19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Nad putnou lithia

V pondělí večer to vypadá, že poslanci budou sedět nad putnou lithia až do voleb a po celou tu dobu na sebe budou házet špínu. Jsme už u komunistických fízlů a kriminálníků, to je Andrej Babiš v pojetí Miroslava Kalouska.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 17.10.2017 22:40

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 17.10.2017 23:15

Re: Nebylo to tady?

Pane Čepku, přečetl jsem si Váš odkaz. Plán Pirátů mi připadá jako naprosto utopický, je to takový "Sluneční ostraov"... Cituji:

"Piráti podporují budování společných evropských ambasád ve vhodných oblastech"...

Co to je za nesmysl? Podle Ženevské konvence si žadatel o azyl může podat žádost jedině u subjektu mezinárodního práva - signatáře konvence o uprchlících, který musí garantovat jeho práva a nese za to právní odpovědnost. EU signatářem konvence není a proto není oprávněna ani vést azylové řízení, ani činit v techto věcech nějaká rozhodnutí. Chcete dostat běžence mimo režim mezinárodního práva?!

"Společné evropské ambasády" bude možné zřizovat, pokud vznikne federální evropský stát. Hezký nápad, ale ten stát by musel být jednak demokratický, druhak stavěný na principech ústavního liberalismu. Současná EU ale směřuje někam úplně jinak - k absolutismu!

Mají vznik EU- federace Piráti v programu? Jak by měla podle nich vypadat?

M. Prokop 17.10.2017 22:53

Re: Nebylo to tady?

Naprosto nereálné, bohužel. Náznak reality jen nutnost rozlišení uprchlíků z válečných oblastí a ekonomických připrchlíků. Ovšem, bez dodatku, jak, když to většina států EU, hlavně hraničních, dělat neumí a hlavně, nechce.

Mimo to, jakmile jednou připrchlík do EU vstoupí, je k nevyhoštění (viz počty vyhoštěných). Taktéž bez představy řešení.

Ekonomická stránka pirátského programu, viz výše pí. Šichtařová.

Je na nich hezké, že nejsou Bureš ani oranžgutani či komouši.

To je pro mne ovšem málo.

M. Kolář 17.10.2017 22:41

Re: Nebylo to tady?

Dokážete si alespoň přečíst program nějaké politické strany na jejich stránkách, nebo končíte u fašistoidních stok a la "parlamentní listy" a sesterský "euportal" .?? To nedokážete prohlédnout ani tak primitivní manipulaci ??

P. Vandas 17.10.2017 22:45

Re: Nebylo to tady?

Ale vždyť to píši. Myslel jsem si to vždy i bez těch fotografií, možná zfalšovaných, možná pravých. :-):-):-)

M. Varadinková 17.10.2017 22:54

Re: Nebylo to tady?

Ale vždyť sám Bartoš přiznává, že ty fotky jsou pravé:

...U Bruských kasáren a na Malostranském náměstí se v té době konala dvě shromáždění vyzývající k toleranci. První pořádaný sdružením “Ne rasismu” na akce nazvané Solidarita bez hranic - pochod proti rasismu a xenofobii a druhé Shromáždění proti rasismu, které pořadatelé pojmenovali Sluníčkem a kávou proti xenofobii a kalašnikovu. Happeningů proti rasismu a xenofobii jsem se zúčastnil. Nestydím se za to....

https://www.facebook.com/ivan.bartos.37/posts/10210569334770180

J. Matuška 17.10.2017 21:21

Islám potichu dobývá Španělsko

"Před pěti staletími byli vytlačeni křesťany, nyní jsou Arabové zpět ve Španělsku a za petrodolary nakupují zemi, získanou od jejich předků mečem." https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#inbox/15f2bb80d3f48d32

Gatestone Institute - doporučuji...

M. Prokop 17.10.2017 21:43

Re: Islám potichu dobývá Španělsko

To je snad věcí Španělů, co komu prodají, ne?

Když zde někdo prodává Rusákům, je to také jeho věc.

J. Matuška 17.10.2017 21:01

Pavle, já tě žeru, jsem rád, že jsi...

https://www.youtube.com/watch?v=grpLvWYEprE&feature=em-subs_digest

J. Matuška 17.10.2017 21:04

Re: Pavle, já tě žeru, jsem rád, že jsi...

Američané nám mohou závidět...

J. Vobr 17.10.2017 20:50

JÁ SI TO TADY UŽÍVÁM !!!

Tu-ááá.

J. Matuška 17.10.2017 20:47

FOTO, které může zásadně ovlivnit kampaň.

Šéf Pirátů Bartoš tam stojí v hodně zvláštní společnosti.

Podle mého názoru, inteligentnímu a mazanému Bartošovi nejvíce pomohl moderátor Moravec v OVM, kde ho postavil proti Babišovi a ten odmítl se debaty zúčastnit. Proč nepozval Petra Robejška,který nemá v debatě rovnocenného soupeře? Realisté stejně jako Piráti nejsou stranou "parlamentní", i když vlastně dva poslance v PS mají... Moravce hodně nemám rád - doufám, že po volbách skončí! Tečka cé zet.

P. Spáčil 17.10.2017 20:53

Re: FOTO, které může zásadně ovlivnit kampaň.

no, že by byl p.Robejšek nějaký rétor a úspěšný v debatách, nemám ten pocit. Jo, když má čas a má něco napsat, tak je to pohoda. Ale debaty mu nesedí.

M. Prokop 17.10.2017 21:45

Re: FOTO, které může zásadně ovlivnit kampaň.

Tak špatný zase Robejšek není, že by neměl rovnocenného soupeře. Na pár koktavých ideologů by mohl stačit. Na Bureše ne, tam se to vše míjí, to je jako neblahé paměti Klaus/Špidla.

J. Matuška 17.10.2017 20:34

Vypil jsem, popil jsem, houno snesu. Jdu spát.

Bunga bunga!

P. Vandas 17.10.2017 20:35

Re: Vypil jsem, popil jsem, houno snesu. Jdu spát.

Dobrou Jaroslave, a to jsem se chtěl zeptat, jak to mají Realisté se zákazem kouření. :-):-):-)

V. Klepetko 17.10.2017 20:41

Re: Vypil jsem, popil jsem, houno snesu. Jdu spát.

To jsou dotazy k ničemu. Je třeba ovládnout radu Starších Realistů a prosadit své názory ve straně silou přímé demokracie! :-)

Jaroslave, dobrou!

J. Matuška 17.10.2017 20:58

Re: Vypil jsem, popil jsem, houno snesu. Jdu spát.

Kouřil jsem leta 30 cigár denně. Desítky let jsem ale nekuřák. Nikdy by mě ale nenapadlo zakazovat kouření v hospodě. Doufám, že to je názor i Realistů. Rozhodnutí je na majiteli podniku.

M. Mařák 17.10.2017 20:37

Re: Vypil jsem, popil jsem, houno snesu. Jdu spát.

Dobrou, Jardo, a hodně štěstí v sobotu.

J. Matuška 17.10.2017 20:49

Re: Vypil jsem, popil jsem, houno snesu. Jdu spát.

Martine, mám trochu i jiné starosti než je "politika". Neprožívám volby tak intenzivně jako jindy...

P. Vandas 17.10.2017 20:30

Dneska jsem netopil. Řeknu vám zítra, co ukáže trouba. :-):

Moc se mi, ale do toho nechce. :-):-):-)

J. Matuška 17.10.2017 20:23

Šíří TOP 09 dezinformace?

http://jdem.cz/dg7bn7

Lidé, kteří čtou o "politice" v médiích pouze titulky, sežrali to i navijákem. Nechci jmenovat, ale v Troji se jeden "chytrej" na to chytil. Zeman dá milost Babišovi... Jsem moc zvědavý na to dvojciferné číslo u TOP 09. Bunga bunga!

J. Matuška 17.10.2017 20:25

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

...s navijákem...

P. Vandas 17.10.2017 20:26

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Jak, sežrali. Vždyť to tak dopadne. Říkám to tu už od jara. Zeman zastaví stíhání Babiše a bude po ptákách. Kavárna se z toho posere. :-):-):-)

M. Mařák 17.10.2017 20:28

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Vůbec bych se nejen k výsledkům voleb nedivil. Také to považuji to za velmi reálnou možnost.

J. Matuška 17.10.2017 20:32

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Pavle , podle mého, Zeman nezastaví stíhání Babiše. Není k tomu žádný důvod...

P. Vandas 17.10.2017 20:34

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Zastaví, až důvod bude. :-):-):-)

V. Klepetko 17.10.2017 20:46

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Nestihne to, není na to čas. Zastaví to státní zástupce až po volbách zjistí že se skutek nestal! :-)

P. Vandas 17.10.2017 20:49

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Ty optimisto. :-):-):-)

V. Klepetko 17.10.2017 21:11

Re: Šíří TOP 09 dezinformace?

Hned po volbách se začnou tři hlavy saně navzájem okusovat. Budou řešit která z nich je Šuman:-)))

Očištěný Babiš se vykašle na vládu a vyhlásí svou prezidentskou kandidaturu, načež po slavném vítězství jmenuje Zemana předsedou Ústavního soudu (Rychetský mezitím dostojí svému čestnému slovu).

Menšinová vláda Ivana Bartoše mezitím svým prozatímním výnosem legalizuje háčko a zruší zákaz kouření :-)))