Pátek 7. listopadu 2025, svátek má Saskie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Merkelová do Prahy

Není to oficiální zpráva, je to odkaz ČTK na důvěryhodný zdroj. Angela Merkelová přijede do Prahy 25. srpna a mimo jiné se potká i s prezidentem Zemanem. Kdybychom měli připustit, že jde o věrohodnou informaci, je nabíledni se ptát, co to znamená.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PV

12. 8. 2016 22:50
Vůbec ty "vrhačské" discipliny jsou mi podezřelé.

Nemají tak chlastat. :-):-):-)

0 0
možnosti
RT

15. 8. 2016 0:10
Re: Vůbec ty "vrhačské" discipliny jsou mi podezřelé.

Proti Fibi a dalším je to hovno.

0 0
možnosti
PM

P. Marcín

12. 8. 2016 22:40
Konečně dokonalý genderově vyvážený politik

http://jdem.cz/ca5ju4

0 0
možnosti
PV

12. 8. 2016 21:58
Ty "koulařkyů mi leží v hlavě.

Je to název disciplíny, nebo pohlaví? :-):-):-)

0 0
možnosti
PV

12. 8. 2016 22:02
Re: Ty "koulařkyů mi leží v hlavě.

Už to mám. Je to diagnosa. :-):-):-)

0 0
možnosti
PV

12. 8. 2016 21:51
Nejdřív Ipon a potom teprve podávat ruku.

Tak se to má dělat a ne už před zápasem přiběhnout s lavórem a mydlit mu nohy. :-):-):-)

0 0
možnosti
RB

12. 8. 2016 21:58
Re: Nejdřív Ipon a potom teprve podávat ruku.

Ano - ale reakce toho nesportovního vola mne rozžhavila do běla...

0 0
možnosti
IS

12. 8. 2016 21:21
Ayanová jako Zátopek

Almaz Ayanová dnes vyhrála ve světovém rekordu deset km na olympiádě v Riu časem shodným s tím, ve kterém Emil Zátopek zvítězil na stejné trati v Helsinkách 1952 (29:17).

Určitě běží pěkněji než kdysi Emil :-)

Loni na pětce v Šanghaji:

https://www.youtube.com/watch?v=9M_FSipwj5w#t=7m42...

0 0
možnosti
IS

12. 8. 2016 21:31
Re: Ayanová jako Zátopek

...i když Tirunesh Dibaba(ová) je asi krásou běhu nepřekonatelná.

0 0
možnosti
JF

JarkaF

12. 8. 2016 21:14
Dvě perličky z Ria

Gymnastka z Jižní Koreje si udělala selfíčko s gymnastkou ze Severní Koreje. Toto gesto velmi kladně ohodnotil i prezident MOV.

Egyptský judista odmítl po zápase podat ruku svému izraelskému soupeři. I po výzvě rozhodčího. Mluvčí MOV to zatím odmítl komentovat.

0 0
možnosti
MP

12. 8. 2016 21:16
Re: Dvě perličky z Ria

Jestli spolu zápasili, tak už i to je na kozomrdy pokrok.

0 0
možnosti
AT

12. 8. 2016 20:48
Islám je zhouba Evropy,

politická korektnost páchne blbostí,

ať žije Viktor Orbán

0 0
možnosti
OU

12. 8. 2016 20:51
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
AR

A. Richtr

12. 8. 2016 20:39
zniceny zivot

Byl jsem s kamaradem na pive a on jen porad; "Ja tem bezencum tak zavidim, kuva zasr. zivot"... nejdriv jsem myslel, ze je to jen nejaky opilecky vtip, ale nebyl, pak pokracoval. "Vis driv jsi mohl prejit hranici kraje a zacit znovu, na divokym zapade jsi utekl do Mexika a zacal jako novy obcan, ale to ja nemuzu. Platim uz tolik veci, bankrot na krku, banka mi vezme barak a tech dluhu se nikdy nezbavim, do svy smrti budu jen splacet a zit jako socka a to jsem celej zivot drel, nerikam ze si za neco nemuzu ale k necemu jsem prisel jak slepej k houslim... vis co bych za to dal, kdybych mohl ztratit doklady, barak vem cert, prejit hranici do Nemecka a jako bezenec zacit s novym cistym stitem? Mam znicenej zivot, kua fakt jim zavidim..."

0 0
možnosti
RJ

12. 8. 2016 20:45
Já s debilama vypatlanejma ...

... do hospody nechodím... tak jsem ušetřen podobných zhovadilostí... :-))

0 0
možnosti
RJ

12. 8. 2016 20:33
Tak kde jsou ti kucí Doníkovi....

... asi si čtou v jeho projevech a závěrech... a pouští si to jeho entré na zahájení konventu...z mlh se vynořuje postava... pomalým krokem, jak blb si představuje důstojné tajemno...kdy duch nad vodami se vznáší... napětí stoupá, patka nad ksichtem se mu houpá.. a je to tu ! záře reflektorů a je tu sám velký Trumpeta spasitel...dav šílí, Doník nám něco pěkného šibal jeden slíbí... ale moc mu to nejde, zatím je to eklhaf a k zblití... :-)

0 0
možnosti
MV

12. 8. 2016 20:45
Re: Tak kde jsou ti kucí Doníkovi....

Tedy Vy máte představy. Obraťte se na nějakého psychiatra , nejspíš si na Vás udělá doktorát ...

0 0
možnosti
PS

P. Smutný

12. 8. 2016 20:06
Dvě Marfuši vyhrály

ach jo

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz