15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

Mýtus o stotisícové demonstraci

Senzace mají ráda všechna média na celém světě a jejich serióznost se pozná podle toho, v jaké frekvenci se v nich tyto události vyskytují. Nicméně taková demonstrace odborářů je natolik závažná událost, že o ní pochopitelně noviny, televize i rozhlas referovat musí. Jde jen o to, jak objektivně a nezaujatě bude protivládní protest popsán konzumentům zpravodajství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Václavíková 13.5.2012 22:27

Re: Připomenutí pro divily

Blbé ovšem je, pokud jsou tihle lídři loutky v rukou jiných. A tahle možnost není zdaleka vyloučena.

J. Václavíková 13.5.2012 21:36

Tak se koukejte radši do sloupečku zábava:

Chtěla jsem okopírovat jeden vtip, ale nechce mi to sem pustit :-(

J. Václavíková 13.5.2012 21:47

Re: Tak se koukejte radši do sloupečku zábava:

Zkoušela jsem sem dostat ten vtip o indiánském náčelníkovi, ale ani po různých úpravách to nejde.

J. Anděl 13.5.2012 22:27

Re: Tak se koukejte radši do sloupečku zábava:

Ten je dobrý, co?

J. Václavíková 13.5.2012 22:32

Re: Tak se koukejte radši do sloupečku zábava:

:-) A navíc jsme tu dnes narazili na úroveň různých kultur a jejich vyspělost. Samozřejmě v souvislosti s genetikou a článkem na Lidovkách.

J. Anděl 13.5.2012 21:23

Já nemůžu :D

Je tohle fakt možné?

http://zpravy.idnes.cz/poslanec-bastyr-nakoupil-pozemky-pod-dalnici-nyni-je-prodava-statu-1pc-/domaci.aspx?c=A120513_150210_praha-zpravy_ab

Už vynalezli i stroj na výrobu zlata z hlíny.

Pro dnešek radši končím, nemůžu se na to koukat. Ale až to jednou vypukne, nikdo nebude moct říct, že politiky nikdo nevaroval.

S. Lazárek 13.5.2012 21:25

Re: Já nemůžu :D

A ještě se ti samí debilové upřímně podivují nárůstu preferencí komunistů. Máš pravdu.

P. Boublíková 13.5.2012 21:30

Re: Já nemůžu :D

No ale proč mu to ti blbouni tak levně prodávali? Územní plán v té době jistě existoval.

J. Anděl 13.5.2012 21:32

Re: Já nemůžu :D

Já nevím. Lidem spousta věcí nedojde, když se v tom běžně nepohybují.

J. Václavíková 13.5.2012 21:32

Re: Já nemůžu :D

Jistě?

S. Lazárek 13.5.2012 21:37

Re: Já nemůžu :D

Jistěže existoval, protože kdyby ne, jistě by se po nich onen politik nedrápal. Nějak se mi nechce věřit, že tam chtěl se svojí ženou okopávat okurky. Stačí mít nějakou informaci o chvilku třív než ostatní a hlína se opravdu mění ve zlato.

J. Václavíková 13.5.2012 21:38

Re: Já nemůžu :D

Já si právě myslím, že tu informaci měl dřív, než došlo ke změně územního plánu.

S. Lazárek 13.5.2012 21:40

Re: Já nemůžu :D

Tak o tom vůbec nepochybujte.......:-))

P. Boublíková 13.5.2012 21:47

Re: Já nemůžu :D

O takových stavbách se mluví léta předtím, než se mění územní plán. I na veřejných jednáních zastupitelstvech obcí. jenže lidi na to zpravidla kašlou.

P. Boublíková 13.5.2012 21:48

Re: Já nemůžu :D

Dokonce dálnice! O dálnicích se mele 20 let předem, že mají kdesi v okolí vést.

J. Tolman 13.5.2012 21:34

Re: Já nemůžu :D

Naprosto totéž se děje při stavbě každé dálnice, rychlostní silnice i silnic I. třídy, zejména obchvatů měst. Vtip je v tom, že zainteresovaní zamestnanci ŘSD, radní a vybraní zastupitelé znají trasy komunikací dříve, než jsou schválené změny Územních plánů. Takže mohou pozemky vykupovat od jejich vlastníků v dostatečném předstihu za pár korun.

P. Boublíková 13.5.2012 21:51

Re: Já nemůžu :D

Kdyby nebyli vlastníci blbí jak štoudev, mohli si svoje pozemky prodat sami. Každopádně museli vědět o tom, že se D3 bude někde poblíž stavět. kdyby je nevopšoukl poslanec, vopšoukne je někdo jiný, jenom by kolem toho nebyl mediální povyk.

J. Anděl 13.5.2012 21:57

Re: Já nemůžu :D

Ale poslanec by je ve slušné společnosti neměl vopšouknout, v tom je ta podstata, i kdyby (jestli) k tomu měl legální možnosti.

To je jako že zaměstnanci cocacoly nehrajou cocacola loterii, páč jejich vítězství vypadá vždycky blbě.

S. Lazárek 13.5.2012 21:59

Re: Já nemůžu :D

Lidi jsou debilové, tak je toho třeba využít a jít tomu štěstíčku tak nějak naproti.

J. Anděl 13.5.2012 22:07

Re: Já nemůžu :D

Njn.

Stando, mě nepřekvapuje, že dělají levárny. Ale že je dělají tak očividně. Ale nechť. Mě to překvapilo, asi jako když je ve filmu fakt nečekaný gag.

Tohle je nečekaný gag ve filmu, který je od začátku ve stylu Blbý a blbější.

P. Boublíková 13.5.2012 22:11

Re: Já nemůžu :D

Ten poslanec je taky pako. Pozemky mohla koupit jeho sestřenice, teta a byl by klid, na nic by se nepřišlo.

Obávám se, že právě takhle se to dělá v civilizované společnosti:-)

J. Anděl 13.5.2012 22:15

Re: Já nemůžu :D

Ano, samozřejmě.

Jenom u nás pošleme mamince peníze, které chceme ukrýt před manželkou.

Na Západě i kradou na úrovni.

S. Lazárek 13.5.2012 22:13

Re: Já nemůžu :D

Jsou holt lidé, kteří včas nezachytí přítomnost vychcané svině na scéně a doplatí na to. Tak ať si pak nestěžují, mají být ve střehu.......moje oko vidí, ale hlava nechápe, ale hlavně že to poselství chápe pan poslanec, to je nedůležitější.

J. Václavíková 13.5.2012 22:18

Re: Já nemůžu :D

Tak tak. Ta dnešní rozplizlá morálka!

J. Václavíková 13.5.2012 22:00

Re: Já nemůžu :D

Přesně, v civilizované společnosti je nepřijatelné, aby veřejný činitel využil vědomosti takto získané k osobnímu obohacení.

P. Boublíková 13.5.2012 22:02

Re: Já nemůžu :D

Tak to je pravda. Ale mě kdyby někdo vopšoukl (což se může stát), tak mně bude asi jedno, zda je to poslanec nebo neposlanec. Vadila by mi ta finanční ztráta.

J. Anděl 13.5.2012 22:11

Re: Já nemůžu :D

Ano. Jsou to samozřejmě dvě odlišné věci. Netrápí mě nijak zvlášť, že někdo nerozumně prodal pozemek, v tom, co píšete, máte pravdu.

Mě nikdo nevopšoukl, tak jen kroutím hlavou nad poslaneckým stylem. Jak píšu výše, domnívám se, že poslanec by neměl vůbec dělat takové obchody. Alespoň, já nevím, třeba po dobu své funkce. Jak píšu u té cocacoly. Tož tak.

F. Doušek 13.5.2012 21:43

Re: Já nemůžu :D

V Liberci se totéž nejednou stalo. Tu s loukami, které se náhle změnily na stavební parcely, naposledy s téměř bezcennými pozemky ve Vesci, které náhle byly potřebné pro konání MS SKI 2009.

F. Doušek 13.5.2012 21:54

Re: Já nemůžu :D

Můj názor - kdyby ti (h)různí ekologisté výstavbu neblokovali, mohla být dálnice již pěkných pár let v provozu, a poslanec by utřel nos.

J. Anděl 13.5.2012 21:59

Re: Já nemůžu :D

Tak jedna spiklenecká teorie už jen tak pro zábavu: komu tedy nakonec prospívají ekologické blokády? ;-)