17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Poučení nepoučitelným

Pošlete zbraně a munici, jinak s tím praštíme, vzkázali takzvaní umírnění rebelové své takzvané vládě v exilu. Proti nim se valí jedna z nejkrutějších ozbrojených formací nové éry. Soldateska Islámského státu svými zločiny trhá všechny rekordy ustavené esesáckými jednotkami za druhé světové války.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 4.7.2014 17:17

Re: Vůbec není zvláštní

Vaše starosti a Donaldovy peníze bych chtěla mít. Jen mlžíte a odkládníte, jako vždy.

J. Jílek 4.7.2014 17:23

Re: Vůbec není zvláštní

no když někdo umí připravit investory o miliony dolarů při stavbě baráku, jak chce vyučovat na úrovni země, :-)

V. Novak 4.7.2014 16:37

Re: Vůbec není zvláštní

Válku s Ruskem nebo Čínou nemůžou vyhrát a jiná jim nepomůže, takže klid. Těm, kdo mají skutečně prst na tom pomyslném tlačítku, jde o zisky a jak si je užít - a asi by se nechtěli vypařit nebo trávit zbytek života v bunkru.

Malér by byl, kdyby měl Trump pravdu - ale on je takový Hlasatel Jediného Přípustného Názoru na Obamu, takže i v tom klídek.

Ovšem pokud to USA neustojí, tak malér bude - a veliký. Nejdřív u nich, ale dotkne se celého světa.

M. Varadinková 4.7.2014 17:22

Re: Vůbec není zvláštní

Já se ale nemohu zbavit dojmu, že celý západní svět je v rukou nepoučitelných hlupáků a vůči nim servilních užitečných idiotů.

J. Jílek 4.7.2014 17:45

uhranutá servilní užitečná idiotka

tuto uhrančivou "myšlenku" zmiňujete už podruhé.... :-)

E. Heusinger 4.7.2014 16:02

Pro hloupější

Otázka končí otazníkem. Počítat otazníky snad umíte.

J. Jílek 4.7.2014 16:34

Re: Pro hloupější

včera jste viděl i ty nenapsané.... :-)

E. Heusinger 4.7.2014 16:36

Re: Pro hloupější

Vy jste včera asi viděl bílé myšky.

J. Jílek 4.7.2014 17:37

Re: Pro hloupější

Autor: J. Jílek Datum: 3.7.2014 23:14

já se neptám, retarde

J. Tolman 4.7.2014 15:55

Aktuální stav

Šéf ukrajinské Rady národní bezpečnosti a obrany Andrij Parubij řekl, že od konce příměří, které po deseti dnech vypršelo v pondělí, zaznamenaly vládní síly značné úspěchy.

Mimo jiné ovládly 17 vesnic a od povstalců vyčistily přes dvě desítky měst, takže nyní kontrolují dvě třetiny východních oblastí. Z 36 rajónů (okresů) Doněcké a Luhanské oblasti jich prý vojsko ovládlo třiadvacet. Každá z obou oblastí se dělí na 18 rajónů.

E. Heusinger 4.7.2014 16:00

Už jsem to ráno slyšel

ve zprávách. Armáda 2 oběti, separatisté desítky, říkal Parubij.

V. Novak 4.7.2014 16:21

Re: Už jsem to ráno slyšel

Krvelačná varská milka si zase pustí blahem do gatěk. Hlavně jí to nevyvracet!

E. Sevrát 4.7.2014 16:31

Re: Už jsem to ráno slyšel

To je jak z filmu Sedm statečných.

V. Novak 4.7.2014 16:39

Re: Už jsem to ráno slyšel

Rambo 18.

K. Krbálek 4.7.2014 15:51

dvojí metr NP?

a neměl by Aston podporovat irácké "separatisty", když tak chápe ty proruské na Ukrajině? A není pak snaha irácké vlády s nimi bojovat stejně zločinná, jako je prý snaha té ukrajinské?

T. Czernin 4.7.2014 15:43

Nejsem si zcela jist, ale šach...

je název hry a v této hře je pak takto označováno ohrožení krále. Titul posledního íránského monarchy, kterým byl Rezá Pahlaví, byl "šáh", což znamená v perštině "panovník"...

E. Heusinger 4.7.2014 15:46

Re: Nejsem si zcela jist, ale šach...

Jste si jist.

V. Novak 4.7.2014 16:20

Re: Nejsem si zcela jist, ale šach...

No, vzhledem k tomu, že přepis perské výslovnosti do arabskho písma je hanebný (a jiný ani být nemůže) - a my pracujeme s přepisem do latinky hanebného arabského zápisu perské výslovnosti, je to tak trochu hnidopišské.

Jinak Rezatý Pohlaví si nechal říkat "šáh-in-šáh", tedy král králů... Ještě si vzpomínám, jak to kroutili v Rudém právu, když dostával Bílýho lva...

"Přijel král, pravil král, kýchnul král / republikáni se podělají. / Kdo za vás, Honza prál / republiku utírati mají?". To byla reakce na návštěvu nějakého balkánského potentáta za první republiky, Ale sedí to...

M. Ilsner 4.7.2014 15:28

Ten Dimitrov ale zlobí !!

No nedali byste mu výchovný záhlavec? :-))

M. Franková 4.7.2014 15:45

Re: Ten Dimitrov ale zlobí !!

Ale copa, že by se nechtěl dát moc levně?? Já byla trhat maliny, tak jsem jaksi nesledovala kurt.-))

M. Ilsner 4.7.2014 16:51

Re: Ten Dimitrov ale zlobí !!

No nechce, dareba jeden. Takhle odporovat nasazené jedničce, copa se to sluší? :-))

F. Šimek 4.7.2014 14:54

bécé tEtO-

ten černoch to zase vyhraje! Není mi jasný, co mě a tobě to přinese?  nAJDI  Si koNečně chLapa a koukej,  aby  tEn "maník" tejden nenatáh  TtrEnky...dáš to????

J. Tolman 4.7.2014 15:00

Re: bécé tEtO-

Ten černoch už nebude kandidovat.

F. Šimek 4.7.2014 15:07

Re: bécé tEtO-

jo-tak jinej černoch....:.-(

J. Tolman 4.7.2014 15:11

Re: bécé tEtO-

To je možné, ale nepravděpodobné.

E. Sevrát 4.7.2014 15:22

Re: bécé tEtO-

I jeden z neoficiálních kandidátů Republikánů je Afroameričan,také mají i Hispánce.Ono při nynější skladbě obyvatelstva to má svou logiku.

O. Uživatel 4.7.2014 15:53

Uživatel požádal o vymazání
E. Sevrát 4.7.2014 16:33

Re: bécé tEtO-

No hlavně,aby to zase nebyl ten špinavý mormon co nepoužívá spodní prádlo,neb mu to víra zakazuje.

V. Hajková 4.7.2014 14:40

Už aby byly v USA - VOLBY

11.02

 

Ruský prezident Vladimir Putin u příležitosti dnešních oslav amerického Dne nezávislosti vyzval ke zlepšení vztahů mezi Moskvou a Washingtonem.

V gratulaci zaslané Baracku Obamovi šéf Kremlu mimo jiné uvedl, že obě

země mají odpovědnost za mezinárodní bezpečnost a stabilitu.   Majitel  - Nobelovy  ceny  míru-   na  místo  aby  jej  poslal  do  zádele-  mu  zcela  jistě  za  toto  pokrytectví  ještě  poděkuje :-)

J. Tolman 4.7.2014 14:58

Re: Už aby byly v USA - VOLBY

Samozřejmě, že mu poděkuje. To se očekává od každého civilizovaného člověka. A určitě vysloví přání zlepšit vztahy s Moskvou. To bychom si ostatně přáli asi všichni. Jestli k tomu skutečně dojde, nezávislí na Obamovi.

Obamu nijak nehájím a dal bych dnes přednost republikánskému prezidentovi. Ale zase nevidím nic, co by Obama udělal vyloženě špatně. A on udělal určitě i hodně věcí, které nejsou tak vidět.