18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Pátá kolona

V poslanecké sněmovně se v úterý odehrál souboj, který je mnoha lidmi podceňovaný co do významu anebo dokonce odsuzovaný. Šlo o to, zdali se má plénum zabývat Zemanovým extempore stran novičoku. Pokus prosazovaný jmenovitě Miroslavem Kalouskem neprošel přes hlasovací trio ANO, KSČM a SPD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Zelený 23.5.2018 16:21

Re: Já nevím, co furt proti tomu Mlhošovi máte !?

Tomu rozumím, taky jsem nerad když někdo ukáže na mé špatné vlastnosti, zlozvyky a mizerné kamarády.

P. Vandas 23.5.2018 15:37

Re: Já nevím, co furt proti tomu Mlhošovi máte !?

Tak to jste mi to nandal, ale zase to má tu přednost, že přeně víte, že vy ostatní, které jste nejmenoval ve svém výčtu, jste tak nějak na té správné straně a i jinak celkově významně lepší, než my hlupáci , co jsme Zemana volili a stále s tím nemáme problém. :-):-):-)

J. Schořík 23.5.2018 15:44

Re: Já nevím, co furt proti tomu Mlhošovi máte !?

Vás se to netýká pane architekte. Vy jste ho volil protože Drahoš byl trojským koněm páté kolony, která nás chce islamizovat. To nebylo ve výčtu. S touto možností pan Zelený nepočítal (nedivím se mu)..

K. Zelený 23.5.2018 15:44

Re: Já nevím, co furt proti tomu Mlhošovi máte !?

Bingo !

J. Venc 23.5.2018 15:55

Re: Já nevím, co furt proti tomu Mlhošovi máte !?

Nejste dost prozíravý, no.

A patrně ani životem otřískaný traktorista.

:-)

J. Anděl 23.5.2018 15:18

gdpr

Je úsměvné v mailu pozorovat, z jakých všemožných konců světa mi chodí ujištění, že s mými osobními údaji nakládají bezpečně a na ničem jim nezáleží víc, než na mém soukromí. Kdybych nevěděl, jaký jsem sklerotik, tvrdil bych, že jsem o mnohých z těch společností doposud neměl ani ponětí.

Bylo by ovšem nemoudré podlehnout iluzi, že od teď budou všechna moje data v bezpečí. Přeci jen, ta konžská princezna, co potřebovala 3 tisíce ojro, aby mi mohla následně poslat milión, se mi ještě neozvala.

F. Doušek 23.5.2018 15:24

Re: gdpr

A poslal jste?

J. Anděl 23.5.2018 15:28

Re: gdpr

Neposlal. Myslíte, že si mě proto smazala z kontaktů a není tedy důvod, aby mi psala v souvislosti s gdpr?

To by tak mohlo být, ano :-).

M. Prokop 23.5.2018 15:36

Re: gdpr

Máte-li zájem, mohu přeposílat. :-P

Některým pro začátek stačí Vaše adresa.

J. Anděl 23.5.2018 15:38

Re: gdpr

Neblázněte :-).

M. Prokop 23.5.2018 15:42

Re: gdpr

:-P

F. Doušek 23.5.2018 15:17

By mně zajímalo, zda českolipská starostka

Žatecká nominovaná za ČSSD, původním povoláním novinářka, tedy idiot dle Zemana, bude hlasovat pro podporu účasti ČSSD ve vládě, kterou prosazuje Zeman.

K. Zelený 23.5.2018 15:24

Re: By mně zajímalo, zda českolipská starostka

Pokud je skutečně idiot tak proč ne ?

D. Nowodny 23.5.2018 15:16

Habsburgovci

nás "dobře" vychovali: Genocida Mozgů pokračuje !

I. Kellner 23.5.2018 15:08

Prezident Zeman na Žofíně opět prokázal

proč je nejdůvěryhodnějším politikem v ČR - projev byl opravdu dobrý.

Bohužel, zdravotní stav prezidenta dobrý není a těžko si představit, že svůj pontifikát dokončí.

Co bude dál? Přiznejme si - budeme se muset spolehnout, že strana protivná nanominuje opět něco tak jalového, jako byl Drahoš..-)

H. Omar 23.5.2018 15:12

Re: Prezident Zeman na Žofíně opět prokázal

Měřeno vaším dobrometrem? Nemáte tu laťku celkem nízko?

J. Anděl 23.5.2018 15:22

Re: Prezident Zeman na Žofíně opět prokázal

Pravděpodobně nanominuje, ale i s jeho jalovostí to bylo těsné.

Další volby každopádně budou mazec.

J. Schořík 23.5.2018 15:30

Re: Prezident Zeman na Žofíně opět prokázal

Nebudete pane Kellnere. Vy přece zvládnete udělat z jakéhokoliv protikandidáta vítače, blba, zloděje, nebo cokoliv bude potřeba. Z Vaší perspektivy bych to viděl velmi optimisticky.

I. Kellner 23.5.2018 15:36

Re: Prezident Zeman na Žofíně opět prokázal

Negativní kampaň bává považována za účinnou, a používají ji všichni, bez rozdílu.

(den před volbami zmizel Julius Šuman, nikde ani vidu, ani slechu....ale třeba se před dalšími volbami ukáže..)

J. Schořík 23.5.2018 15:39

Re: Prezident Zeman na Žofíně opět prokázal

To je otázka úrovně. Zeman prokázal že u nás můžete skutečně používat nejubožejší možné apely a líbí se to. "Proti migrantům a Drahošovi!".. Myslím že Orbán zašel v kampani ještě dál. Je tady prostě moc lidí co slyší na tohle. SAmozřejmě tím neříkám že všichni Zemanovi voliči jsou takoví, ale většina to bude.

J. Matuška 23.5.2018 15:00

POLEMIKA

Polemika znamená původně umění sporu, později odborný, politický nebo umělecký spor vůbec. Na rozdí od diskuse a dialogu, které hledají spíše shodu, cílem polemiky je vyvrátit názor protivníka, případně ho i odborně nebo lidskyzpochybnit. WIKI

K. Berka 23.5.2018 14:55

Přes Vyškov raději ne

Tam na ně čekají holé pr dele:

https://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?foto1=MBB738002_konvoj2018.jpg

H. Omar 23.5.2018 15:13

Re: Přes Vyškov raději ne

Vy tam budte?

M. Prokop 23.5.2018 15:40

Re: Přes Vyškov raději ne

Proč ne? Já bych z vaší (vašich) holé prdele měl akorát tak srandu. Vyšší škola by byla třeba střelba gumičkou.

J. Schořík 23.5.2018 14:39

Miloš s krtečkem stabilizuje

Já vím že je to staré, ale stojí za to si to připomenout..

https://tv.idnes.cz/prezident-zeman-se-v-cinske-televizi-chlubil-krteckem-pfv-/domaci.aspx?idvideo=V141031_145721_tv-zpravy_mku

Anglicky mluvící vážně varuji předem varuji, ta čingliš je hodně tvrdá..

R. Neveselý 23.5.2018 14:42

Re: Miloš s krtečkem stabilizuje

Pane Bože !

J. Václavíková 23.5.2018 14:43

Re: Miloš s krtečkem stabilizuje

Zeman v předklonu prováděl rektální speleologii. Nemá to s ekonomickou diplomacií nic společného.

Ještě k Pochemu, tvrdíte, že už na něj neútočí. Není pravda, ovčí hnojomety jedou naplno. Podle mě proto, aby se veřejně neprobíral Toman, ale Poche.

J. Schořík 23.5.2018 15:01

Re: Miloš s krtečkem stabilizuje

Ovčáčka nemůžete brát tak vážně. Jak říkám bylo mi včera řečeno - a to dvěma členy našeho nejvyššího vedení - bájného UVV (to zní dost komunisticky), že pan president se nechá přesvědčit o tom že Poche je člověk na svém místě.

J. Václavíková 23.5.2018 15:02

Re: Miloš s krtečkem stabilizuje

To nezpochybňuju. Jen říkám, že vytváří kouřovou clonu kvůli Tomanovi.

J. Schořík 23.5.2018 15:06

Re: Miloš s krtečkem stabilizuje

Po Tomanovi měli novináři jít dřív, teď už je pozdě.A byl nominován jednohlasně naším Zemědělským výborem jako největší odborník široko daleko a obrovskými schopnostmi ukázat venkovu naši prospěšnost a kvalitu.. Takže hodně jasně plná podpora ČSSD.