18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Poučení z historie

Jak vidno, jsme lidé poučitelní. Zkušenosti s jednou chybou nás vedou k tomu, abychom udělali novou, ještě horší. Populistické rozhodnutí změnit systém prezidentských voleb a přenést ho z parlamentu na lid (tak krásně to zní), aniž by nové roli prezidenta byl uzpůsoben ústavní systém země, přivedlo Miloše Zemana do prezidentského křesla (chtělo by se říct na trůn). A to si lze představit ještě horší eventualitu. Zeman zvítězil pomocí demagogie a lhaní, xenofobie a šovinismu a teď ho máme. Nastává druhý level hry zvané Cesta do pekel. Jmenuje se obecné referendum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Balzám 13.3.2016 20:56

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Táhni mezi své, estébácký práskačský ksindle a radši se tady vůbec neprojevuj, špíno jedna.

K. Janyška 13.3.2016 21:00

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Zalezte zpět do kanálu, anonymní předposraná zbabělá kryso... Dzp.

P. Han 13.3.2016 20:59

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Za tohle byste už měl asi dostat ban taky, kdyby měl někdo žaludek se s vámi špinit.

K. Janyška 13.3.2016 21:01

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Ano ? Vy nevíte, že být tu pod cizím příjmením je zakázáno a že ten, kdo tak činí je na úrovni krysy z kanálu ? Dzp.

P. Han 13.3.2016 21:10

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Trhněte si. O většině zde přítomných netuším,jestli se jmenují tak nebo onak, a taky je mi to jedno. Mou identitu zná JAG a to mi stačí. Když mě prásknete policii, budou vědět, za kým jít. A že vy (nebo třeba Drobková) neznáte můj kompletní kádrový profil, je mi úplně fuk.

K. Janyška 13.3.2016 21:13

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Ano ? Vy nevíte, že být tu pod cizím příjmením je zakázáno a že ten, kdo tak činí je na úrovni krysy z kanálu ? Dzp.

H. Balzám 13.3.2016 21:05

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Tak, to jste vystihl asi nejlíp. S lejnem janyškovského typu je nejlépe se vůbec nedostat do kontaktu, protože člověk chtě nechtě klesne na jeho úroveň.

K. Janyška 13.3.2016 21:08

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Vy nevíte, že být tu pod cizím příjmením je zakázáno a že ten, kdo tak činí je na úrovni krysy z kanálu ? Dzp.

P. Vandas 13.3.2016 20:53

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Ano, je to tak. Janyška je sprostý bolševický práskač. O tom nelze pochybovat. :-):-):-)

K. Janyška 13.3.2016 20:56

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Samozřejmě není, tím jste vy. Už jsem zde několikrát napsal proč... Dzp.

H. Balzám 13.3.2016 21:03

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Mezi náma, on o tom ani nikdo nepochyboval! Přece jenom je to péesvébák a zneuznanej komoušskej patolízal...

K. Janyška 13.3.2016 21:08

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Vy nevíte, že být tu pod cizím příjmením je zakázáno a že ten, kdo tak činí je na úrovni krysy z kanálu ? Dzp.

P. Han 13.3.2016 20:54

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Pokud je Hofman vybanovaný, tak je to špatně. Přestože svým pozdravem na úrovni někdejšího "lorda Haw-Haw", nebo v našem regionu chováním a la Emanuel Moravec, mě vytáčel neskutečně. Ale přestože tenhle jeho "pozdrav" byl silně za hranicí slušného chování, práskačství je za tou hranicí ještě o hodně dál.

P. Lepew 13.3.2016 20:57

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Souhlas. Přesně tohle jsem tady psal.

Nesnáším ho (až fyzicky), ale byn za ten dementní pozdrav je přes čáru.

K. Janyška 13.3.2016 21:07

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Napište adminovi, anonyme, řeknete mu, že jste tu anonymně a žádáte vysvětlební, kde je Hofman. Já to sice nevím, protože jsem s adminem naposledy komunikoval tehdy, když mi napsal, že mně kdosi z vás prásknul pro úplně jiné názory, než máte vy, ale vy se s ním už nějak dolmnuvíte. Miluje anonymy... Dzp.

P. Lepew 13.3.2016 21:12

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Jo to bude asi ten důvod proč to neudělám.

Já Vás neprásknul a myslím že ani vy si nemyslíte že bych něco takového udělal - tak mne prosím nezařazujte do takovýchto skupin ("kdosi z vás")..

Díky.

K. Janyška 13.3.2016 21:14

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Napište adminovi, anonyme, řeknete mu, že jste tu anonymně a žádáte vysvětlební, kde je Hofman. Já to sice nevím, protože jsem s adminem naposledy komunikoval tehdy, když mi napsal, že mně kdosi z vás prásknul pro úplně jiné názory, než máte vy, ale vy se s ním už nějak dolmnuvíte. Miluje anonymy... Dzp.

K. Janyška 13.3.2016 20:59

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

O čem to mluvíte, práskači ? Dzp.

P. Han 13.3.2016 21:06

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

O vás,ksindle. Ten svůj práskačský příspěvek, adresovaný panu Wagnerovi, jste sem nalepil tolikrát, že si nemohl nevšimnout. A pokud vím,původně jste psal, že jste mu to i odeslal. Vykrucovat jste se začal až později. Práskač je pro mě svině a sviní zůstane.

K. Janyška 13.3.2016 21:11

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

O čem to mluvíte, práskači, operující zde zaručeně pod svým vlastním příjmením ? Vy nevíte, že otevřené texty nejsou práskačstvím, ale otevřeným bojem ? Tento s nacisty a jejich příznivci, kterými jste... Dzp.

P. Han 13.3.2016 21:22

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Jděte už doprdele. Nejsem nacista ani jejich příznivec, nevážený Pavko Korčagine.

H. Balzám 13.3.2016 21:00

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Ne že bych litoval padlých nepřátel, jak Hofman, tak obě zmiňované dámy se dopouštěly diskusních faulů, že zůstával rozum stát, ale, sakra, já si je chtěl zaříznout sám!!! :-) Ačkoliv Hofman měl poměrně nechutné připomínky vůči Čechům i vůči například Židům, ten jeho pozdrav mi rozhodně nepřipadal jako něco, co by bylo ve spojení s protektorátem. Spíše je to opravdu tak, že práskače Janyšku vytáčelo to, že tu od H. mnohokrát zaznělo, jak Janyškův otec ukradl pilu po odsunutých Němcích.

K. Janyška 13.3.2016 21:23

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

To však můžete napsat jen vy, anonymní krysy nebo nacisté. Ta pila nikdy mému otci nepatřila, byla státní, a jako spolumajitel majitel své pily ve vnitrození, byl požádán v roce 1945 osvobozenou ČSR, aby šel správcovat jako odborník pilu, který byla po nacistické rodině opuštěna už delší dobu, neboť oni utekli dávno před odsuhnem. A k lásce k nacistům mně vy, krysí anonym, mimochodem hloupý jako tágo, nemůžete přinutit... Dzp.

K. Janyška 13.3.2016 20:48

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Martinovská, vy, vy, vy babo jedna práskací profesionální, vy jedna - Douchová, pamatujte si, Janyška nikdy nikoho v životě nepráskl a udělal by to, jen kdyby šlo o život. Text, který jsem napsal jsem umístil jen zde veřejně a udělám to znovu kdykoliv kdokoliv překročí všechny meze. Nedovolím vám, náckům a jejich příznivcům, se smát obětem vašeho řádění do očí... Dzp.

P. Lepew 13.3.2016 20:51

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Nashledanou, budete chybět.

K. Janyška 13.3.2016 20:54

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Mně ne. Muslimy, nácky a jejich příznivce u nás nechci... Dzp.

P. Lepew 13.3.2016 20:54

Re: Vysvětlení a pokus o rozloučení

Asi se nemáte moc rád.

P. Vandas 13.3.2016 20:33

Mne spíše zarazilo, že ztráty CDU se přelily do Grüne

a SPD, takže k levici. To vidím, jako ještě větší nebezpečí, než Merkel s půlkou CDU. :-):-):-)

J. Vobr 13.3.2016 20:35

LEPEW VÁM TO VELMI DOBŘE VYSVĚTLUJE !!!

Nemám o čem diskutovat !!!

M. Berka 13.3.2016 20:29

Asi nám nejde o to, jásat nad nástupem fašismu v Německu

Jde spíš o to, aby klasické strany včas pochopily, kam vede "idealistický" pseudohumanismus a že další fází vývoje takové společnosti je hitlerovský fašismus...

Nebudeme jásat nad tím, až toto nastane...

Sobotkovy veletoče a anální EuroAlpinismus vedou stejným směrem. Bohužel.