20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Oslabil nebo neoslabil

Zatímco Václav Klaus otevřeně nasadil kremelský chomout a stal se propagátorem Putinovy ideologie, Zeman v roli prezidenta republiky musí přece jen držet ohledy na politickou linii státu, který je členem Evropské unie a NATO. Soustředil se na ekonomické sankce a snaží se Putinovi pomáhat jejich kritikou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Slanina 30.9.2014 8:52

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

Když, sesráte, ani netušíš, kdo ten potlach organizoval, tož raději drž tlamu:

"Zakladatelem a pořadatelem rhodoského diskusního fóra je mocný ruský podnikatel Vladimir Jakunin, šéf ruských státních železnic."

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/103253-putinovsky-dialog-civilizaci-skoncil-zaverecna-zprava-varuje-pred-neoliberalismem/

J. Jílek 30.9.2014 9:07

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

a my nevíme, kdo je Jakunin? :-)

P. Boublíková 30.9.2014 8:51

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

Vám nejspíš uniklo, že na té akci byli hlavními řečníky profesoři z amerických univerzit :-))))

J. Slanina 30.9.2014 8:56

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

Proč by se ausgerechnet v USA neměli nacházet podobní debilové jako je Ovar? Svět je holt "pestrý".

P. Boublíková 30.9.2014 9:04

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

O to nejde. Jde o tu sankční listinu. Dost pochybuju, že by USA trestaly svoje občany za kontakt s osobou, která je na jejich vlastní sankční listině. Ale my musíme Zemana potrestat za kontakt s osobou, která je na sankční listině cizího státu. Prostě jako vždycky jsme papežštější než papež. Tedy konkrétně ten pošuk Schwarzenberg.

J. Slanina 30.9.2014 9:17

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

Tak ještě jednou:"Proč by se ausgerechnet v USA neměli nacházet podobní debilové jako je Ovar? Svět je holt "pestrý"."

Psal jsem snad něco o nějaké sankční listině?

S. Netzer 30.9.2014 9:00

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

Neuniklo.

Například Richard Falk. Ale to spíš uniklo Křivanovi.

J. Jílek 30.9.2014 9:21

Re: KŘIVAN,dobře odkloňujete !!!

oni jsou politickými představiteli USA?

a tohle učí na véeš :-)

P. Boublíková 30.9.2014 8:46

Re: Kecy, kecy, kecy......

Ráno jsem dávala odkaz http://1url.cz/m4EF

Zeman skutečně mluvil o neúčinnosti a nevýhodách sankcí, ale dost obecně - netýkalo se to jen sankcí vůči Rusku. V toto punktě novináři jeho projev zcela překroutili. A především vůbec nezmiňují hlavní bod Zemanova projevu - Zeman totiž celý "Dialogue of civilizations" nakopl do řiti :-) Zajímavá je též jeho zmínka o Ukrajině jako o možném budoucím zdroji terorismu, což muselo majdanisty rozpálit doběla.

IMHO si mohl odpustit ruštinu, když jednacím jazykem konference byla angličtina a angličtinou vládne též...

J. Slanina 30.9.2014 9:00

Re: Kecy, kecy, kecy......

Opravdu se domníváte že tomuhle: https://www.youtube.com/watch?v=1z1NzwMW1tw by oni emeričtí "profesoři" tozuměli?

P. Boublíková 30.9.2014 9:10

Re: Kecy, kecy, kecy......

Poslechl jste si angličtinu ostatních řečníků, pro které není angličtina rodný jazyk? :-) http://rhodesforum.org/

Ale pokud Zeman umí špatně anglicky, měl o důvod víc mluvit rusky, to vám nedochází? :-)

J. Slanina 30.9.2014 9:20

Re: Kecy, kecy, kecy......

Krásný úkrok stranou. A teď se podívejte na podrážku.

J. Vargulič 30.9.2014 8:30

Chomouty..

jsou různé, mají je všichni i vy jej máte..

E. Sevrát 30.9.2014 8:21

Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

podstatě to samé co říkají M.Z. a V.K. Tedy,že vyhlašovat nějáké sankce,když nejsem schopen a ani ochoten je důsledně dodržovat, je o ničem.A když si neuvědomuji jejich následky a nepočítám s protisankcemi.Dále řekl,že když EU poňoukalo Ukrajinu, tak vůbec nevzalo v potaz, že na její vstup nemá ani politicky a ani ekonomicky.Pan Robejšek dále velmi souhlasil s projevem presidenta průmyslu a obchodu ČR o tom,že tzv. politické elity jako Cameron,Hollande jsou směšné figurky a že paní Merkelová se s Putinem rusky či německy vždy dobře domluví.A nakonec dal zapravdu i V.K., o důležité úloze národních států a jejich nezastupitelnosti. I já souhlasím s postojem jak Václava Klause tak i presidenta Miloše Zemena.

K. Berka 30.9.2014 8:24

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

http://1url.cz/d4Ej

J. Slanina 30.9.2014 8:26

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Kdypak, pasáčku prasat, začneš konečně něco dělat?

K. Berka 30.9.2014 8:27

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Ty jsi odrůda Mirgorodských?

J. Slanina 30.9.2014 8:32

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Relevance tvé odpovědi na můj dotaz přesně odpovídá výši tvého IQ.

O. Slavík 30.9.2014 8:35

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Měla by ho nefelometricky přeměřit Boublíková !!!

:-)

:-)

J. Slanina 30.9.2014 8:41

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Žádný nefelometr (zákaloměr) na světě nemá takový rozsah, aby změřil hustotu mozkového zákalu pasáčka prasat.

E. Sevrát 30.9.2014 8:37

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Starej se o sebe sběrači kovů a počišťovači.Ale, jedno je dobré.Když vidím jací primitivové kritizují V.K. a M.Z. tak vím, že mám pravdu. Žádné argumenty, jenom výrony těch nejnižších pudů. Jako zvířátka. Budiž ti útěchou počišťovači,že v té zoo nejsi sám.

J. Slanina 30.9.2014 8:44

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

No nevím, už je to nějaký čas, co jsem byl naposled v ZOO, ale pamatuji se, že u tvé klece nebyla žádná cedulka se sponzorem. Konec konců, není divu. Kdo by živil takového darmožrouta.

E. Sevrát 30.9.2014 8:51

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

To se nedivím,lístek do zoo je pro počišťovače drahý.V Praze 200,-Kč.Ty radši navštěvuješ po nocích hřbitovy a kradeš měděné urničky a křížky z hrobů. Jo ten majstrštyk,když jsi ukradl mosazné cedulky z hrobů v Terezíně se už nebude opakovat.Jsou tam dnes z plastu.

J. Slanina 30.9.2014 9:05

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Já mám takový neodbytný dojem, že se při příští návštěvě v Praze podívám k Tygrovi. Jestli tě tam náhodou načapu, věř mi, že alespoň 14 dní neuvidíš na monitor.

R. John 30.9.2014 8:24

Hm...

jestlipak také Robejšek nějak komentoval sankce rusobolševika staršího data proti Litvě...  Gruzii.....  Moldavsku.....

K. Berka 30.9.2014 8:29

Re: Hm...

Měl komentovat sankce Kosova, to by bylo zábavnější!

J. Slanina 30.9.2014 8:24

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Překvapil bys, sesráte, kdybys s těmi dvěma ausgerechnet ty nesouhlasil.

O. Slavík 30.9.2014 8:25

ŽE JSTE PRORUSKÁ SFINĚ JE ZNÁMO

... to se ví !!!

Tu-ááá.

P. Hofman 30.9.2014 8:28

Re: Pan Robejšek včera v ČT 24 řekl v

Vždyť také Robejšek chodí pro mzdu ke stejnému okénku, jako V.K. či M.Z. !!!

O. Slavík 30.9.2014 8:33

ROBEJŠEK není drahej !!!

... ten bere za produkci stejně jako Pepíček Melen !!!

:-)

:-)