28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

Noční přetahovaná

Jde o to, koho nominuje Česko na eurokomisaře. Boj se vede hlavně mezi Ano a ČSSD, přičemž momentálně má ANO takřka dvojnásobné preference než sociální demokraté. Pavel Telička, stigmatizovaný tím, že není zapletený do stranických kliček, vypadl ze hry. Následuje bé mužstvo. Vyhraje v úterní přetahované Věra Jourová nebo Pavel Mertlík?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 15.7.2014 12:48

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Pravda. Nikdo jiný než Klaus nemá hodnotu. Jenže... jeden člověk, byť takových kvalit, jakých dosahuje Klaus, nic nezmůže. Musí mít k sobě lidi... no a jak jsme byli svědky poměrně nedávno, takové Hlavu vzhůru prostě není to pravé ořechové... přiznejme si, že čas pana Klause už vypršel. Nemůžete chtít "vrtošivého staříka" pasovat na spasitele nejen ČR, natož EU. :))

Mesiáš se ještě nenarodil?

M. Prokop 15.7.2014 12:51

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

On Klaus straší v hlavě hlavně Ilsnerovi, ale to je vůbec asi strašidelný zámek.

Ostatní si z toho dělají z větší části legraci.

E. Sevrát 15.7.2014 13:08

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Roithová by musela nejdříve zhubnout takových 30 kg,bylo by nedůstojné ČR,aby nás reprezentovala taková prasnička,to už by mohla být i Volfová.Jourová aspoň vypadá esteticky a není opravdu hloupá a taková eurohujerka.

J. Kombercová 15.7.2014 13:11

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Běžte do háje, pane Sevráte,.

J. Boleslav 15.7.2014 15:00

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Mně nevadí její vzezření, ale vágní lidovecké názory. Ani ryba, ani rak.

S. Lazárek 15.7.2014 12:35

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Europarlament není exekutivní orgán EU, tudíž je k hovnu a je úplně jedno, kdo tam nakonec bude, ale mě je ta ženská prostě sympatická a když tam nebude chrápat jako Falbr nebo ukazovat své pozadí, jako mladý pan Mach, aspoň mi tam nebude dělat ostudu....:-)

S. Lazárek 15.7.2014 12:37

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

No jo, pěkně jsem to zdrbal. Ona bude komisařkou, k hovnu jsou tam ti všichni europoslanci.....:-)

M. Prokop 15.7.2014 12:41

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Ale pozadí tam máte, Macha také, to ostatní už není tak podstatné. :-P

S. Lazárek 15.7.2014 12:43

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Macha tam máte Vy, toho spratka nevychovaného mi tedy na krk nehodíte.....:-)

M. Prokop 15.7.2014 12:49

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Do vašich prdelních glos ho zaručeně nevkládám já. :-P

S. Lazárek 15.7.2014 12:53

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Jistě, proč byste to taky dělal? Mach se jen otočí, když hrají Beethovena a Jakl má prostě tričko s takovým geometrickým obrazcem na zádech, není potřeba v tom hned hledat nějakou symboliku nebo snad dokonce vyjádření názoru.....:-P

J. Kombercová 15.7.2014 12:58

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Na ten symbol (pravěký) jsem už zapomněla... zajímavé, jak tato gesta symboly) jsou v nás zakódována a vždycky tak nějak vyběhnou, vyvřou z nitra jedince... měli bychom si jich vážit, udržují tradici. :)

J. Boleslav 15.7.2014 12:41

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Občas se nezadaří, to je normální. :-)

J. Boleslav 15.7.2014 12:32

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Mně se EU dotační rozpočty vysloveně líbí. Jednak plánují na sedmiletky, čímž štichli i bolševiky, dále vyrovnaný rozpočet v jejich podání je - 3% HDP a taky je možné z rozpočtu na určitou sedmiletku vesele utrácet i rok poté. A to všechno umocněné o skutečnost, že projekty z těchto dotací financované jsou vesměs úplně k ničemu nebo alespoň těžce předražené.

M. Prokop 15.7.2014 12:34

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

K dispozici, tedy co je současná koala schopna vyprodukovat? To asi ano.

S. Lazárek 15.7.2014 12:35

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Nic jiného nepíšu.

M. Ilsner 15.7.2014 12:43

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

ale on by tak moc chtěl ... :-))

Z. Bureš 15.7.2014 12:35

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Já si myslím, že když bude pořádně nohy dávat "do praku"......že se tam dostane. :-)

J. Boleslav 15.7.2014 12:37

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Nestrašte.

S. Lazárek 15.7.2014 12:38

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

Máte každé ráno, když se vzbudíte nadzvedlou peřinu? Vypadá to, že ano.

Z. Bureš 15.7.2014 12:44

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

.....já už mám radši Velikonoce - ty jsou častěji.......

V. Hajková 15.7.2014 12:42

Re: Jourová do Brusele jednoznačně patří

No-   nevím-  asi  nesouhlasím-    BUREŠOVI-  bude   stačit  jen   člověk  na  něm   závislý!  Je  mu  u  zádele-  který  to  bude!

E. Heusinger 15.7.2014 12:17

Tvář katastrofální politiky

nazval M. Mocek svůj text o dvojím metru Bruselu vůči Ukrajině uveřejněný v dnešním Právu. Autor cituje a porovnává.

Upozornění: Rozbor chování Bruselu podepřený citáty a fakty by mohl negativně ovlivnit JPN.

S. Lazárek 15.7.2014 12:18

Re: Tvář katastrofální politiky

Váš těžko.

J. Kombercová 15.7.2014 12:35

Re: Tvář katastrofální politiky

No, ten Váš JPN asi neovlivníte, to byste musel hodně přitlačit.

Všechno, tedy každý skutečný problém, je u nás viděn ze dvou stran přibližně 50 na 50, česky fifty fifty. Pokud se Vám jeví názor protistrany jako JPN, dovoluji si, protože je jasné, že my dva stojíme každý jinde, vyslovit domněnku, že i ten Váš je JPN. :)

O. Uživatel 15.7.2014 11:43

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 15.7.2014 11:59

Re: Rudý bolševický Nok, Janyška,

Mrzí  mě   co  píšete.   Jsem  poslední  kdo  by  bránil  p. Janyšku  - ale  nyní  musím!  On  bolševik  není  ani  náhodou!   Je  nesmysl  psát  o  bolševickém  svazarmu!  V  tom  případě  musíte  psát  o  všem,  co   hnusný  komunista   pod   NF  - ZAŘADIL!   Pan  Janyška  - je  jen  trochu  jednoduchý  človíček-  a  kdysi   v  dobách  sametové  TAŠKAŘICE-   se  zapojil   v  řadách  OF-  následně   ODS  - bohužel  svým  zcela  jistě  dobrým  přesvědčením-  neměl  nato   se  svými   duševními  schopnostmi   v  politice  dále  pokračovat!   Dnes  se  tu  jen  pár   citáty   z  Haeyka  -  vytahuje   jako  velký  myslitel!

V. Hajková 15.7.2014 12:13

Re: Rudý bolševický Nok, Janyška,

Vždyt  je  tak  jednoduché  -  jej  přehlížet!

S. Netzer 15.7.2014 12:25

Re: Rudý bolševický Nok, Janyška,

A myslíte, že ti, kterým Janyška spílá do bolševiků (odhaduji že ca každý druhý na tomto fóru) skutečně bolševici jsou?

Jen at ochutná vlastní medicínu!

V. Hajková 15.7.2014 12:36

Re: Rudý bolševický Nok, Janyška,

Samozřejmě,   že  ne!   Ale  proč  bych  měla  reagovat  na  tyto  stupidity!   Vždyt  jsem  to  snad  vysvětlila.   Cožpak  jste  nepochopila,   že  mu  je  vlastní  medicína-  naprosto  u  zádele???  Je  takový-  jaký  je!