17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Meč na stole

Smysl pondělního jednání V4 a přizvané Makedonie a Bulharska popsal v Romeovi a Julii Shakespearův Mercutio svou charakteristikou muže, který přijde do krčmy, hodí meč na stůl a zvolá: „Dej bůh, abych tě nepotřeboval.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 16.2.2016 22:54

Re: Mně také těch 7 mohamedánů, mlátících hlavou o ...

Ale oni to mají tak, že když to na ně přijde, tak musí. A právě že nežijeme u nich, nemá cenu s tím tady začínat. Přes dršku by měli dostat za jiné věci.

K. Němec 16.2.2016 21:47

Re: Mně také těch 7 mohamedánů, mlátících hlavou o ...

To bych jim nechal. Když se někdo v klidu v koutě pomodlí bych respektoval.

M. Prokop 16.2.2016 22:15

Re: Mně také těch 7 mohamedánů, mlátících hlavou o ...

Já taky. Proto mne pohoršilo, když na ně tehdy vletěli poliši v době, kdy se modlili.

Ale zde a na tomhle místě bych se asi neubránil dojmu, že víc provokují, než se modlí.

A. Trick 16.2.2016 22:25

Re: Mně také těch 7 mohamedánů, mlátících hlavou o ...

Byl to vzkaz. Vzkaz Čechům, že už to zde obsazují a vzkaz svým souvěrcům, že dobývání začalo.

V dalším budou vystrkovat prdele k nebi na Václaváku, Karláku, Petříně, Vyšehradě....

Pokud je do těch vystrčených prdelí nenakopeme, již se jich nezbavíme.

P. Vandas 16.2.2016 22:28

Re: Mně také těch 7 mohamedánů, mlátících hlavou o ...

Jasně, že to je provokace. Ani tu uzeninu jim nevěřím. Když řeknou salám. :-):-):-)

R. John 16.2.2016 21:25

Tak dneska spím na zemi....

... v postýlce se rozvaluje... ale houno bakchanatka, něco lepšího... Mustang P 51....a ty úchvatné míry... 16O na 120 cm ...a ta bílá hvězda v modrém poli na stříbrném křídle... bože... jsem zamilovanej... :-)))

P. Hofman 16.2.2016 21:30

Re: Tak dneska spím na zemi....

To víte, ženský poznaj rozdíl mezi mladým tryskáčem a starým dvouplošníkem.

P. Vandas 16.2.2016 21:32

Re: Tak dneska spím na zemi....

Mustang P 51 je největší elegán, mezi stihačkami.:-):-):-)

M. Prokop 16.2.2016 21:34

Re: Tak dneska spím na zemi....

Spitfire má také něco do sebe a první světová, to už je vůbec kategorie sama pro sebe.

R. John 16.2.2016 21:43

Fw 190 má také něco do sebe....

... ta hranatá kabina vpředu mu dává zvláštní šmrnc... jediná nevýhoda těhle polomaket je, že letové vlastnosti nic moc, je to dost održkoidní s tím lítat... te ́d jsem to týral na simulátoru, nastavil jsem poryvy větru a člověk musí dávat majzla na každičký pohyb křídla při závanu větru ... kope se mrcha a jde po křídle dolu... no, trénink dělá mistry... teď mám na pár dní co dělat, abych nakoupil elektroniku, motor a osadil to.... snad ho hned nerozflákám... :-)

K. Kovář 16.2.2016 21:54

Re: Fw 190 má také něco do sebe....

Líbí se mi jak dovedete držet slovo z předminulé soboty. Ale nečekal jsem to tak brzo.

P. Vandas 16.2.2016 22:14

Re: Fw 190 má také něco do sebe....

Já si koupil ve Flandrech drona a zatím jsem neletěl, neb má konektory připojení baterky oba levé. :-):-):-) Držím palce, ať se to létání podaří. :-):-):-)

M. Prokop 16.2.2016 22:17

Re: Fw 190 má také něco do sebe....

To by mi ovšem zvědavost nedala ...

P. Vandas 16.2.2016 22:23

Re: Fw 190 má také něco do sebe....

Nemám čas shánět konektor. :-):-):-)

M. Prokop 16.2.2016 22:28

Re: Fw 190 má také něco do sebe....

Asi jsem zvědavější. :-)

R. John 16.2.2016 22:27

Tak na to bacha....

... jsou drony , co maj letové vlastnosti strašné, chce to stabilizátor letu... což zas u těch malejch je problém s umístěním... jsou to jinak záludné mrchy, vyžadující jemnou a koordinovanou prácičku s kniply... když "lítám", nemám čas si dát ani šluka, člověk pustí na chvilku knipl a je to v kelu...když, tak mě napište, co to je za značku, mrknu do simulátoru, jestli tam není a poreferoval bych. když, tak bych přijel a vzal simulátor s sebou, abyste si to prubnul ... je to zábava... :-)

P. Vandas 16.2.2016 22:37

Re: Tak na to bacha....

Je to : GHOST DRONE X4 Vision plus

odkaz na krabici: www.IRDRONE.FR

Je to konektor připojení zdroje. Dvě samice do sebe nezastrčím a ptát se děvčat, jak na to, se stydím. :-):-):-)

M. Mařák 16.2.2016 21:19

Nic, jdu čumět na Vinil

od Scorceseho a M.Jaggera, se mějte...

:-)

P. Lepew 16.2.2016 21:20

Re: Nic, jdu čumět na Vinil

Sílu. Taky se na to chystám, ale až o víkendu.

J. Vobr 16.2.2016 21:17

MAŘÁK JSTE DOBREJ ŠKOLIČ !!!

... dobře jste edukoval Hofmana ve věci V4 !!!

________________________________________________

Nicméně, obávám se, že Hofman je "janyškoid" !!!

:-)))

:-)))

P. Vandas 16.2.2016 20:35

Karle. S tebou budovat cokoli, opravdu nemá cenu.

Měl by ses dovzdělat. :-):-):-)

J. Vobr 16.2.2016 20:43

VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

Nejde to ... tak jako vy se už těžko můžete dovzdělat na prof.Pirka !!!

MÁ TO PROSTĚ LIMITY !!!

P. Vandas 16.2.2016 20:47

Re: VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

Já bych flintu do žita ještě neházel. Základy Marxismu-leninizmu zvládl dobře, pouze to náhlé přeškolení na Hayeka mu dělá trochu šťávy a nemůže se od původní myšlenky odpoutat. Dal bych mu ke studiu Švestku a ta by mu mohla otevřít oči. :-):-):-)

J. Vobr 16.2.2016 20:50

Re: VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

:-)))

:-)))

P. Vandas 16.2.2016 20:52

Re: VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

Také bych vyzdvihl jeho zájem o látku. Často klade otázky a učivo jej zjevně zajímá :-):-):-)

P. Lepew 16.2.2016 20:56

Re: VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

Ale neposlouchá odpovědi :). A jeho zájem končí pokud nemůže sám vysvětlit probíranou látku. Píši si "obtížně vzdělatelný" a přeji mnoho zdaru Vašemu osobnímu úkolu..

P. Vandas 16.2.2016 20:58

Re: VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

No, připouštím, že je trochu tvrdohlavý, skoro bych řekl natvrdlý. Ale pracuje na sobě. :-):-):-)

J. Vobr 16.2.2016 20:58

Re: VANDAS,jak chcete dovzdělat Zilvara z chudobince ?

Mít tady to vaše kladívko .... tak vás jemňoučce vezmu dlátem do té vaší dřevěné hlavy !!! Palice dubová !!!Janyška je infaustní případ !!!

:-)))

:-)))

M. Mařák 16.2.2016 20:45

Re: Karle. S tebou budovat cokoli, opravdu nemá cenu.

Motokáry ve Svazarmu mu docela šly, to bych mu nebral, i ta morseovka.

V ODS to již bylo horší, tam žádnou zářivou kariéru neudělal, nic podstatného neovlivnil, Institut Karla Janyšky nevznikl, žádná sláva, nebo co...

J. Vobr 16.2.2016 21:10

Re: Karle. S tebou budovat cokoli, opravdu nemá cenu.

Dobře inhalujete !!!

:-)))

:-)))