1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Noční přetahovaná

Jde o to, koho nominuje Česko na eurokomisaře. Boj se vede hlavně mezi Ano a ČSSD, přičemž momentálně má ANO takřka dvojnásobné preference než sociální demokraté. Pavel Telička, stigmatizovaný tím, že není zapletený do stranických kliček, vypadl ze hry. Následuje bé mužstvo. Vyhraje v úterní přetahované Věra Jourová nebo Pavel Mertlík?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Doušek 15.7.2014 9:23

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Aha, nepamatuji přesně, ale nějaké hodně známé jméno z ČSSD do vedení ČSOB poté přešlo, to si pamatuji.

O. Uživatel 15.7.2014 9:25

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 15.7.2014 9:44

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

"Pracoval" ?????

O. Uživatel 15.7.2014 9:47

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 15.7.2014 9:21

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Flíček se najde pro každého zasloužilého, i kdyby se Ištvan zvencnul.

J. Boleslav 15.7.2014 10:27

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Uštván už s obviněními skončil, neb účelu již bylo dosaženo.

V. Hajková 15.7.2014 9:18

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Jak  vy  byste  nemohl  mít  rád  Teličku.  Stačí  si  přečíst  jeho  životopis-  nebo  vzpomenout-  jak  tento  vychcánek  ví  -  na  koho  se  přilepit-  před  dnešním    BUREŠEM - to  byl  i  BAKALA   :-))))     http://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka

M. Prokop 15.7.2014 9:18

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Pokud průzkumy odpovídají pozdějšímu výsledku, je těch 800 respondentů dobře vybráno. Někdy se zadaří, jindy ne. Komentovaný výsledek není nepravděpodobný.

Jako nevinně vězněnou jo, ale to o jejích schopnostech nic neříká.

Telička je dokonalý příklad bezcharakterního schopného vyžírky. Za komančů v Moskvě, za "kapitalistů" v Bruseli. Náhrada Špidlou sice byla lumpárna, ale ne kvůli Teličkovi, kvůli "trafice", o kterých oranžgutani později tak ječeli.

Fülle je totéž, co Telička, možná ještě méně schopný.

J. Boleslav 15.7.2014 9:25

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Fulle by byl velmi dobrý, je naprosto bez chuti a bez zápachu. :-)

M. Prokop 15.7.2014 9:29

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Nějaký rudý zápach cítím ....,

docela by mne zajímalo, kdo tehdy za Topolánka tu kompromyš vymyslel.

E. Sevrát 15.7.2014 9:38

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Já cítím přímo smrad,Fulle je komunista a studoval za bolševika nějákou diplomatickou školu v Moskvě.Je to stejná zrůdička jako Telička.

Z. Bureš 15.7.2014 9:28

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Pane Váňo - malilinko bych Vás poopravil:

1)Jourovou možná znají apolitičtí lidé jako "nevinně vězněnou" - ale ti zasvěcenější k jejímu případu .....tak ti ji znají spíše jako tu, které "neuměli" trestnou činnost dokázat !!!

2) A co se týče "nepostradatelného odborníka" z řad KSČ, soudruha Teličku - tak neznám většího bezuzdného a všeho schopného Vyčůránka, než je On !!!

V. Váňa 15.7.2014 10:48

Re: No, asi to tak, jak píšete, Astone, nebude.

Vážený pane Bureši, jen jsem napsal svůj názor. Ctím samozřejmě i ten Váš, ALE:

Pokud jde o Jourovou, jsem přesvědčen, že tam spadla nevinně, nikoli, že měli nedostatek důkazů. V tom s Vámi nesouhlasím rozhodně.

Pokud pak jde o Teličku, v tom s Vámi nesouhlasím částečně. Imponoval mi svými odbornými vystoupeními. Měla hlavu a patu, byla logická. Přiznávám se, že mě až zas tak minulost našich lidí v EU nezajímá, protože se domnívám, že není k jejich činnosttam relevantní. (Domácí politická scéna je něco jiného.)

M. Prokop 15.7.2014 9:05

:-P

"Od občana se chce, aby se ztotožnil s evropskými institucemi. Ve vrcholném postu by ho měl zastupovat někdo, koho aspoň z doslechu zná a má o něm aspoň minimální představu."

Nejlépe někdo jako Špidla, to dá občanu dokonalou představu, co jsou soudruzi v Bruseli zač.

:-P

V. Hajková 15.7.2014 9:08

Re: :-P

BINGO- BINGO  BINGO  :-)))))) není  co  dodat :-)))

P. Vítek 15.7.2014 9:47

Re: :-P

Pani Hajkova odpoved na Vas dotaz kdesi.Neziji ve Svycarech,jen tam obcas dojizdim pracovne.Jen mam od nich sluzebni mobil,proto nepouzivam diakritiku.

J. Jílek 15.7.2014 9:09

Re: :-P

.....že je jich tam naší dodávkou víc, než v Praze? :-))))

S. Lazárek 15.7.2014 9:09

Re: :-P

Mně napadá jen Klaus, ten rozumí úplně všemu.....:-P

M. Prokop 15.7.2014 9:11

Re: :-P

Ale jistě, ale nepasoval by do Astonovy komentované věty.

Každopádně by to byla legrace.

S. Lazárek 15.7.2014 9:12

Re: :-P

S ním? Jistě, co taky jiného......:-P

J. Boleslav 15.7.2014 9:13

Re: :-P

Taky jsem pro Klause, již jsem to zde opakovaně psal. On by to ale stejně nevzal. Škoda. :-)

S. Lazárek 15.7.2014 9:17

Re: :-P

Teď by rád řešil krizi na Ukrajině, prý by to zvládl, ale nikdo ho tam nechce. Divné.....:-P

V. Hajková 15.7.2014 9:20

Re: :-P

Prostě  stále  dokazujete  jaký  jste  ubožák-   včera  se  tento  žvást  - který  Klaus  nikdy  neřekl  tu  řešil!   Pro  vás  je  tento  novinářský  slint   na věky  pravdou!

S. Lazárek 15.7.2014 9:23

Re: :-P

On to ale řekl. Ubožáka Vám pro terntokrát odpustím, protože vím, že Vy nikdy nikoho nenapadáte jako první, určitě jste se jen upsala.

M. Prokop 15.7.2014 9:22

Re: :-P

Co Klaus, horší je, že se k tomu hlásil Zeman.

TO by byla pohroma.

S. Lazárek 15.7.2014 9:24

Re: :-P

jeden lepší, než druhej....:-P

M. Prokop 15.7.2014 9:26

Re: :-P

Zatím ještě jo, pokud to vezmu doslovně.

J. Jílek 15.7.2014 9:18

Re: :-P

hlavně by neprošel grilováním v EP

J. Jílek 15.7.2014 9:17

Re: :-P

že vás ještě pořád ta hra na ostrůvek kapíku v moři evropského socíku baví....ale asi jo, páč normální zdravě duševně rozvinutý člověk nebude dávat paralely mezi znakem EU a znakem komunistického státu... :-)))

M. Malovec 15.7.2014 8:51

Jestli

někdo zná paní Jourovou jenom z doslechu, pak je to ignorant a volba je  mu stejně ukradená.Pana Mdrtlíka známe v souvislosti Nomurou, takže je jistě pro socany kvalifikovanější. Tak to je.