4.7.2024 | Svátek má Prokop


Diskuse k článku

Nejmocnější muž Evropy

Václav Klaus se ocitl v roli Pepíčka, který je s krabičkou sirek uprostřed prachárny a škrtá. Všichni na něho volají, aby toho nechal a Pepíček se slabomyslně usmívá. Jak je důležitý!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
libero. 13.10.2009 8:50

Re: Ono se to zatim nerika proc je strach z prulomu Benesovych dekretu

Nezapomeňte na Khona.

pepa pred okupaci 13.10.2009 8:50

5 minut slavy VK ke skode CR

proc tu porad pisete o tom ze si chce jen starik a narcis uzit slavy8-o

co tak protiargumenty zda bude CR prohravat u evropskeho soudu nebo ne?

jedni tvrdi ze ano druzi ze ne  - co ma udelat zodpovedny president? mavnout rukou a rici ze on uz nebude prezident az se ty spory zacnou prohravat?

to tu bude aston a klej psat ze to rikali ze je blbej a nedal na jejich varovani(Y)

Pavla B. 13.10.2009 8:50

Re: Astone, máte svatou pravdu

Mně jde o to, že eTony může mít 100 x pravdu a může se s ní jít klouzat, asi tak.

Pirat 13.10.2009 8:49

trhni si kolaborante

co náckové a bolševici nedokázali zbraněmi vy kolaboranti chcete udělat za ně Rv

J. T. 13.10.2009 8:49

Re: A další jobovka pro Klause:

http://www.telegraph.co.uk/earth/environment/globalwarming/6300329/Sceptics-welcome-BBC-report-on-global-cooling.html

BBC poprvé uvedlo pořad vědců dokazujících, že se začalo ochlazovat a zřejmě nás čeká dalších 30 chladnějších let. Asi jim začíná docházet, že lež o globálním oteplování je nadále neudržitelná, tak se snaží pojistit dopředu (Y)

eTony 13.10.2009 8:49

Re: Astone, máte svatou pravdu

takže spoléháte na jiné, proč ?

dr T. Ideál 13.10.2009 8:49

Re: Jednodušší lidé se radují,

jenom bych se chtěl zeptat, jestli se putin raduje s Klausovo obstrukcí a jestli náhodou Německo zase neudělalo nějakou hezkou smlouvičku, když už v tom ropném igantu sedí jejich vůdce....Já jenom, aby nedošlo k nějakému nedorozumění :-D

Historik 13.10.2009 8:48

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Milý pane, žádný československý/český president se nespokojil s rolí kladečů věnců. Často nesli klíčovou zodpovědnost a ne vždy obstáli.

libero. 13.10.2009 8:48

Re: Jednodušší lidé se radují,

Pokud už tam mán skončit, tak raději s Klausem, než se Švejnarem a Paroubkem&Filipem.

Hanka 13.10.2009 8:48

Re: Jednodušší lidé se radují,

Tak větší MAGOŘINU""- jsem dnes nečetla:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D!!

pepa pred okupaci 13.10.2009 8:47

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

a ja vas chtel hned poranu rozzurit ze vam rikam co mate delat ;-P

Pavla B. 13.10.2009 8:47

Re: Astone, máte svatou pravdu

Možná udělají revoluci;-P

dr T. Ideál 13.10.2009 8:47

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

Já se nerozčiluji....nejsem žádnej chudáček. Znáte to, ráno meltička a rohlíček..to už nevím, co by mne mnelo hnout žlučí :-)))

Džejpí 13.10.2009 8:46

Re: Astone, máte svatou pravdu

Většina států? To si myslíte, že je tady samé neinformované tupé stádo? To že LS bude si vzalo do hlavy pár úředníků a politiků. Lidi, občany, z toho rozhodování úmyslně vyloučili. Nemusím tu psát o záměrné chaotičnosti textu, o neexistenci oficiálního překladu v době schvalování, o vyloučení referenda atd, že.

.. 13.10.2009 8:46

Ono se to zatim nerika proc je strach z prulomu Benesovych dekretu

Nejedna se ani tolik o Sudetaky. Jde o naroky slechty a predevsim zidovskych velkoprumyslniku.. A proto prisel premier Fischer spolu s Vladimirem Mlynarem, Janem Dobrovskym a spol.

Jak Rothschildové plaší Slezsko

Vlastníci Koh-i-nooru prohráli s restituenty spor o pozemek

Dcera bankéře žaluje Rusko o pražskou ambasádu

pepa pred okupaci 13.10.2009 8:46

Re: Vona ňáká půlmiliarda lidí něco stvrdila?

R^

js 13.10.2009 8:45

Jednodušší lidé se radují,

jak to ten Klaus těm Zápaďákům zase "nandal". Nic proti, spodina má také právo na svých 5 minut slávy, ale obávám, že brzy budete zase brečet a křičet, jak vás všichni zradili. Až vás Klaus dovede, kam má - do náruče Ruska, stejně jako kdysi podobný ma.gor Beneš.

Historik 13.10.2009 8:45

Když si vzpomenu, jakými slovy byl častován "válečný štváč" Winston Churchill

a to právě od podobné garnitury, která nenávidí Klause, tak si myslím, že Klaus je v dobré společnosti.

Být Američan, tak ho JFK možná zařadí do své knihy Profily odvahy, je totiž věnována politikům, kteří dělali to, co pokládali za správné, bez ohledu na mediální štvanice, pořádané proti nim.

pepa pred okupaci 13.10.2009 8:45

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

nejlepe bude dottore kdyz se tim nenechate  rozcilovat ;-D;-D;-D

Pirat 13.10.2009 8:45

js - agent KGB

takoví by se měli střílet pro vlastizradu

DS 13.10.2009 8:45

Re: Klaus a jeho kostlivci

Tak už i za podvody na VŠ může V Klaus?Existuje něco za co nemůže?To jenidioti,zamindrákovaní tupci,lenoši,nevzdělanci a ubožáci si našli terč na němž si vybíjejí své komplexy

Fialka 13.10.2009 8:44

Re: Vona ňáká půlmiliarda lidí něco stvrdila?

S Astonona se mu udělalo špatně .. Kde má  těch 500 mil. lidí, kteři řeklli ANO! Ani se mi nechce věřit, že to myslí opravdově ! Je tu jedná možnost , že Aston je těžký PROVOKÁTER, podle dialektických zákonů akce reakce. Pokud jeho snaha směřuje tímto směrem a účel světí prostředky, pak ofšem Astone ano.

Vlastimil 13.10.2009 8:44

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Kdyby šlo jen o tuto podmínku, tak by to byla brnkačka. To by nám možná z EU poslali celý vlak modré barvy. 

Jarda 13.10.2009 8:43

no a co se ma nejaka pulmiliarda navazet do naseho presidenta

To by pak mohli podle stejne logiky cinani udelat referendum o tom. Ze Cechy jsou cinska provincie. Zatim jeste jsme samostatny stat, tak at se bruselaci drzi za hranicemi.

Jarek z Brna 13.10.2009 8:43

Re: Vona ňáká půlmiliarda lidí něco stvrdila?

>- Kdyby pár nevolených papalášů ignorovalo vůli pár milionů lidí, tak vězte, že v tradičních demokracíích jsou lidé v ulicích kvůli mnohem menším důvodům a nenechali by si to líbit.

dr T. Ideál 13.10.2009 8:43

No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

nesouhlasně s předchůdcem, vlastně jen s jiným jménem a přeházenýma paragrafama v referendech. Pak už se ani nepokusili nějaké uspořádat. mimo irska a to taky dopadlo prach bídně. No a tak je to ze vším. Obyvatelé se hoděj jenom na kanónfutr a na oslavy svátku práce. Ne že bych něco měl proti, to ne, Taky si myslím, že lidi obecně, tedy asi 90% z nich jsou vlastně nesvéprávní idyjoti, co když maj kliku a maj dobrej den, mejou si po záchodu ruce. nic víc nezvládnou. No ale já o sobě netvrdím, že jsem demokrat, neplánuju jim skvělé zítřky, a nesnažím se jim řídit život. byl bych tedy rád, aby to bylo oboustrané...aby i mě nikdo nesnažil říkat, co je pro mne nejlepší a kolik mne to nejlepší bude stát....

js 13.10.2009 8:43

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Zajímavé, to já si říkám ve Vašem případě...

eTony 13.10.2009 8:42

Re: Astone, máte svatou pravdu

většina států ? A co lidé v nich ?

Milano 13.10.2009 8:42

astone,astone

K tomuto Vašemu výplodu lze říci jediné: Kdo Vás za to platí? Při Vašich schopnostech žurnalisty je to jediné vysvětlení tohoto Vašeho příspěvku. Už jednou jsme byli prodáni za trochu stříbra. Říká se, že dějiny se opakují. A to se myslím týká četných z našich představitelů v Bruselu (Ta koryta jsou opravdu tučná).  Jste tedy v dobré společnosti.

js 13.10.2009 8:42

Naš čelověk iz Pragi

Naš čelověk iz Pragi - tovaryšč Klaus:

http://www.slon.ru/articles/34480/