18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Poučení z historie

Jak vidno, jsme lidé poučitelní. Zkušenosti s jednou chybou nás vedou k tomu, abychom udělali novou, ještě horší. Populistické rozhodnutí změnit systém prezidentských voleb a přenést ho z parlamentu na lid (tak krásně to zní), aniž by nové roli prezidenta byl uzpůsoben ústavní systém země, přivedlo Miloše Zemana do prezidentského křesla (chtělo by se říct na trůn). A to si lze představit ještě horší eventualitu. Zeman zvítězil pomocí demagogie a lhaní, xenofobie a šovinismu a teď ho máme. Nastává druhý level hry zvané Cesta do pekel. Jmenuje se obecné referendum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 13.3.2016 21:52

Re: Rechtspopulisten, Neonazis und Rechtsextreme

Lstiví jak Afghánci. Kapucky a kulichy zakrývají holé hlavy.

J. Fialová 13.3.2016 21:56

Re: Rechtspopulisten, Neonazis und Rechtsextreme

Jestli nejsou ještě lstivější a rafinovanější: všichni ti bez čepic mají na holých hlavách paruky!

K. Němec 13.3.2016 21:57

Re: Rechtspopulisten, Neonazis und Rechtsextreme

Maskují se za normální lidi. To je hrozný. :-)

J. Vobr 13.3.2016 22:30

Re: Rechtspopulisten, Neonazis und Rechtsextreme

:-)))

:-)))

:-)))

K. Janyška 13.3.2016 21:34

Výzva adminovi a majiteli webu.

Pánové, máte tu tolik anonymů, což je proti pravidlům diskuze na vašem portále, že zcela rozvrátili smysluplnou diskuzi skutečných lidí pod svými skutečnými příjmeními... Dzp.

P. Lepew 13.3.2016 21:38

Re: Výzva adminovi a majiteli webu.

No tak chutě do toho. Napastujte to ještě tak dvacetkrát jako posledně.

Kolik tady může být nicků? 10? 15?

Falešných jmen? Klidně i výrazně víc.

Nakonec můžete mít fórum sám pro sebe - je samozřejmě otázkou zda to je zájem jeho majitele. Zas tak zábavný ani zajímavý nejste..

H. Balzám 13.3.2016 21:42

Re: Výzva adminovi a majiteli webu.

Nekažte mi to :-) To individuum má IQ tak 30, vaše argumenty jsou pro něj zcela nepochopitelné a jediné, čeho dosáhnete, je další vyhřeznutí jeho nabubřelého ega a hypertrofovaný pocit jeho vlastní důležitosti. Nic jiného ho k tomu totiž nežene, je to někdo, kdo za celý život nic kloudného nedokázal, tak si vyfabulovat falešnou identitu svatého Kajana a tu teď tady evangelizuje.

K. Janyška 13.3.2016 21:43

Re: Výzva adminovi a majiteli webu.

Nevěřte tomu, anonymní kryso z kanálu... Dzp.

K. Janyška 13.3.2016 21:42

Re: Výzva adminovi a majiteli webu.

Ano, napastuji. Veřejně samozřejmě, ne jako vy, krysy anonymní. Pořádek je pořádek, také jsem tu musel kdysi změmit nick Kajan na Karel Janyška. A nevadilo mi to, nemám co skrývat... Dzp.

H. Balzám 13.3.2016 21:17

Výzva k účastnickému banu

Dámy a pánové, co kdybychom se společně shodli, že něco takového, jako Janyška, sem prostě nepatří a neměli bychom s ním ztrácet čas? Nebylo by to od věci, totálně ho ignorovat, neodpovídat na jeho výblitky choré mysli ani ho nevyvolávat jménem. Asi by úplně neodtáhl mezi své, někam do spolku práskačů a péesvébáků, ale dost by mu to zničilo sebevědomí. Děkuji všem, kteří mne v tomto boji proti lidské špíně podpoří :-)

J. Kombercová 13.3.2016 21:25

Re: Výzva k účastnickému banu

Nevím, jestli je pan Hofman vybanován nebo se jen stáhnul, nějak se mi pořád nechce věřit, že by pan Wagner skočil na ten páně Janyškův "otevřený dopis"... to, co navrhujete, je jednoduché řešení, ale vsadím boty, že ne všichni vydrží nereagovat, zvlášť když některé "to baví".

Já teda problém nemám, nereagovat. :)

K. Janyška 13.3.2016 21:30

Re: Výzva k účastnickému banu

Máte v hlavě jakýsi stařecký guláš, nebo co. Je to otevřený dopis panu Neffovi, coby majiteli NP. Cítím se vůči němu povinován pomocí s tím, aby se z NP nestal nacistický plátek, respektive diskuze pod články prostorem pro nacistickou propagadu... Dzp.

M. Franková 13.3.2016 21:37

Re: Výzva k účastnickému banu

Karle, jsi skutečně nukleární hovado. Kdyby sis to s jistým - kýmkoli, vyřídil zoči voči, jako chlap s chlapem,to beru.

Ale otevřený - či zavřený - je to pořád udavačský dopis. Sestoupil jsi do hlubin, kam za tebou slušný jedinec nemůže. Je mi líto, že ti tento fakt uniká. V tom ti totiž žádný "Hájek" a jeho SŘLI nepomůže, naopak, je ti to howno platné, i kdyby jsi nakrásně pravdu měl. Pro mě jsi a zůstaneš bonzákem.

Howk, s tebou jsem domluvila.

K. Janyška 13.3.2016 21:39

Re: Výzva k účastnickému banu

A ty jsi nukleární kráva nebo bejk, nebo co. Nacisti tu nebudou a hotovo ! Já nebo oni a vy, jejich sympatizanti... Dzp.

P. Lepew 13.3.2016 21:42

Re: Výzva k účastnickému banu

Vám už skutečně přeskočilo. Nebo Vám přeskočilo už dávno a my jsme to nevnímali, protože píšete jako blázen pořád. Každopádně už je to vážně na nějaké lékařské vyšetření, o ty fóra nejde, ale mohl byste být nebezpečný lidem ve Vašem okolí v reálu..

K. Janyška 13.3.2016 21:50

Re: Výzva k účastnickému banu

Nemáte nejmenší puvoár tohle říkat, anonyme. Zaprve proto, že evidentně intelektuálně a vzdělanostně nestačíte na mé příspěvky a za druhé prostě proto, že sprostota anonymů na mě neplatí. Jsou sprostí už tou anonymitou... Dzp.

P. Vandas 13.3.2016 21:31

Re: Výzva k účastnickému banu

Pouze spekuluji, ale obvinění z propagace nacizmu nemůže ani pan Wagner nebrat vážně, ač ví co to je za hovado. Zejména, když to bylo od Kajana doplněno výhrůžkou, že pokud to nezabere u pana Neffa tak práskne i jeho a požene to i přes státní orgány. Hrozí za to pokuty a možná i porušení smlouvy NP s Lidovkami. Tož tak. :-):-):-) A mne už to bavit přestalo.

J. Kombercová 13.3.2016 21:33

Re: Výzva k účastnickému banu

Pak mohl vidět reakce pod tím, nikdo ten dopis nepodpořil, naopak... jenže,jak píšete, musí si chránit svoji kůži.

H. Balzám 13.3.2016 21:50

Re: Výzva k účastnickému banu

Jenom vám doplním informaci, ti pyrotechnici jsou krysy obrovské, mají až kilo a půl a na ty miny je velmi úspěšně používají třeba v Tanzánii :-) Jinak krysa obecná (Rattus Rattus) je opravdu vzácné zvíře, suchomilné a velmi čistotné, které u nás žije ve velmi omezených populacích u Labe, kam se dostaly pravděpodobně z Hamburku :-) To, čemu se obecně říká krysa, nebo taky německá krysa (němkyně) je potkan obecný neboli Rattus norvegicus, jedno z mála ze zvířat, možná jediné, které by prý vyhynulo po zmizení člověka.

J. Kombercová 13.3.2016 22:01

Re: Výzva k účastnickému banu

Jako typická ženská tyhle zvířátka nemusím, kdybych uměla ječet, při setkání s nimi bych ječela.

Na podzim se k nám několik na půdu stáhlo, ale byli jsme na ně zlí a předkládali jsme jim otrávené granule tak dlouho, až už nebyla. Nebyli jsme sami, manžel sháněl informace... zvláštní rok na potkany.

Jinak ta informace od Vás je zajímavá, máte pravdu, co jsem viděla ty krysy pyrotechničky, byly pěkné, velké, krysovodiči je měli na obojku s vodítkem.

K. Janyška 13.3.2016 21:35

Re: Výzva k účastnickému banu

Lžete už i veřejně, zřejmě vám přeskočilo, rudočerný klacíku na sebe sama... Dzp.

H. Balzám 13.3.2016 21:35

Re: Výzva k účastnickému banu

Já tam ten osten cítím :-) Ano, přiznám se, že tak jednou za čtvrt roku jsem se i já zúčastnil "honu na troubu", než jsem zjistil, že mě nebaví strefovat se do člověka, který při vší té zlobě nemá ani potuchy, jak se tomu inteligentně, popřípadě s humorem, bránit. Proto jsem toho nechal. Jak tu teď jsem minimálně, nikají mi nuance a netuším, jak to s tím Hofmanem a jeho partou bylo a kdo v tom má jakou úlohu. Nicméně, i když odhlédnu od tohoto konkrétního incidentu, opravdu si myslím, že mezi lidmi, kteří mají nějakou úroveň a neradi by padli někam mezi "Novinkáře", by nemělo být podporováno chování typu Janyška, stejně jako teba chování typu Jílek. A ta pravidla si tu můžeme nastavit my, nebo si je můžeme nechat vnutit. Takže děkuji za podporu :-)

P. Vandas 13.3.2016 21:26

Re: Výzva k účastnickému banu

Léta se jej snažím zamáznout jako komunistickou štěnici, ale nejde to, po něm vše steče a já sestupuji na jeho úroveň. Asi bych měl o té velmi rozumné ignoranci nejen uvažovat, nejen se o ni pokoušet, ale skutečně ji dodržovat. Jsem si však jist, že i kdyby, stejně jej to neodradí, neb mu dělá dobře roztahovat se jako hovado v cizích fotelích . :-):-):-) Zkusím, co dokáži.

K. Janyška 13.3.2016 21:33

Re: Výzva k účastnickému banu

Vy jste rudočerná komunistická štěnice. Proč, jsem zde již mnohokráte napsal. A paktovat s anonymy, kteří tu být nemají, neboť pravidla diskuze to zakazují a s nácky byste neměl. Jenže vám to ze zvyku nedá, viďte ? Dzp.

H. Balzám 13.3.2016 21:39

Re: Výzva k účastnickému banu

Opravdu, je to totální dno a odpad. Já doufám, že to společně vydržíme :-)

K. Janyška 13.3.2016 21:27

Re: Výzva k účastnickému banu

Výzva adminovi a majiteli webu.

Pánové, máte tu tolik anonymů, což je proti pravidlům diskuze na vašem portále, že zcela rozvrátili smysluplnou diskuzi skutečných lidí pod svými skutečnými příjmeními... Dzp.

P. Lepew 13.3.2016 21:29

Ježiši Vy jste vážně hodně vtipný :)

:-)))))))))

Janyška - jediný skutečný člověk.

:-)))))))))

P. Vandas 13.3.2016 21:37

Re: Ježiši Vy jste vážně hodně vtipný :)

Budete holt muset přebrat vesla na této loďce přes Černé moře, po mně. :-):-):-)

P. Lepew 13.3.2016 21:40

Re: Ježiši Vy jste vážně hodně vtipný :)

Na to nemám. Koukněte - píše že jste také "skutečný člověk". Věří vám. A má Vás svým způsobem rád...

:-))

K. Janyška 13.3.2016 21:37

Re: Ježiši Vy jste vážně hodně vtipný :)

Ne, prokazatelně i Vandas. I když nazvat ho člověkem se mi příčí... Dzp.