berlínem. Podle smlouvy by Rusko mělo tuto územní celistvost bránit, ne řídit Ordnery

J. Franke 12.5.2014 21:37

Jedna moje známá napsala...

Cituji: "Tak jsem právě na ČT poctivě přetrpěla volební spoty stran, kandidujících do EP... Okamura si, podobně jako svého času Paroubek, ani neumí uvázat kravatu, kandidát za Korunu českou mluví s holubem v nose, Jana Volfová, převlečená za XXXL muslimku hájí naši civilizaci a můj bývalý spolužák z VŠ, Jan Lacina (který měl problém vůbec prolézt z ročníku do ročníku) nám s TOPkou radí, abychom nekašlali na Evropu. Telička mluví stejně mizernou češtinou, jako jeho šéf a lídr Moravanů propadl dojmu, že volby do EP jsou ve skutečnosti volbami o změně územního uspořádání ČR. Klip kudrnatého Kellera, bojujícího proti zlořádu, či klip komunistů ani nestojí za komentář a pokud jde o klip ODS, zde se pro jistotu budu tvářit, že jsem ho radši ani neviděla....Suma sumárum - tak smrtící koktejl idiocie a naprostého marketingového diletantismu nám politické strany nenamíchaly už pěkně dlouho! Ještě štěstí, že na ČT (a tuto relaci zvlášť), nikdo nekouká!"

Bohužel to nemohu potvrdit, jelikož jsem na tento pořad odvahu nenašel... ;-))

M. Prokop 12.5.2014 21:39

Re: Jedna moje známá napsala...

Ani já ne, ale co si tak pamatuji, vypadaly tak ty "klipy" vždy.

I. Gellner 12.5.2014 21:44

Re: Jedna moje známá napsala...

..zaplaťbůh nemám TV.. -)

J. Franke 12.5.2014 21:52

Obešel bych se bez ní také...

Sport se dá sledovat na webu a zpravodajství rovněž. Moje paní ji však má puštěnu jako kulisu, i když na ni nekouká. :-)

J. Tolman 12.5.2014 21:25

Do deseti let bez ruského plynu

Země G7 se nechtějí nechat vydírat. Skupina největších vyspělých ekonomik G7 se rozhodla začít systematicky snižovat svou závislost na ruském plynu, aby jej Moskva nemohla používat jako zbraň. Putin překročil hranici," řekl britský ministr energetiky Ed Davey. "Snížení naší závislosti na Rusku bude nějakou dobu trvat, začal ale významný proces," dodal.

I. Gellner 12.5.2014 21:31

Re: Do deseti let bez ruského plynu

..tak na to těšim, jak budou Němci vyhazovat do vzduchu NordStream.

M. Prokop 12.5.2014 21:36

Re: Do deseti let bez ruského plynu

http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/cez-musi-vypnout-elektrarnu-pocerady-provoz-se-nevyplaci-1049348

Blbnout se musí, ať to stojí, co to stojí. I plyn už je (pevně) nasmlouván. :-P

I. Gellner 12.5.2014 21:38

Re: Do deseti let bez ruského plynu

..když se uhlí pošle s cenou na půlku, tak bodejď by se plyn vyplácel...-)