18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Máme co závidět

Britskému princi Williamovi a jeho ženě Kate se narodil syn. Je to následník trůnu, pokud... a teď se táhne dlouhá řada pokudů. Británie je monarchie. Máme co závidět?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Heusinger 24.7.2013 20:01

Re: Kohout na čt24 - krásná ukázka toho, co za "matroš" vystoupilo z šedé zóny ve druhé, třetí a dalších vlnách (bez ohledu na orientaci)

Je mi ctí patřit do této krevní skupiny.

J. Ryba 24.7.2013 20:21

Re: Kohout na čt24 - krásná ukázka toho, co za "matroš" vystoupilo z šedé zóny ve druhé, třetí a dalších vlnách (bez ohledu na orientaci)

však já vám to přeju...to vám patří

J. Slanina 24.7.2013 20:34

Re: Kohout na čt24 - krásná ukázka toho, co za "matroš" vystoupilo z šedé zóny ve druhé, třetí a dalších vlnách (bez ohledu na orientaci)

No ono ti, Šoustale, vlastně nic jiného nezbývá.

M. Berka 24.7.2013 18:58

Zeman je měkoň

Notářsky ověřené podpisy nestačí. podle mne by každý poslanec měl mít určeného opatrovníka soudem, neb jsou nesvéprávní.

Za své činy neodpovědní...

O. Slavík 24.7.2013 18:56

Notář nestačí, chtělo by to i KAUCI

... ukázat potvrzení z banky,že na ten Zemanův protidluhový účet složil každý minimálně melouna.

O. Slavík 24.7.2013 18:59

Doložit i výpis z rejstříku trestů !!!

Tu-ááá.

J. Láníček 24.7.2013 19:00

Re: Notář nestačí, chtělo by to i KAUCI

Já bych po nich chtěl výpisy z katastru nemovitostí a výpisy z bankovních účtů. To by mělo větší vypovídací hodnotu. Těm co nejvíc dřeli a nejvíc si našporovali, těm bych dal nejvyšší úřady. Schopnosti by se měli patřičně ocenit.

J. Ryba 24.7.2013 19:24

Re: Notář nestačí, chtělo by to i KAUCI

to se vám dá věřit, blbej jste na to dost...

J. Slanina 24.7.2013 20:38

Re: Notář nestačí, chtělo by to i KAUCI

To bude prdel, lžidimitriji, až to bude chtít někdo po tobě. Ale určitě to nebude z důvodu svěření nějaké funkce. Nejspíš to bude ištván.

J. Láníček 24.7.2013 18:56

Zdá se že tupost pánů Kalouska a Švercenberga je bezmezná

Gottwaldovi a Hitlerovi už z toho všeho nejspíš hrklo. Jednomu, že se nestal prezidentem, druhý přišel o ministerskou sesli - a nedej bože, aby přišel ještě o imunitu. A hlavně ta bezmocnost tváří v tvář nadcházejícím volbám a jejich předpokládanému výsledku.

J. Ryba 24.7.2013 19:06

Re: Zdá se že tupost pánů Kalouska a Švercenberga je bezmezná

to je vaše představa, že být v opozici je konec světa

J. Láníček 24.7.2013 19:14

Re: Zdá se že tupost pánů Kalouska a Švercenberga je bezmezná

Kdybyste jen věděl, jaká je moje představa!

J. Ryba 24.7.2013 19:22

Re: Zdá se že tupost pánů Kalouska a Švercenberga je bezmezná

evidentně jedete po jednokolejce

D. Švik 24.7.2013 18:49

Na každé prase se vaří voda

Dnes si Hovnomet myslí, že je prezidentem zeměkoule a zítra mu prdne cévka v té jeho prochlastané kebuli a nebude prezidentem ani své vlastní stolice

L. Handzel 24.7.2013 19:05

Re: Na každé prase se vaří voda

Vidím, že jste přemýšlení též přenechal buržoustům. Respektive, lékaři zkoumají, zda jste nějakého přemýšlení schopen. Schválně, kolikrát jste už někde v hospodě dostal přes obličej až celou sprostou držku ?

D. Švik 24.7.2013 19:10

Re: Na každé prase se vaří voda

Samozřejmě soudruhu, že přemyšlování nechávám buržoustům. My s Jarouškem, chystáme revoluci, kdy jim (buržoustům) to pořádně naložíme. Zanech marných slov a přidej se k nám soudruhu.

J. Ryba 24.7.2013 19:23

ten už u nich je....minimálně mentálně

D. Švik 24.7.2013 19:30

Re: ten už u nich je....minimálně mentálně

Já vím, jen ho soudruha trochu tůruju :-)

L. Handzel 24.7.2013 19:32

Re: Na každé prase se vaří voda

Netykat, prosím. Nejsem ubohý stádní typ, klusající za nějakým vedoucím beranem. Nevím, zda se též počítat k buržoustům, dle majetku asi ano. Přijďte mi soudruzi naložit. Mám svérázný názor na sebeobranu. S některými se rád seznámím přes objektiv svých zbraní. :)

D. Švik 24.7.2013 19:35

Re: Na každé prase se vaří voda

Soudruhu, kamufluješ se dobře, ale přede mnou nemusíš. Já ti dám vědět, až TO vypukne. Pásku LM máš, nebo mám dodat?

L. Handzel 24.7.2013 19:43

Re: Na každé prase se vaří voda

Mám ručně šitou staraší obuv amerických výsadkových jednotek. Už jste někdy kladl čtyřhranný "kábel". Soudruhování si nechte do své stranické "muňky".

D. Švik 24.7.2013 19:51

Re: Na každé prase se vaří voda

Výborně Láďo, to se bude v té revoluci hodit a ještě to zmate třídního nepřítele. Čest soudruhu.

L. Handzel 24.7.2013 20:05

Re: Na každé prase se vaří voda

Šest Vaši "prci", Vy blbe.

J. Láníček 24.7.2013 18:29

Já být Zemanem,

tak to té pravicové sebrance dám, ať tu svou tragikomedii dohrají až do hořkého konce. Dáma s šátkem chce být premiérkou až z toho má horkou nemoc, Peake chce být zas mermomocí tou ministryní války. Když má ráda armádu a válčení, já bych ji poslal na ten rok do Afgánistánu.

S. Lazárek 24.7.2013 18:35

Re: Já být Zemanem,

Úplně stačí jeden pitomec.

J. Láníček 24.7.2013 18:40

Re: Já být Zemanem,

Oni jsou ale tři - Nečas, Kalousek a kníže. A jsou skoro rovnocenní, těžko rozhodnout, který z nich je ten korunovanej. I když zákonitě by to měl být kníže.

S. Lazárek 24.7.2013 18:48

Re: Já být Zemanem,

Na Hradě ale už jeden je, raději zůstaňte v podhradí ve stávkové pohotovosti, to vám jde ostatně ze všeho nejĺip.

P. Manda 24.7.2013 18:42

Re: Já být Zemanem,

a virotik.

D. Švik 24.7.2013 18:45

Re: Já být Zemanem,

Jaroslave, soudruhu, už jsem ti to říkal-přemyšlování nech buržoustům. Zdá se, že Marx tě obdařil jinými přednostmi, než je intelekt. Kupříkladu revolučním duchem. Připrav si prápor, já ti dám vědět, až to vypukne. Čest

O. Slavík 24.7.2013 18:29

NOTÁŘ přijde do PS a bude se podepisovat v přímém TV přenosu

Když fraška ... tak fraška.

_______________________________________________

Děkuji všem voličům Miloše Zemana ... tu-ááá.