1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Nuda v Brně, blbost v Praze

Veselí vyvolal topkařský primátor hlavního města Tomáš Hudeček, když v rámci předvolební kampaně začal mudrovat o tom, že republiku dotáhne do Evropy Praha a nikoli Brno nebo nedejbože Krnov. Zdá se, že stupidní plácání v předvečer voleb má TOP 09 v krvi. Karel Schwarzenberg si také podrazil nohy v prezidentské kampani, když dostal dobrý nápad, že Edvard Beneš by patřil před soud pro lidská práva za vyhnání Němců z republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Boublíková 10.9.2014 11:10

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

A na stahování cév je dobrý nikotin. Musíte obé střídat či vzájemně doplňovat, jinak se vám cévy buďto roztáhnou nebo stáhnou, ani jedno z toho není správně.

V. Hajková 10.9.2014 10:20

SKVĚLÝ

zároveň  však  děsivý  článek.  Je  příšerné  pomyšlení - kdo   počínaje  bruselskou  byrokracií- konče  ECB  - ovládá  životy  pul  miliardy  lidí  v  EU!        http://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140909_095748_p_ekonomika_wag

K. Janyška 10.9.2014 10:28

Re: SKVĚLÝ

Německo nás ovládá, žádný spolek... Dzp.

F. Šimek 10.9.2014 10:41

Re: SKVĚLÝ

už aby ta Morava byla šamoštatná.....nie tolko volou ako si ty Jamyško..:-(

K. Janyška 10.9.2014 11:02

Re: SKVĚLÝ

Šulimku, co je to spontánní řád ? Ale ne, abyste řekl, že je to to, když se spontánně poserete z lacinýho piva... Dzp.

J. Matuška 10.9.2014 11:06

Re: SKVĚLÝ

Janyško, nemusíme se, ignorujeme se, ale tohle se Vám povedlo: spontánně se posrat po laciným pivu... :-)

K. Janyška 10.9.2014 11:14

Re: SKVĚLÝ

Mýlíte se. Já mohu i nemohu, musím i nemusím každého... Dzp.

P. Kmoníček 10.9.2014 9:58

Astone

díky!

J. Chaloupka 10.9.2014 9:51

Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

řídí. A ještě Moraváci nenávidí Pražáky, protože si myslí, že se v Praze žije blaze. Oni vlastně nenávidí Moraváky, co se do Prahy dostali. Nemohli byste si to, Moraváci, vyřešit v Brně a netahat svoje nevraživosti do Prahy? Už vás máme plné zuby: Sobotka, Nečas, Topolánek, Němeček, atd. o Hudečkovi a Haškovi nemluvě. Jak říká Kraus: co vám tam na té Moravě dávají do pití?

J. Václavíková 10.9.2014 9:54

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Mluvte laskavě za sebe. Jsem Moravák a s Prahou nemám problém, pokud bych tam neměla pobývat moc často. S Pražáky také ne. Jen někteří pitomější Pražané mají problém s námi venkovany.

J. Lepka 10.9.2014 10:15

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Teda, já jsem Pražák, odkojený Vltavou a mohu směle prohlásit, že jste bílá vrána. Několik let jsem se živil jako cesťák a mohu směle prohlásit, že pokud jezdíte autem a v registrační / dříve poznávací / značce máte "A", jste pro místní, jmenovitě pro místní obecní policii lovná zvěř.

J. Václavíková 10.9.2014 10:21

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Bývá tu rozšířený názor, že jsou Pražáci povýšení. Já to vždycky vyvracím, vždy jsem se setkala s lidmi vstřícnými a ochotnými. Tedy až na pana Sevráta zde na diskuzi, ale to je kapitola sama pro sebe.

J. Kombercová 10.9.2014 10:36

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Stručně, všude žijí dobří i blbci.

Těm druhým je lepší se vyhnout.

:)

J. Boleslav 10.9.2014 11:10

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Musíte si na Moravě dávat za okno cedulku "Su kósek vod Brna".

M. Moravcová 10.9.2014 12:15

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Myslím, že Pražáci obecně nemají problém se žádnými venkovany. Dokonce si myslím, že mají venkov a venkovany moc rádi. Ale mindrák nepražáků se někdy nedá skrýt  a dovede být velmi agresivní. To je vlastní zkušenost, bohužel i z rodiny. Když se ohradím, řeknou: "Tebe se to netýká, Ty seš naša".

Z. Baldova 10.9.2014 10:00

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Nemam nic proti Prazakum mam tam spousty dobrych pratel a jsem z Moravy a rozena v Brne,ale myslim si ze z Praze se narodil ten nejhorsi prezident ktery zaspinil nejen Prahu,ale cele CR

J. Lepka 10.9.2014 10:18

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Ale chalupu má na Vysočině, tedy na Moravě, ne ?

J. Kombercová 10.9.2014 10:37

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Hezky jste odklonil. :)

Zeman se v Praze nenarodil, že... ale ani jeho jsem si za prézu nepřála.

Z. Baldova 10.9.2014 11:13

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Ale ja myslela Klauseeeeee:):)

K. Janyška 10.9.2014 10:03

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Já mám drtivou většinu Pražáků, ty staré a rodilé, opravdu rád. Jsou jiní, než ostatní, jsou lepší. Vybroušenější a civilizovanější. Sečtělejší. Jsou z lepšího světa a prostředí. Jsou totiž z Prahy a to je vidět. Je to tak a hotovo... Dzp.

Z. Baldova 10.9.2014 10:05

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

No jo ,ale Vy pane Janyska nejste z Prahy Vy jste z Trbolsan:)

K. Janyška 10.9.2014 10:15

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Jsem rodákem z nejstaršího města zemí koruny české, Bruntálu. 1213. Staré město pražské - 1236.... Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 10:17

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

No a?

K. Janyška 10.9.2014 10:31

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Co, no a ? Miluji Pražáky, ne Třebováky a Vzorné vojáky. Můj Pánbůh 50 na 50 si mě porodil na významném místě. Významný člověk - významné místo. To pasuje ne ? Dzp.

J. Lepka 10.9.2014 10:20

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Pěkné, to jste geneticky starší o 23 let než já. Gratuluji. Ještě mi prosím připomeňte datum, kdy byla založena Bruntálská univerzita ?

K. Janyška 10.9.2014 10:33

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Ale já mám Prahu za své hlavní město, ne Bruntál... Dzp.

J. Václavíková 10.9.2014 10:05

Re: Moravák, co se nedostal do Prahy, napadá toho, co ji

Vy máte prostě slabost pro elity. Máte to říct hned!

K. Janyška 10.9.2014 9:50

Jsme velmi civilizovaným a nadaným národem.

Žádnou civilizační úroveň západu nemusíme dohánět. Jsme v mnohém podstatně dále. Mimochodem, jsme relativní chudobou nejméně ohroženi na světě a náš život, zejména na vesnici je ve srovnání s mnoha oblastmi Evropy doslova nesrovnatelně lepší. Astone, jděte do řiti s tím haněním... Dzp.

J. Václavíková 10.9.2014 9:42

Ta diskuze pod Klausovým drcnutím

stojí za to :-)

http://zpravy.idnes.cz/klaus-o-situaci-na-ukrajine-ddy-/domaci.aspx?c=A140909_150517_domaci_cen

P. Hofman 10.9.2014 9:48

Re: Ta diskuze pod Klausovým drcnutím

Nejkrásnější na tom ovšem je, že už je Klaus v řiti a neku*ví dál tuto zem !!!