Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Olga Richterová má jasno

Na svém čerstvém příspěvku na Twitteru (nebo iksku, nebo jak se tomu bude říkat) klade rovnítko mezi manželstvím homosexuálů a příslušností k Západu. Kdo si myslí něco jiného než ona, kdo je toho názoru, že manželství je svazek muže a ženy, patří k Rusku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MH

Ono je to už na pohled postižené! A navíc pirátské...

0 0
možnosti
VV

Já jen doufám, že až se i u nás spustí vybíjení dobytka kvůli prdům, začne se od vedení parlamentu.

Jestli si soudružka Richterová myslí, že je prozápadní, tak proč tedy vystupuje proti tomu, na čem "západní" civilizace vždycky stála?

0 0
možnosti
RT
LN

Putinova ;-O dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

J. Krejčová , J. Rejzek , L. Kolman , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , H. Kotaz , P. Spáčil , V. Čermák , P. Odložil = P. Dachmeister , V. Zadák , V. Machálková, I. Pávek , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , A. Renjascu , Z. Linda , V. Kuhaj , L. Zídek , P. Brich , M. Varadinková , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , L. Beneš , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, J. Novak , P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , T. Kubín , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , M. Grundmann , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , V. Němec , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , ...

Další ... kusy mám bokem na pozorování. Seznam není úplný.

0 0
možnosti
SL

Prosím vás, kdyby někdo nevěděl, jakej mají Rusové mírovej plán, tak atomovku, kdyby se to všechno posralo, konec hlášení:-)

0 0
možnosti
MH

A je to jejich silný argument, stojí za zamyšlení!

0 0
možnosti
JU

J19a24n 68U73r89b55a24n

30. 7. 2023 23:11

Říkal Zelenský, že válka se vrací na území Ruska. YEEEES!!R^R^R^

0 0
možnosti

Říkal Putin: Budeme jednat. Až Ukrajina uzná „novou územní realitu“

0 0
možnosti
JU

J93a60n 33U58r39b23a98n

30. 7. 2023 23:09

Kůwa, ruSSmerdi, to mně vysvětlete! Co ten medveděv plká za cypoviny?? Že prej když v ofenzivě Ukrajinci uspějou, použije ruSSácko na Ukrajinu atomovku!! Jaký uspějou?? Však vajgl jasně řek, že ukrajinská protiofenziva selhala - a přes to nejede vlak - ani ten obrněnej, širokorozchodnej!! To Arschmann z Chomutova určitě potvrdí!!!!!!

0 0
možnosti

Havlovy panáčky? A že jich bylo...;-D

0 0
možnosti
MP

Cituji ohledně nestability důchodů (Echo.24)

... Loni v prosinci vyplácela Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) průměrnému seniorovi penzi 19 755 korun a průměrné seniorce 16 484 korun. Letos po zavedení výchovného na konci prvního čtvrtletí průměrný starobní důchod muže činil 20 723 korun a ženy 18 290 korun. ...

... Doba nestability, v které se nyní důchodový systém nachází, má v budoucnu podle vlády vést k jeho udržitelnosti. Další razantní změny tak mají následovat. ...

Komentář

Budoucí doba velké nestability teprve přijde. Přijde s intenzivním nahrazováním lidské práce prací tzv. umělé inteligence, AI, představte si inteligentní roboty. Toto je ale docela složité téma na diskusní příspěvek.

0 0
možnosti
LN

Hlavně pro tu tvoji zastaralou AI na čipech, co vyráběli komunisti jako MH... a muselo se jich poskládat půl tuny, aby měly nějaký výkon. Tesla Rožnov. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Zelenský dostal rozkaz od USA, Velké Británie a Německa, aby zahájil druhou vlnu ofenzívy, i když ví, že to budou jatka! Ukrajinci jsou tak v pozici masa, které dál a dál po desetitisících strká Zelenský do ruského masomlejnku na Ukrajině.

Oleg Soskin, poradce bývalého ukrajinského prezidenta Kučmy k tomu přímo řekl:

“Znovu začal pokus prorazit s ukrajinskými jednotkami na frontě. Zelenský to nedělá nezávisle, ten nejpřísnější rozkaz dostal v ultimátních formách od Spojených států, Velké Británie a Německa.”

0 0
možnosti
LN

TÁHNI DO HAJZLU, SMRDUTÝ RUDÝ KOK;-OTE!!!Rv

0 0
možnosti
LN

Heuréka! :-) Tak přes soundtrackovou skladbu ve filmu Love Happens (2009) - Your Hand in Mine

https://youtu.be/nGE81bI101c

jsem objevil zajímavou (rockovou?) instrumentální skupinu Explosions in the Sky a album, v němž je originál skladby Your Hand in Mine (2003) ve dvojnásobné stopáži, než na soundtrackovém albu:

https://youtu.be/cdiY6kijYHE

https://youtu.be/JzIK5FaC38w

Velká radost na závěr týdne. ;-) Skvělá muzika! Album v CD kvalitě (FLAC) je skvělé: The Earth is Not a Cold Dead Place (2003).

0 0
možnosti
Foto

Dýdžej Sember se vytratí, nikomu nic neřekne, tak sem za něho musím dát nějakou hezkou písničku já.

https://www.facebook.com/gheorghe.georgeta/videos/700025661608275

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz