18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Po Burianovi vyhodil Balvín Drtinovou

Danielu Drtinovou vyhodili z moderování Událostí ve veřejnoprávní televizi, protože konala dobře svoji práci. Důvod je oficiálně tajen, ovšem s pravděpodobností hraničící s jistotou ji vyhodili, aby vyhověli ministrovi kultury Balvínovi. Ten se na Drtinovou rozzlobil, protože na něho naléhala, aby vysvětlil, proč bylo nutno rozvrátit Národní divadlo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Veselý 11.8.2013 21:27

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

Není čím...

O. Prochazka 11.8.2013 21:29

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

No se 422 neurony, kterí jste si navíc koupil z důchodu, to máte blbý, to je fakt.

J. Veselý 11.8.2013 21:33

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

:-) no jak to cítíte je je jen na vás.

O. Prochazka 11.8.2013 21:40

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

ne ne není:-)

J. Veselý 11.8.2013 21:47

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

Je je

J. Ryba 11.8.2013 21:14

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

hlásím, že slečna Piha s tím pipichuje úúúuž......kolikátý den? :-)

J. Kombercová 11.8.2013 21:20

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

Pipichla jsem jednou, když tu slečna nebyla, takže poprvéjsem jen naznačila... počkala jsem si, až bude přítomná, protože v nepřítomnosti někoho řešit, to nedělám. Vy pipichovači. :))

P. Vandas 11.8.2013 21:20

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

To jsou věci. Tak ona dokonce pipichuje? :-):-):-)

J. Kombercová 11.8.2013 21:24

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

...jsem to dopracovala.

J. Veselý 11.8.2013 21:28

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

;-)

J. Ryba 11.8.2013 21:31

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

jojo, dokonce pod pohrůžkou odebrání cestovní pihy i diet :-)

J. Kombercová 11.8.2013 21:34

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

Jsem neúplatná.

To ale na vyloučení z klubu snad není... co? Nebo jo?

:)

J. Ryba 11.8.2013 21:42

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

ne, jenom pozastavení firemních bonusů :-)

J. Kombercová 11.8.2013 21:46

Re: Jen juknu a tady husto, ale takové vedro dnes nebylo .....

Co nadělám... nic.

P. Vandas 11.8.2013 20:58

Přeji hezký večer a jak tak čtu, co se tu dělo, tak obvzláště přeji paní Kombercové.

 Postavím se k tomu čelem. Práskat se nemá a to, ani když je Handzel hovado. :-):-):-)

J. Kombercová 11.8.2013 21:00

Re: Přeji hezký večer a jak tak čtu, co se tu dělo, tak obvzláště přeji paní Kombercové.

Ano. Ale zdá se, že tento názor je velmi pomýlený. :)

V. Nosek 11.8.2013 21:01

Re: Přeji hezký večer a jak tak čtu, co se tu dělo, tak obvzláště přeji paní Kombercové.

Není. Je to i můj názor.

P. Vandas 11.8.2013 21:01

Re: Přeji hezký večer a jak tak čtu, co se tu dělo, tak obvzláště přeji paní Kombercové.

Však jsem připraven to schytat. :-):-)

J. Veselý 11.8.2013 21:11

Re: Přeji hezký večer a jak tak čtu, co se tu dělo, tak obvzláště přeji paní Kombercové.

Není, nejste v tom sama.

H. Lukešová 11.8.2013 23:12

Re: Přeji hezký večer a jak tak čtu, co se tu dělo, tak obvzláště přeji paní Kombercové.

Já jsem tuhle trapnou, nic neříkající diskusi nezačala. Za svým krokem si stojím, Handzel zneužil mou fotku, poprvé jsem ho varovala, že pokud bude svůj čin opakovat, obrátím se na redakci. Handzel ovšem mou fotku zneužil, tak jsem jednala, jak jsem jednala. Většina lidí můj čin chápe. A opakuji znovu, kdo bude zneužívat mé osobní údaje, obrátím se na redakci, protože na to nemá nikdo žádné právo. A jak psal pan Jílek, kdyby někdo zneužil jeho fotku, jednal by podobně a nebo rázněji. Já se za svůj čin nestydím.

B. Rudolf 11.8.2013 20:32

Ani se mi nechce věřit

Opravdu se mi tomu, že by Balvín po prodělaném skandálu, který tak tak ustál, provedl ještě větší nehoráznost, nechce věřit.

Pokud jsou k dispozici o Balvínově roli ve vyhazovu paní Drtinové i nějaké důkazy (nejen, že se to proslýchá), pak je nutné Balvína odvolat. Jinak bude mít z ostudy kabát i Rusnok.

J. Boleslav 11.8.2013 20:38

Re: Ani se mi nechce věřit

Ten už přece oba dávno mají.

V. Fenzel 11.8.2013 20:59

Re: Ani se mi nechce věřit

Balvín někoho v televizi odvolal? Já myslel, že tam řediteluje nějaký Dvořák, hmm, to jsou věci...

B. Rudolf 11.8.2013 21:08

Re: Ani se mi nechce věřit

Pokud fungují pánové Balvín a Dvořák stejně, jako to bývalo za bolševika - a možná i později - (zda to tak je, nevím), pak  by věta: "Balvín odvolal Drtinovou" dávala smysl, i když je pouhým ministrem.

P. Vandas 11.8.2013 21:12

Re: Ani se mi nechce věřit

Husák také nikoho z KSČ nevylučoval. To dělali jiní pilně a rádi. Že. :-):-)

V. Nosek 11.8.2013 20:31

I pan Jílek můj bonz chápe ........

 Tak to mne docela zaujalo a našel jsem si Jílkovo vyjádření, kde píše, že by i on si stěžoval, kdyby někdo zneužil jaho fotku.

Tak bych se jenom Jílka zeptal. Na copak by si asi stěžoval ? Na to, že někdo zneužil fotku Jílka ? Ale vždyť on není přece Jílek, je to pro admina Ryba, že ? Ryba je jméno smyšlené, použité pouze k oklamání admina, tudíž jeho foto jaksi neexistuje, že Rybo ? Takže fotka Jílka tady může kolovat a Ryba musí držet hubu, protože o nějaké zneužití fotky jít nemůže.

Tak na co by si Ryba stěžoval ? Co chápe ?

V. Nosek 11.8.2013 20:34

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

Ryba by měl šoupat nohama, držet hubu a být rád, že se zatím nenašel nějakej bonzák, kterej ten jeho podvod na něj práskne.

P. Hofman 11.8.2013 20:41

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

On je blázen, u něj je to v pořádku.

J. Ryba 11.8.2013 20:48

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

najednou vám Ryba vadí, oportunisto :-)

Hofman: "Pan Jílek je velmi vzdělaný a pracovitý člověk. Kéž by takových dnes bylo v Parlamentu víc...Nebudu vám vaše nadšení z pana Jílka brát. Já si ho vážím a zároveň jsem rád, že je jenom chybující člověk. Jako já....já ho neznám, jen ho sleduji tady na Psu a jsem přesvědčen, že pro každý svůj názor hledá zdůvodnění. Někdy se strefí a jindy ne. Jako každý jiný...Oproti vám v tom, že se vše snaží vyargumentovat. A většinou je to relevantní. "" (12.03.2013)

V. Nosek 11.8.2013 20:50

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

I za pět měsíců se dokáže člověk totálně pominout. Ryby/Jílek je toho názorným příkladem. Prostě a jednoduše jste zbláznil, Rybo.