15.6.2024 | Svátek má Vít


Diskuse k článku

O osm hlasů

O pouhých osm hlasů unikla vláda Theresy May pádu. Čekalo se to, jelikož kapři si neradi vypouštějí rybník a to platí v Česku jako v Britsku. Překvapení to tedy není, čekalo se to, stejně jako se čekalo, že dohoda s Unií parlamentem neprojde. Což ovšem neznamená, že by někdo dokázal věrohodně předvídat, co bude dál. Co bude dál v Británii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Němec 17.1.2019 18:37

Pusťte si televízi

pan Kotas je v tý soutěži u Hámy.

Má novej veřejnoprávní účes a nickname Mirka.

P. Novák 17.1.2019 18:45

Re: Pusťte si televízi

Jj, Orwell - Čekání na Godota :-)))

K. Němec 17.1.2019 18:47

Re: Pusťte si televízi

Orwel? No Marvine! :-)

P. Novák 17.1.2019 18:54

Re: Pusťte si televízi

Tak zněla jedna odpověď v té soutěži, proboha...

K. Němec 17.1.2019 19:01

Re: Pusťte si televízi

Uf, jsem se lek. Tak to jo.

P. Novák 17.1.2019 19:16

Re: Pusťte si televízi

:-) Já jsem se lek, že už mi to zůstane...

V. Kotas 17.1.2019 18:50

Re: Pusťte si televízi

Zase jsi mimo mísu.

J. Vobr 17.1.2019 18:16

PODÁM NA HOMARYSE TRESTNÍ OZNÁMEN

A to pro páchání domácího násilí.Sedím doma u kompu a chci si číst NP a Homarys do mně furt pere ty svoje pytchowiny !!!

_______________________________________________

?-)))

J. Jelínek 17.1.2019 18:18

Re: PODÁM NA HOMARYSE TRESTNÍ OZNÁMEN

A to máte, Vobr, z toho, že se nemodlíte!

R. John 17.1.2019 18:50

Nazdááár....

... rekreuj se...dej si s Oldíkem prasečí ouško a popřemešlej, co vobsadíme příště... hele... vyber něco v teple, na komín už nelezu... nebo si řekni vo podporu Kajanovi.. když na komínu budeš trvat... a už se vrátila Aranka z Medzilaborců? :-)

V. Novák 17.1.2019 18:57

Re: Nazdááár....

Kde se daj sehnat prasečí ouška?

R. John 17.1.2019 19:08

Na Vinohradský je občas mají..

...nožičky pravidelně , dělal jsem minulý týden sulcík.... ale příště si koupím dvě navíc a po uvaření si je udělám smažené... to sem nejedl snad čtyřicet let.... naposledy v Koruně na Václaváku, ještě před rekonstrukcí... Jinak všechna čest Vítězslave, s tím pětivodičovým zapojením... asi si dám přihlášku do strany , když jste tam tak chytrý... Kajan zklamal..:-))

P. Jirkovský 17.1.2019 18:10

Tak to je docela dobrý -

prezident, minimálně dvakrát usvědčenej lhář, osobnost deformovaná traumaty a chlastem na straně jedný a obecně respektovanej odborník bez jedinýho škraloupu. A jeden se nestačí divit, čeho jsou ti Zemanovi fans obojího pohlaví schopni při jeho obhajobě.

J. Schořík 17.1.2019 18:13

Re: Tak to je docela dobrý -

Je jasný, že chlapík jako Baxa musí svá tvrzení doložit. Přece byste mu nevěřil. Vyhrál snad volby? Ne.. Tak ať mlčí..

P. Jirkovský 17.1.2019 18:18

Re: Tak to je docela dobrý -

A jo, na to jsem zapomněl. Taky na to, že komu dal pámbu ouřad, tomu dal i rozum. Teda alespoň se to říkávalo.

J. Jelínek 17.1.2019 18:20

Re: Tak to je docela dobrý -

A hlavně - nejni von ten Baxa Kalouskovo exponent? Měla by to to prošetřit nějaká komis.

P. Jirkovský 17.1.2019 18:22

Re: Tak to je docela dobrý -

Že já to sem psal, kdoví, co na Baxu ještě rupne, počítám, že tak ve čtvrt na devět už vedle Baxy bude vypadat i Babinskej jako chovanka lycea.

P. Boublíková 17.1.2019 18:28

Re: Tak to je docela dobrý -

Tomu bych se vůbec nedivila. Kdo s čím zachází, tím taky schází.

Jak mi psal pan Schořík, z hlediska legislativy se Baxa pomluvy nedopustil. Takže nejjednodušší řešení budou nějaké podobné nepomluvy na Baxu.

J. Schořík 17.1.2019 18:30

Re: Tak to je docela dobrý -

Přece byste mi nevěřila. Proberte to s Varadinkovou a dejte vědět jak to je.

A Zeman v podstatě nic jiného než podivní útoky ani nedělá, takže to nebude žádné novum, konečně proto jste nám ho zvolila.

P. Boublíková 17.1.2019 18:35

Re: Tak to je docela dobrý -

Ale já vám věřím. Je to sice dost nešťastné, že u nás může každý o každém veřejně naplácat všelijaké drby, ale co už s tím. Beru to tak, že Baxa se prostě zapojil do toho spolku drben.

J. Schořík 17.1.2019 18:38

Re: Tak to je docela dobrý -

To snad už víte dlouho, Zeman nic jiného nedělá :).

A raději to prověřte - i v mnohem jednodušších věcech více věříte svým instinktům a selskému rozumu, určitě to nebude tak jednoduché jak tvrdím..

A o spolku drben se můžeme začít bavit až se pan president bude rpoti výrokům JUDr. Baxy nějak bránit, dokud se to nestalo, tak z toho drb děláte jen Vy.

V. Čermák 17.1.2019 18:36

Re: Tak to je docela dobrý -

Už to na něj ruplo. Je to podělanej pštros, který má strčenou hlavu do písku a vytáhne ji jen proto, aby mohl fňukat, že nemůže nic dělat. A to je ten celý jeho Kredit....Ovšem prezident koule má, na rozdíl od žalobníčka Baxy...

K. Janyška 17.1.2019 18:13

Re: Tak to je docela dobrý -

Žádné chování není Zemanovi dost zlotřilé... Dzp.

J. Vobr 17.1.2019 18:22

JANYŠKA,PŘIPRAVUJTE SI VEČERNÍ KÁZÁNÍ

:-)))

A. Trick 17.1.2019 18:16

Re: Tak to je docela dobrý -

Přeji sluníčkářům aby v další volbě konečně vyhrál jejich kandidát. Současný stav pro ně musí být velmi frustrující. Žaludeční vředy jim rozhodně nepřeji.

I. Kellner 17.1.2019 18:19

Re: Tak to je docela dobrý -

Ale oni to tak chtěj. Bez každodenního hořekování už by ani neusnuli.

Kdyby chtěli vyhrát, nenasazujou Drahoše, Feriho a tak..

K. Němec 17.1.2019 18:24

Re: Tak to je docela dobrý -

Halík to zachrání. To bude krása!

J. Vobr 17.1.2019 18:28

HALÍK JE TRESTNĚ STÍHÁN

... dle církevního práva !!!

I. Kellner 17.1.2019 18:07

Vzal to zkratkou

Celníci zadrželi na D1 zmateného migranta

Na dálnici jsem se dostal vlakem a cestuji z Belgie do Anglie. S tímto vysvětlením vyrukoval na středočeské celníky ve středu cizinec, kterého objevili na D1 na Benešovsku, když se nebezpečně pohyboval mezi jedoucími auty. Podle policie byl nelegální migrant bez dokladů prokazujících jeho totožnost a tvrdil, že je původem z Etiopie.

P. Čech 17.1.2019 18:02

Co bude dál ve Velké Británii?

To je věcí výhradně britských občanů a nikomu jinému do toho nic není a nemají do toho co kecat. To se táká i našich politiků a novinářů. Oni si s tím Britové už poradí sami. V referendu se rozhodli z EU odejít a podle mne udělali dobře. Celá "slavná" EUI se stejně nejpozději do 10 let rozpadne a kdo odejde dříve ten na tom jen vydělá. EU se v základních, podstatných zásadách dá přirovnat k SSSR. ten se také rozpadl proto, že vytvářel uniobčany svazu, stejně jako EU vytváří euroobčany. https://www.email.cz/download/k/TVS-CFL_kYNMdTPlND8dLpOJ2io24iSxY7Mhr1HWD3x8nfvbBezXmOW474JxxHuOzNAHmqE/__o_paralele_SSSR_-_EU.mp4