17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Postavili se na zadní

Pozoruhodná je zavilost, s jakou se čeští poslanci v europarlamentu postavili proti nesmyslu, proti omezení prodeje určitého typu zbraní s úmyslem omezit terorismus. Pitomost té věci je očividná, vyhovuje jen převládající ideologii, která směřuje k dobru přes zákazy všeho, co pokládá za zlé. Parlament schválil ten nesmysl jen poto, aby vyvolal dojem nějaké pozitivní aktivity.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kain 15.3.2017 12:03

Re: Dobrý den ze zatažené Svobodné Republiky Králický Sněžník

No jo,ale kteří lidé.

A. Trick 15.3.2017 11:34

Kandidát Horáček

"Uchazeč o post prezidenta Michal Horáček pokračuje v předvolební kampani. Na úterní debatu o zahraniční politice si do Prahy pozval své poradce: bývalou herečku Magdu Vášáryovou, rusistu Michaela Romancova nebo bývalého europoslance Libora Roučka. Mluvilo se o rozpínavosti Ruska či budoucnosti Evropské unie."

V. Kain 15.3.2017 12:05

Re: Kandidát Horáček

Horáček se obklopil individui typu Vašáryová a ti ho ho utvrzují jaký je to pašák a má šanci porazit Zemana.Chudák vůbec netuší,že to budou naprostá kontumačka.

M. Prokop 15.3.2017 13:15

Re: Kandidát Horáček

Fakt je, že pokud bych o něm trochu zauvažoval, tak Vašáryová a Rouček mne odradí více než spolehlivě.

Ovšem, kdyby byl se Zemanem v druhém kole, tak to tedy nevím.

A. Trick 15.3.2017 11:14

Výročí

15. března 1939 Emil Hácha předal osud českého národa do rukou Třetí Říše a vůdce Adolfa Hitlera. Od tohoto okamžiku byl "tento prostor" chráněn před východními židobolševickými hordami. Trvalo to šest let a po zhroucení Třetí Říše došlo k dlouhé okupaci již zmíněnými židobolševickými hordami. Naštěstí je to minulost a česká armáda po boku eurowehrmachtu se v Pobaltí připravuje na "konečné řešení ruské otázky".

O. Uživatel 15.3.2017 11:29

Uživatel požádal o vymazání
A. Trick 15.3.2017 11:30

Re: Výročí

Napsal jsem to tak, jak to "žádá doba". A vy neopouštějte vrátnici. Ani fyzicky, ani duševně.

O. Uživatel 15.3.2017 11:54

Uživatel požádal o vymazání
P. Han 15.3.2017 12:51

Re: Výročí

Ano, vymknuta z kloubů doba šílí. A "žádá si" - kromě dalších kravin - i podporu alternativní inteligence. Takže na své bláboly byste měl dostat grant.

A. Trick 15.3.2017 13:19

Re: Výročí

Druhá vesnice na "Kadaňsku", alternativče?

J. Jurax 15.3.2017 14:57

Re: Výročí

Doba si to arciť žádá psát uhlazeněji - rozhodně bez nevhodných reminiscencí typu wehrmacht a endlösung - čo bolo, to bolo, že - a taky ochrana před východními židobolševickými hordami se dnes překládá jako ochrana před imperiální ruskou rozpínavostí. Ale tón udržujete dobrý, přesněji momentálně správný.

M. Prokop 15.3.2017 12:03

Re: Výročí

Je to v něm jak v koze, osožákovi.

F. Doušek 15.3.2017 13:35

Re: Výročí

Hlavně, že jsme opět chráněni před "východními židobolševickými hordami".

J. Jurax 15.3.2017 15:00

Re: Výročí

No jo, zato před německými nadčlověky (orig. übermenschen, líp to zní) nás nikdo nechrání ... :-)

F. Doušek 15.3.2017 15:14

Re: Výročí

Ochranu v tomto směru a v dnešní době nepovažuji za nutnou.

J. Jurax 15.3.2017 15:21

Re: Výročí

To si můj tata v roce 1932 myslel taky. Za šest let nato ležel za kulometem v linii řopíků kdesi u Slavonic.

Nevěřte nikomu (zrovna dnes je výročí důvěru ve spojence a smlouvy s nimi moc nepodporující) - velmoci mají zájmy (a Německo je regionální velmoc) a těm podřizují své konání. My velmoc nejsme, byť zájmy máme jistě též ...

F. Doušek 15.3.2017 15:36

Re: Výročí

Dnes je úplně jiný svět. Češi si kupují domy v německé Žitavě, která bývala součástí českého království, zatímco Němci se k nám nehrnou.

J. Vobr 15.3.2017 11:00

S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Autor: P. Vandas Datum: 15.3.2017 9:51

Je to s podivem, že my Češi máme v oblibě své prohry. Škoda, že se nám za I.Republiky nepodařilo postavit ten monumentální památník Bitvy na Bílé Hoře. :-):-):-)

_______________________________________________________

ANO, TEN NÁM CITELNĚ CHYBÍ !!!

P. Vandas 15.3.2017 11:31

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Mohli bychom tam chodit pořádat tryzny, jako Holland, či Merkelová. To by se to onačejš kvílilo v důstojném a pietním prostředí. :-):-):-)

P. Vandas 15.3.2017 11:36

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Mám neotřelou a revoluční myšlenku, konečně zbourat Památník na Vítkově. To hnusné Mausoleum zabírá úžasné stavební místo pro novou dominantu Prahy. Nechápu, komu to monstrum slouží. Vždyť je to státní chrám neexistujícího státu postavený neexistujícím národem pro neexistující státní církev vyznavačů neexistující víry. Státní kněžstvo tam vykonává zádušní mše pro neexistující věřící. :-):-):-)

R. Sorge 15.3.2017 11:42

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

13. 2. 2017 - Armádní muzeum na pražském Vítkově čeká stamilionová rekonstrukce ...

P. Vandas 15.3.2017 11:50

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Toho Žižku bych tam nechal. Je to pěkná socha. :-):-):-)

R. Sorge 15.3.2017 11:53

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Už jsem tam dlouho nebyl, co by se mělo zbourat ? To by se asi muselo muzeum stěhovat. Škoda, že jste si nevzpomněl před týdnem, teď už to bude obtížnější.

P. Vandas 15.3.2017 11:55

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Já už to tu meldoval před léty a opakovaně. :-):-):-)

R. Sorge 15.3.2017 11:58

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Mně se to taky moc nelíbí, škoda, že tam nemůže být Národní Knihovna nebo Muchovo Muzeum.

P. Vandas 15.3.2017 12:03

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Máme synchronní nápad. Něco na něm bude. :-):-):-)

R. Sorge 15.3.2017 12:13

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Tak mne by to samotného nenapdlo, nedovedu si představit, že by se někdo zodpovědný odhodlal to zbourat.

P. Vandas 15.3.2017 12:19

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Já na to, čas od času, pomýšlím. :-):-):-)

R. Sorge 15.3.2017 12:25

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

A kdy budete primátorem, abyste na to vlítnul ? A co takoví památkáři, ti by to asi nepřežili ?

P. Vandas 15.3.2017 12:29

Re: S VANDASOVÝM ZJIŠTĚNÍM SOUHLASÍM !!!

Představuji si ten šílený objekt s Národní Knihovnou i Muchovým muzeem a asi jej navrhnu, jako provokaci. Budou se potom dít věci. :-):-):-)