27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

Netolický vyhozen, hlavolam nevyřešen

Dnes už slavná tiskovka Babiše a Hamáčka o Vrběticích se konala před třemi týdny, v sobotu 17. dubna. Můj sobotní úvodník je hodně rozháraný, jeho část z rána se zmiňuje o Hamáčkovi jako o Kašpárkovi, pokud si myslí, že mu tanec kolem cesty do Moskvy (ta byla oznámena a poté odvolána) zvedne body.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 8.5.2021 8:58

Ale ten Drobek je miořádně informovaný..až z nejvyších míst... stará Vaitingrová na něj pořvávala z prvního patra "pravdu...." měli bychom si ho vážit, že se s námi o ní chce podělit... zárověn mu projevit soustrast , že jako sputnikovce ho Hamáček oklamal a místo sputnika se mu vykálel na hlavu v přímém přenosu..... cítím s tebou Drobku... :-)))

J. Drobný 8.5.2021 9:01

Nevím co cítíš ty, ovšem já díky tvým exkrementům cítím silný zápach! :-/

R. John 8.5.2021 9:08

Ty budeš ten potomek zlitejch ruskej bohatýrů.... :-))

J. Drobný 8.5.2021 9:10

Ale to ovšem vůbec nevylučuje, že mám pravdu a ty se mýlíš, přenošený bohatýre!;-D

R. John 8.5.2021 9:18

Aha.... všichni přítomní ze schůzky u ministra lžou, jen Hamáček má pravdu..

P. Milan 8.5.2021 9:22

Kterou z jeho "pravd"?

R. John 8.5.2021 9:25

To se z Drobka snažím dostat od rána... ale asi je vázán krom své imbecility i mlčenlivostí... nebo je zase nalitej...

M. Varadinková 8.5.2021 9:23

Jenže se přece všichni shodují s Hamáčkem. Proto se tak vztekáte, že nikdo z nich nechce ten Kroupův výmysl potvrdit.

R. John 8.5.2021 9:34

To jste si ale vybájila.... dle pana Kroupy , který to má z více zdrojů, konzultoval s přítommnými na schůzce odjezd do Moskvy.... oni mu to rozmluvili.... od té chvíle začal Hamáček říkat, že to byla hra s rusobolševikem.....

P. Spáčil 8.5.2021 9:37

Kroupa tvrdil, že chtěl zobchodovat mlčení o Vrběticích. To nikdo nepotvrdil.

S. Lazárek 8.5.2021 9:35

O jeho verzi o tom že cesta do Moskvy byla jen zástěrka? Tomu nevěří nikdo a jestli nemá Kroupa nějaký zásadní důkaz zatím nikdo nevíme. Tedy kromě vás.

M. Varadinková 8.5.2021 9:41

Shodují se v tom, že se nejednalo o žádném handlu "Vrbětice za Sputnik a summit Biden-Putin". To si Kroupa nebo jeho loutkovodiči vycucali z prstu.

E. Pawlica 8.5.2021 9:07

R^ ;-D

R. Toman 8.5.2021 8:55

Netolický zneužil svého postavení, a nechal se přednostě oočkovat na úkor potřebnějších lidí. Víc o něm již nepotřebuji vědět.

S. Lazárek 8.5.2021 8:59

To od něj byla pěkná sviňárnička a od místních za to dostal pěknou čočku. A jak to souvisí s tím co se teď děje? Jen jste doplnil jeho kádrový profil? OK:-)

H. Kotaz 8.5.2021 9:02

" Čočkou " by bylo, kdyby ho odvolali.

S. Lazárek 8.5.2021 9:04

Ok, lidovej komisaři.

J. Drobný 8.5.2021 9:02

Jednou podrazák, vždycky podrazák, co je na tom k nepochopení?:-/

S. Lazárek 8.5.2021 9:05

A jak víte že nemluvil pravdu? Sám dole píšete že nevíte jak to bylo.

J. Drobný 8.5.2021 9:12

Vyjadřoval jsem se k přednostnímu očkování, nikoli k tomu jestli mluvil pravdu! ;-)

S. Lazárek 8.5.2021 9:16

J. Drobný 8.5.2021 8:43

Nerozumíte, protože nevíte kdo mluví pravdu a kdo lže!

R. Toman 8.5.2021 9:10

Jistě, to je přece logické. Ukazujete to jeho morální profil, nikoliv kádrový To si trochu pletete pojmy. Tuhle prasárničku provedli i lidé z jiných stran a i nestráníci. Tím nehájím Hamáčka. Jak řekl včera na ČT 24 pan Eichler, je to pokračování boje o vedení socanů. Netolický byl v Petříčkově "křídle" a projeli to. Po volbách se prý chystají vyvolat novou volbu předsedy a vedení, ať volby dopadnou jakkoliv.

S. Lazárek 8.5.2021 9:15

Tak vy tu sestavujete morální profily? Vždycky se nějakej dobrovolník s vysokou vlastní morálkou která mocně převyšuje morlku těch ostatních a proto má pocit, že na tyhle věci má gebír najde, tehdy i teď, dneska to nemá pro zkoumaného nešťastníka naštěstí tak drtivé dopady jako tehdy. Já ho znám osobně a vím co je zač a vím co pro naše město udělal. Tyhle moralizačně-kádrovácký výkřiky jsou mi fakt jedno. A to že se nechal očknout, tak s tím mě pěkně naštval, to je pravda.

R. Toman 8.5.2021 9:22

Nic nesestavuji. Napsal jsem, že po tom oočkování už o něm více nepotřebuji vědět. To je čistě můj osobní názor, nikomu ho nenutím. A ani nechci soudcovat boj socanů o koryta.

J. Havelka 8.5.2021 8:50

Dobrý den z Hospodářských novin.

Už už to vypadalo, že budeme muset my kritici vlády ubrat plyn a dokonce projevit uznání za to, jak razantně se Česko nakonec postavilo k rozpínavému Rusku Vladimira Putina. Radikální snížení počtu jeho diplomatů v Praze, ta asertivní reakce, která po těch úvodních rozpacích přišla, to bylo velmi nečekané.

Jenže nadšení nemohlo trvat dlouho. Zprávy Seznamu, byť nejsou bohužel jednoznačné, otevřely velmi silné podezření, že se tu odehrával pokus vyměnit shovívavost Česka k teroristickému řádění ruských agentů za milion dávek Sputniku V. Tedy pokus ještě více se vlísat do přízně nedemokratického Putinova režimu.

Potrefeným je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček, který se hájí tak, že mu věřit prostě nelze. Můžeme jen doufat, že se někdy dozvíme celou pravdu. Moc pravděpodobné se to nezdá. Už proto, že se tu vyšetřuje špiónská aféra a podezření z trestného činu vlastizrady u jednoho z nejvyššího ústavních činitelů Česka.

Podstatné ale je, že míra upatlanosti místní politiky dosahuje nebezpečných výšin. A dělá nám děsnou ostudu v té části světa, kam se snad snažíme patřit. Mít tu trochu lepší politickou kulturu, lidé jako Jan Hamáček by ve vrcholné politice státu už dávno nebyli. Jenže ji nemáme. V říjnu bychom se proto měli vedle volebních programů dívat také na to, kdo a jestli vůbec slibuje v tomto smyslu nějakou změnu. Zoufale ji potřebujeme.

Dobrý víkend a dobré čtení našich Názorů přeji. A pevné zdraví.

Jan Kubita, redaktor HN

-------------------------------------------------------------

Ano, co jste nám zvolili trdla, to tady nýčko plápolá ode zdi ke zdi...:-/

J. Drobný 8.5.2021 8:54

Ano, zvolili jste si bulíčku Havelků neschopná opoziční trdla a teď sklízíte plody své práce!;-D

H. Kotaz 8.5.2021 9:03

!R^

P. Čech 8.5.2021 9:04

Důležité je jen jedno, pane Kubito. Konkrétně to, že politické stany bez výjimky a jejich nohsled - hnutí STAN nepokrytě lžou a vybíjejí svou kapacitu na programech AntiBabiš, AntiZeman a AntiOkamura. Také AntiŠlachta a AntiMajerová Zahradníková. Postrádají zcela nějaký uchopitelný program, který by zajímal většinu občanů. V poslanecké sněmovně předvádějí jen bezmyšlenkovitou kritiku čehokoliv, co pochází od občanských hnutí, vlastních návrhů na řešení věcí obecných nemaje.

P. Milan 8.5.2021 9:25

Mně se nezdá ani ten milion dávek. Ty by z Rusáků možná vypadly i bez cesty do Moskvy, ale problém by byl, co s nimi zde - viz Slovensko.

P. Čech 8.5.2021 8:39

Oni jsou ale různí nerozhodnutí, Astone. Ve většině nikoliv ti, kteří nevědí zda volit ANo 2011 nebo SPOLU či Piráty a STAN, nebo SPD či SPOLU a Piráty a STAN nebo KSČM. Je velmi mnoho těch, kteří váhají mezi ANO 2011, SPD, Trikolórou a Přísahou. Jsou to politická uskupení, která jakkoliv se liší, jedno mají společné. Nejsou to politické strany. Politické strany, které za dobu své existence naprosto jasně a srozumitelně prokázaly jediné důležité. Konkrétně to, že státy řídit neumí a tudíž ani nesmějí. To je důležité a uvědomuje si to stále více občanů. Potom není až tak zásadní které občanské sdružení budou volit, důležité je, aby nevolili politické strany a ani jejich trapné předvolební koalice. Jen tak mohou volby něčeho smysluplného dosáhnout.