7.7.2024 | Svátek má Bohuslava


Diskuse k článku

Nejmocnější muž Evropy

Václav Klaus se ocitl v roli Pepíčka, který je s krabičkou sirek uprostřed prachárny a škrtá. Všichni na něho volají, aby toho nechal a Pepíček se slabomyslně usmívá. Jak je důležitý!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
.. 13.10.2009 8:46

Ono se to zatim nerika proc je strach z prulomu Benesovych dekretu

Nejedna se ani tolik o Sudetaky. Jde o naroky slechty a predevsim zidovskych velkoprumyslniku.. A proto prisel premier Fischer spolu s Vladimirem Mlynarem, Janem Dobrovskym a spol.

Jak Rothschildové plaší Slezsko

Vlastníci Koh-i-nooru prohráli s restituenty spor o pozemek

Dcera bankéře žaluje Rusko o pražskou ambasádu

libero. 13.10.2009 8:50

Re: Ono se to zatim nerika proc je strach z prulomu Benesovych dekretu

Nezapomeňte na Khona.

js 13.10.2009 8:45

Jednodušší lidé se radují,

jak to ten Klaus těm Zápaďákům zase "nandal". Nic proti, spodina má také právo na svých 5 minut slávy, ale obávám, že brzy budete zase brečet a křičet, jak vás všichni zradili. Až vás Klaus dovede, kam má - do náruče Ruska, stejně jako kdysi podobný ma.gor Beneš.

Hanka 13.10.2009 8:48

Re: Jednodušší lidé se radují,

Tak větší MAGOŘINU""- jsem dnes nečetla:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D!!

libero. 13.10.2009 8:48

Re: Jednodušší lidé se radují,

Pokud už tam mán skončit, tak raději s Klausem, než se Švejnarem a Paroubkem&Filipem.

PROKOP BUBEN 13.10.2009 8:58

Re: Jednodušší lidé se radují,

Nikodo jiný se vám snad nenabízí....Váš Škrhola a pak už nikdo - asi....

dr T. Ideál 13.10.2009 8:49

Re: Jednodušší lidé se radují,

jenom bych se chtěl zeptat, jestli se putin raduje s Klausovo obstrukcí a jestli náhodou Německo zase neudělalo nějakou hezkou smlouvičku, když už v tom ropném igantu sedí jejich vůdce....Já jenom, aby nedošlo k nějakému nedorozumění :-D

Historik 13.10.2009 8:45

Když si vzpomenu, jakými slovy byl častován "válečný štváč" Winston Churchill

a to právě od podobné garnitury, která nenávidí Klause, tak si myslím, že Klaus je v dobré společnosti.

Být Američan, tak ho JFK možná zařadí do své knihy Profily odvahy, je totiž věnována politikům, kteří dělali to, co pokládali za správné, bez ohledu na mediální štvanice, pořádané proti nim.

Hledajíci 13.10.2009 8:50

Re: Když si vzpomenu, jakými slovy byl častován "válečný štváč" Winston Churchill

Adolf Hitler také dělal to co pokládal za správné, bez ohledu na mínění okolí.

Historik 13.10.2009 8:57

Re: Když si vzpomenu, jakými slovy byl častován "válečný štváč" Winston Churchill

To byste musel definovat to "okolí." Němce na nějakou dobu úplně pomátl a Rakušané a později Sudeťáci ho vřele vítali. Teď se toto snaží zamaskovat.

 

Hanka 13.10.2009 8:52

Re: Když si vzpomenu, jakými slovy byl častován "válečný štváč" Winston Churchill

Skvělé!!!!!!!!!! On  kdysi v 16 století jeden vzdělanec- stál osamocen proti vdělancum celé EVROPY- Všichni jistě známe jeho slavnou větu ""A  PŘEDSI  SE  TOČÍ""""!!!!!!!!

Historik 13.10.2009 9:02

Re: Když si vzpomenu, jakými slovy byl častován "válečný štváč" Winston Churchill

Není to tak úplně pravda. On ten vzdělanec zastával názor, který měli i jiní, ale ti se to neodvážili říci nahlas. Nechtěli dopadnout jako Giordano Bruno.

Jarda 13.10.2009 8:43

no a co se ma nejaka pulmiliarda navazet do naseho presidenta

To by pak mohli podle stejne logiky cinani udelat referendum o tom. Ze Cechy jsou cinska provincie. Zatim jeste jsme samostatny stat, tak at se bruselaci drzi za hranicemi.

dr T. Ideál 13.10.2009 8:43

No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

nesouhlasně s předchůdcem, vlastně jen s jiným jménem a přeházenýma paragrafama v referendech. Pak už se ani nepokusili nějaké uspořádat. mimo irska a to taky dopadlo prach bídně. No a tak je to ze vším. Obyvatelé se hoděj jenom na kanónfutr a na oslavy svátku práce. Ne že bych něco měl proti, to ne, Taky si myslím, že lidi obecně, tedy asi 90% z nich jsou vlastně nesvéprávní idyjoti, co když maj kliku a maj dobrej den, mejou si po záchodu ruce. nic víc nezvládnou. No ale já o sobě netvrdím, že jsem demokrat, neplánuju jim skvělé zítřky, a nesnažím se jim řídit život. byl bych tedy rád, aby to bylo oboustrané...aby i mě nikdo nesnažil říkat, co je pro mne nejlepší a kolik mne to nejlepší bude stát....

pepa pred okupaci 13.10.2009 8:45

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

nejlepe bude dottore kdyz se tim nenechate  rozcilovat ;-D;-D;-D

dr T. Ideál 13.10.2009 8:47

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

Já se nerozčiluji....nejsem žádnej chudáček. Znáte to, ráno meltička a rohlíček..to už nevím, co by mne mnelo hnout žlučí :-)))

pepa pred okupaci 13.10.2009 8:47

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

a ja vas chtel hned poranu rozzurit ze vam rikam co mate delat ;-P

dr T. Ideál 13.10.2009 8:52

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

Spíš by mne naštvalo, kdyby návštěva nedoazila :-))))

pepa pred okupaci 13.10.2009 9:02

Re: No já nevím, velká část obyvatel EU se vyslovila v refendu

dorazi uz se tesi ;-)

Milano 13.10.2009 8:42

astone,astone

K tomuto Vašemu výplodu lze říci jediné: Kdo Vás za to platí? Při Vašich schopnostech žurnalisty je to jediné vysvětlení tohoto Vašeho příspěvku. Už jednou jsme byli prodáni za trochu stříbra. Říká se, že dějiny se opakují. A to se myslím týká četných z našich představitelů v Bruselu (Ta koryta jsou opravdu tučná).  Jste tedy v dobré společnosti.

kALAFUNA 13.10.2009 8:58

Re:Chudák Topolánek ....

Bože smiluj se , chudáček Topol přišel prý k vůli Klausovi o politickou karieru....to je fakt  na prášky, i moje vnučka, která je nemocná a je doma, je jí 14 let, se tomu smála. Naše rodina vždy volila ODS, byla to dobrá značka, ale Topol NIKDY nebyl mým "lídrem" on byl vždycky nějaký divný,....v.blahých časechj jezdil i Klaus od města k městu od vízky k vízce, mluvil s lidmi, lidé mu naslouchali i to utahování opasku přijali.  Topl jezdil S Bruselu do Prahy, z Prahy do Bruselu,....Toskánska, nebo na radovánky a párty se svýmí "evropskými přáteli"! Na nás Čechy z cela a z hodně z vysoky kašlal, je tu vnučka, řekl by to jinak. Prý chudák Topolánek, vždyď hlavně k vůli němu se ODS stává nedůvěryhodná a NEVOLITELNÁ

js 13.10.2009 8:42

Naš čelověk iz Pragi

Naš čelověk iz Pragi - tovaryšč Klaus:

http://www.slon.ru/articles/34480/

Pirat 13.10.2009 8:45

js - agent KGB

takoví by se měli střílet pro vlastizradu

Džejpí 13.10.2009 8:38

To už je fakt na diagnózu.

Astone, Vaše posedlost se už vymyká zdravému rozumu. Už si umím představit, jak asi na ostatní působili ti "uvědomělí" v 50. letech. Lenin lidi jako jste Vy nazval užitečnými idioty, já bych tu užitečnost určitě neuváděl, žádná není.

Hanka 13.10.2009 8:40

Re: To už je fakt na diagnózu.

R^R^R^R^R^R^R^R^!!!!

Berkowitz 13.10.2009 8:37

Narcis Tunelovič Ješita

si klade podmínky, přitom má klást jenom věnce. Ještě očekávám jednu podmínku : LS nepodepíšu a nepodepíšu, dokud nebude Hrad natřen na modro !!!

Hanka 13.10.2009 8:42

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Svatá prostoto- děsivé pomyšlení, že i Vy máte volební právo:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D!!

js 13.10.2009 8:43

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Zajímavé, to já si říkám ve Vašem případě...

Vlastimil 13.10.2009 8:44

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Kdyby šlo jen o tuto podmínku, tak by to byla brnkačka. To by nám možná z EU poslali celý vlak modré barvy. 

Historik 13.10.2009 8:48

Re: Narcis Tunelovič Ješita

Milý pane, žádný československý/český president se nespokojil s rolí kladečů věnců. Často nesli klíčovou zodpovědnost a ne vždy obstáli.