17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Národní plán obnovy

Řešíme detektivy, kteří v rámci boje s organizovaným zločinem zkoumají cestu Jana Hamáčka do Moskvy – ono se nakonec ukáže, že nezdanil darovanou kabelku od Versace, jak je u nás zvykem, když se NCOZ do něčeho obuje. Ale absolutně mimo veřejný zájem proplula informace, že vláda schválila Národní plán obnovy

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 18.5.2021 13:33

Pomalu a nenápadně se ze mě asi stává "Popírač".

Znamená to, že popírám Covid?

Ale samozřejmě, že nikoliv. Tak je to u těchhle škatulek vždycky. Málokdy do nějaké spadnu proto, že apriori souhlasím s nějakou její základní premisou.

Ať už jsem se stal odmítačem migračních kvót, ať jsem byl znechucený greténismem či nenadšený genderově lgbgq aktivismem, neboli ať už jsem xenofobem, rasistou či homofobem, v zásadě vycházím ze základního postoje, říkajícího "milý systéme, nech mě a můj život prostě na pokoji. Já se ti nebudu moc plést do cesty a ty se do ní moc nepleť mně. Do určitý míry ti vyhovím, v jiných věcech uhnu, nebo si je odpustím, ale ocamcaď pocamcaď."

No. A systém pořád hledá způsoby, jak se do té cesty plést a nenažraně chtít Všechno. Covid, respektive covidpasy a digitalizace státu, jsou pro to prakticky ideální.

Takže z blbosti, za prachy nebo z idealismu? Ani ne. Taknějak to moc jinudy nejde.

M. Ilsner 18.5.2021 13:39

Ale fakt je, že homolidi se do systému pletou salámovou metodou neustále a nenažraně chtějí všechno.

P. Milan 18.5.2021 13:49

Já mám přebujelý stát hodně nerad, ale ty covid pasy mne moc neserou. Alternativa je, že by státy měly uzavřené hranice, což taky není zrovna ideální. A digitalizace je dvousečná. Klidně by mohla život i zjednodušit. Pokud ho zesložití, což je celkem pravděpodobný vývoj, bude to vinou úředníků, požadujících zbytečnosti. Ne v tom, JAK je požadují.

J. Anděl 18.5.2021 13:52

Čím více digitalizace, tím menší šance, že se s živým úředníkem člověk z očí do očí nějak domluví.

To je asi to hlavní. Covidpasy tomu napomůžou a urychlí to.

P. Milan 18.5.2021 13:57

To jo. Taky se digitálně blbě uplácí. :-P

Ale hlavní problém vidím stejně v tom, že se stát i obce a tedy jejich úředníci serοu do čeho nemají. Digitálně i analogově. :-P

J. Anděl 18.5.2021 14:14

No právě :-).

A digitálně to stát a spol. budou mít snazší. Takový vysoce efektivní, výkonný, synchronizovaný a pružný stát bez nadměrné byrokracie v rukách šílenců a utopických ideologií...

S tím covidpasem uvidíme. Zatím z toho, co o něm čtu, mám akorát divný pocit, ale žádné srozumitelné argumenty.

R. Tesařík 18.5.2021 13:50

Mám to stejně.

P. Brich 18.5.2021 13:32

Vraťme zemi budoucnost, duní z pirátského stanu. Když byl svět ještě normální, piráti se zhoupli na ráhnu!!

P. Boublíková 18.5.2021 13:31

Ajajaj, další vlastizrada. Nedá si pokoj. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeman-vucic-prezidenti-prazsky-hrad-medaile-rad-bileho-lva.A210518_113008_domaci_remy

I. Kellner 18.5.2021 13:41

No to si představte, co se stalo včíra na twitteru!

Pan Mitrofanov rozčíleně tweetoval o návštěvě Vucice jako že Kreml vítá další filiálku Kremlu.

A on zrovna v tu chvíli byl Vucic u Stoltenberga, u kterého se cestou stavil. Mnohé to znejistilo.

P. Boublíková 18.5.2021 13:49

Njn, žádné jistoty ;-D

M. Ilsner 18.5.2021 13:41

uchylujete se k vrtění medailí :-P

F. Sojka 18.5.2021 13:43

Chápu to od vás jako ironii. Srbové nám nic špatnýho neprovedli, dokonce ani po světovce. Rv

P. Milan 18.5.2021 13:52

Slovinci, Chorvati, Makedonci a Albánci taky ne.

F. Sojka 18.5.2021 14:15

A co?

P. Boublíková 18.5.2021 13:52

Ono bylo dobře, že padl Miloševičův režim.

Ale vůbec si nejsem jistá, zda bylo nutné použít metodu "Hirošima a Nagasaki" ;-(

P. Milan 18.5.2021 14:00

A jste si jista, že byla použita metoda "Hirošima a Nagasaki"? To by totiž Srbsko ještě teď vypadalo dost jinak.

D. Mach 18.5.2021 14:19

A proč jste jim neporadila, jak to ukončit bez bombardování?

L. Novák 18.5.2021 13:29

Maláčová: ČSSD bude zase silná. Postaví premiéra. A já prosadím důchodovou reformu

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/my-se-do-snemovny-dostaneme-a-cssd-zase-bude-mit-premiera-tv/r~3a0266b6b5ea11eb9cafac1f6b220ee8/

;-D

I. Mertl 18.5.2021 13:55

Prý na beton! Snad až jí bude sedmdesát. Díky Bohu se toho nedožiju.

P. Rajman 18.5.2021 13:22

Je omyl a nepochopení podstatných souvislostí a faktů, domnívat se, že Hamáček pořádal cestu do Moskvy na vlastní pěst. Byl k tomu vyzván svým bývalým stranickým šefem Milošem Zemanem, který by na Sputniku a vstrječe 3 prezidentů v Praze vydělal nejvíc sám. Pro Hamáčka měly zbýt Sputniky a i to mu za to stálo. Nejen z vrozené loayality ke vému bývalému stranickému šefovy, ale také ze strachu se Zemanova hněvu, který viděl u Sobotky na sebe však vzal vše. Co na tom, že jeho lži a vymysli se rozcházejí s fakty. Zeman pak můze tajným službám jen děkovat, že Hamáčka odradili a Babišovi, že se vydarenou, ale odhalenou akci GRÚ snažil označit za zpackanou. Tou nebyl dokonaný útok ve Vrběticích, ale marná snaha Zemana z tojo vytřiskat jejich ututláním (o ktere se snaží dodnes) politický kapitál. Už na to nemá a ještě naštval Voloďu, který ho teď považuje (a z jeho pohledu právem) za totálniho blba.

I. Kellner 18.5.2021 13:21

"Jsme pro zvysoký počet žen v politice!"

KRE - TÉ - NI.

https://pbs.twimg.com/media/E1qnlnqXMAQD2cN?format=jpg&name=large

I. Kellner 18.5.2021 13:27

Takže hoši, jak jsme se domluvili. Modrý obleky a hnědý křusky. Je to sice humus, ale prej to na fotkách dobře vypadá. Starý nechte doma. A hlavně kravaty! Nikdo nesmí mít kravatu, to bysme vypadali jako nějací tamti však víme jakože politici!

J. Havelka 18.5.2021 13:39

Jéminkote mankote,ouááááíííí nebo spíš klasika búúúúú...

R. Tichý 18.5.2021 13:12

Diky za info o ruskem dokumentu.

Novinar, ktery to blbe prelozil je

a) hlupak

b) navedeny hlupak

F. Sojka 18.5.2021 12:58

Nejsem tady celé hodiny a dny jako Mach, Podlesný, John atd., tak se dopředu omlouvám, pokud to sem už někdo vlepil.

Michal Tučný - Prodavač Lockdownu! - YouTube

F. Sojka 18.5.2021 12:59

https://www.youtube.com/watch?v=n6EHWkCg_3o&list=TLPQMTcwNTIwMjFW84smpJ8IPA&index=2

P. Boublíková 18.5.2021 13:19

To je tak falešně nazpívané, že mě z toho rozbolely uši.

A pročpak se ta amuzikální hyena schovává za Tučného, který je drahně let po smrti a nemůže se bránit? Proč se nenatočil sám? RvRvRv

R. Tesařík 18.5.2021 13:31

Tam není jedinej tń správně a ještě to přilepil na Tučnýho.

F. Sojka 18.5.2021 13:39

To mě mrzí, vážení. Bral jsem to jako fór. Kvalitu zpěvu nedokážu posoudit, poznám ještě tak tón klaksonu mýho auta. :-(